Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


Recommended Posts

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

A ja pójde do fotografa i moja fotka azy bedzie najladniejsza bo bedzie sups a nie takie z drukarki bo z drukarek nieraz niesą dobrej jakosci xD

Nera, wpisz PIN :evil_lol:

A potem łap, i mamy kartę Nery :cool3:



JA CI DAM ! xD ŁAPY PRECZ OD MEJ KARTY xD

Posted

Cambel napisał(a):


:loveu:
:loveu:
:loveu:
:loveu:



Gosia, dobiłaś mnie, przecież Słocina to już Rzeszów...chyba :razz:

No niby tak :D W koncu od dwoch lat mieszkam "przy ulicy...", ale co z tego - tutaj dookola koope wiesniakow, wiec i my zostanmy wiesniakami :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

psiulka napisał(a):
Jest moja bo ja widziałam Azulkę, a nie Ty. I Kropka. Prawda Gosiu, że moja? :loveu: :loveu:



A bo Czika to się ma za taką poważną, że nic z nią nie da się zrobic :evil_lol: O czym my wtedy gadałyśmy?? :lol:

Drukujemy :multi:

Nie kłotać sie dzieciaki :shake: Co nie bedzie zadnych fot! :mad:
Nie pamietam, to stare czasy :evil_lol:

Cambel napisał(a):



To też już idzie do druku :loveu: xD Czyli biorę, tą co dałam przedtem, i tą :loveu: Dziękuję :cool:

Ło matko :D :loveu:

Nerul napisał(a):
A wiec (czuje sie jak w sklepie xD)- Poprosze zdjęcie to co masz w avatarze ale w rozmiarach jak z aparatu. Na mail- [email protected] (to normalnie tak jakbym placila kartą kredytową xD)

Hmm trzeba bedzie poszukac, ale prześlę :loveu: :loveu:

Nerul napisał(a):
A ja pójde do fotografa i moja fotka azy bedzie najladniejsza bo bedzie sups a nie takie z drukarki bo z drukarek nieraz niesą dobrej jakosci xD

O, takie rozwiazanie jest najlepsze :multi:

Posted

Nerul napisał(a):
Sklep z Azulowymi fotkami xD Nieźle bys Gosia zarobila xD

O nie, nie, nie. Ni ma handlu fotencjami Azulkowej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
No niby tak :D W koncu od dwoch lat mieszkam "przy ulicy...", ale co z tego - tutaj dookola koope wiesniakow, wiec i my zostanmy wiesniakami :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:


Kocham się uwieśniaczać :loveu:

Posted

Cambel napisał(a):
Kocham się uwieśniaczać :loveu:

Tutaj na wsi tyle sie dzieje :evil_lol: Wg mojej sąsiadki moj kot kastrat kiedys pozarł jej małe koty, a on bidak siedzial w domu. :shake: Cóż to sie dzieje, kot mi przenika przez sciany... Albo przez 5 lat uwazala, ze jej kocur to kocica :evil_lol: :evil_lol:

Nerul napisał(a):
Człowieku zarobilabys miliony xD

Ne cem :cool1:

Ocęta :loveu:

Posted

Pamiętam jak się stresowałam przed tym spacerem :evil_lol: Jeszcze miała iśc Sylwia (nie Figowa, ta ze szkoły), a potem nie przyszła, ja się tak wstydziłam, że shock :evil_lol: Azutkowa Kropcia :loveu:

PS. Przepraszam Cambel, ale mogłabyś tak przesadnie nie nabijac? :cool1: :roll:

Posted

Nerul napisał(a):
Co ona niema zadnej cętki na głowie? O.o Łysol xDD :*

Łysolek z przodu, tam z tyłu głowki ma ciaputki :loveu:

psiulka napisał(a):
Pamiętam jak się stresowałam przed tym spacerem :evil_lol: Jeszcze miała iśc Sylwia (nie Figowa, ta ze szkoły), a potem nie przyszła, ja się tak wstydziłam, że shock :evil_lol: Azutkowa Kropcia :loveu:

Było, minęło :D

Cambel napisał(a):
Jakie oczka :loveu: Daj mi jedno!:cool3:

Ni dam, moje moje :loveu: :loveu:

Eedzulek




Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Laputenka - manicure prosze :D


Ładny ten czarny lakierak na jednym pazurku :loveu: :lol:

g_o_n_i_a napisał(a):
Łysolek z przodu, tam z tyłu głowki ma ciaputki :loveu:


Było, minęło :D


Ni dam, moje moje :loveu: :loveu:

Eedzulek






Co on tam na dachu wyprawia? SPADNIE :crazyeye:

Posted

Cambel napisał(a):
Łojojoj, jakiego masz śliczniastego kota :loveu:

Dziekuje :p

psiulka napisał(a):
Ładny ten czarny lakierak na jednym pazurku :loveu: :lol:



Co on tam na dachu wyprawia? SPADNIE :crazyeye:

Zgadzam się, czarny pazurek wymiata. A tam na tylniej łapce lewej widac są takie mieszane - różowo czarne :D :loveu:
Edziulek to goopol :shake: On potrafi wyspinac sie na winogrono i wskoczyc na I pietro do okna :shake:

psiulka napisał(a):
To nie jest kot tylko Edziu! :mad:

Ona jesce go ni zna ;)

Posted

Nerul napisał(a):
Niebój Kamila- my tam kiedys do Gosi wpadniemy xD No to człowieku bój sie, ja ci radze xD



No lepiej nie, bo Gosia zawału dostanie :roll: :lol:
Aneta, nie wpraszaj się tak, to nie wypada...:eviltong:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...