Jump to content
Dogomania

Głogów_24.01.2010


caha

Recommended Posts

na tej wystawie spotkały się 3 tybetki, Boss Subansuri i dwa młodziutkie debiutujące w klasie 'baby' piesek Aylo Adevebballen oraz suczka Ayana Adevebballen
Boss dostał Zwycięstwo Rasy - BOB i swój pierwszy pucharek :)
Aylo - ocena doskonała
Ayana - wybitnie obiecująca ,najlepsze baby oraz BIS BABY III
fotki:
[url]http://picasaweb.google.pl/cahaho/Wystawa_GOgow_2010[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kasiu serdeczne gratulacje :multi:
Bardzo fajnie było się spotkać :loveu:
Życzymy Bosiakowi kolejnych takich sukcesów .Mieliśmy wspaniała okazję porównac na żywo puli z tybetem - to 2 bardzo rzadkie , wspaniałe rasy . Mam nadzieję ze takich spotkań będzie więcej .
Miło mi ze na swoich fotkach uwiecznilaś mojego malego mopika - bardzo dziękuję . Dla mnie ta wystawa była szczególna bo Meisi ukończyła mlodzieżowty championat polski , więc radość tym wieksza :multi:- udane spotkanie , udana wystawa .
muszę jeszcze podkreślic to jedna z lepiej zorganizowanych wystaw na których byłam .

Link to comment
Share on other sites

no ja tez byłam zdziwiona organizacją, w porównaniu do tamtego roku to niebo a ziemia, no w końcu za rok międzynarodowa, to muszą się starać :)
Ula ja tez się cieszę ze spotkania, do tego co wystawa to powiększa się moje grono poznanych psiaków, a teraz miałam okazję zobaczyć 'na oczy' puli :) słodkie psiaki
Asiu dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...