Jump to content
Dogomania

Jakie posłanie dla Donka?


Recommended Posts

Sluchajcie, jakie polecacie poslanie dla futrzaka? Wydaje mi sie ze pomimo tego ze nie bardzo okazuje chec posiadania takowego, to dobrze by bylo zeby mial swoj taki kacik gdzie nic mu nie grozi.

Problem polega na tym ze koldra jest troche za gruba, mojemu psu wiecznie jest goraco i dlatego lubi spac na posadzce. Poza tym fajnie by bylo gdyby mozna bylo calosc regularnie prac. Myslalem o zwyklym reczniku ale on po 3 ruchach psinki jest caly zmietolony w klebek. Moze jakis dywanik lazienkowy ze spodem antyposlizgowym?
Hej Wam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Właściwie sam dajesz sobie odpowiedź, moje futerka różne miały spanka, jak młode były lubiły kupne z boczkami. Z początku były fajne bo pokryte impregnatem nie brudziły się tak szybko i nie przemiękały, no i ściana dzięki temu się nie brudziła ale z czasem po kilku prankach impregnat zszedł ja nowym nie powlekałam więc i efekt znikł. Ale lubiły się w nie wnurać jak miały leżeć na swoim. Bo tylko wówczas im służył, lub gdy jeden był wyprany to rywalizacja o drugi zmuszała je do pilnowania swego i nie opuszczania wyrka. Gdy ostał się jeden DONEK w domku, a wyrko podarło się złożyłam na pół o słusznych wymiarach chodnik nie klejony od spodu, poszyłam powleczenia, które czasem zakładałam, a jak nie to na samym chodniku spało psisko i nawet taki był mu wygodniejszy mógł wygodnie się rozkładać i leżeć na boku z wyciągniętymi wygodnie łapami. Ale jak to mawiają jeden lubi córke drugi matkę, tak i każdy pies ma swoje upodobania. Mój obecny jest na swoim tylko jak mu każemy tam iść właśnie tym złożonym na pół chodniku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...