Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Nera, wpisz PIN :evil_lol: A potem łap, i mamy kartę Nery :cool3: Quote
Coffee&Nera Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 A ja pójde do fotografa i moja fotka azy bedzie najladniejsza bo bedzie sups a nie takie z drukarki bo z drukarek nieraz niesą dobrej jakosci xD Nera, wpisz PIN :evil_lol: A potem łap, i mamy kartę Nery :cool3: JA CI DAM ! xD ŁAPY PRECZ OD MEJ KARTY xD Quote
Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Ale...Ale Aneta... :cry: Ja ją tak lubię, taka ładna :evil_lol: Quote
Coffee&Nera Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Sklep z Azulowymi fotkami xD Nieźle bys Gosia zarobila xD Quote
g_o_n_i_a Posted May 15, 2007 Author Posted May 15, 2007 Cambel napisał(a): :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Gosia, dobiłaś mnie, przecież Słocina to już Rzeszów...chyba :razz: No niby tak :D W koncu od dwoch lat mieszkam "przy ulicy...", ale co z tego - tutaj dookola koope wiesniakow, wiec i my zostanmy wiesniakami :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: psiulka napisał(a):Jest moja bo ja widziałam Azulkę, a nie Ty. I Kropka. Prawda Gosiu, że moja? :loveu: :loveu: A bo Czika to się ma za taką poważną, że nic z nią nie da się zrobic :evil_lol: O czym my wtedy gadałyśmy?? :lol: Drukujemy :multi: Nie kłotać sie dzieciaki :shake: Co nie bedzie zadnych fot! :mad: Nie pamietam, to stare czasy :evil_lol: Cambel napisał(a): To też już idzie do druku :loveu: xD Czyli biorę, tą co dałam przedtem, i tą :loveu: Dziękuję :cool: Ło matko :D :loveu: Nerul napisał(a):A wiec (czuje sie jak w sklepie xD)- Poprosze zdjęcie to co masz w avatarze ale w rozmiarach jak z aparatu. Na mail- [email protected] (to normalnie tak jakbym placila kartą kredytową xD) Hmm trzeba bedzie poszukac, ale prześlę :loveu: :loveu: Nerul napisał(a):A ja pójde do fotografa i moja fotka azy bedzie najladniejsza bo bedzie sups a nie takie z drukarki bo z drukarek nieraz niesą dobrej jakosci xD O, takie rozwiazanie jest najlepsze :multi: Quote
Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Nerul napisał(a):Sklep z Azulowymi fotkami xD Nieźle bys Gosia zarobila xD M...to dobry pomysł :cool3: A zebraną kasę na RSOZ oddać xD Quote
g_o_n_i_a Posted May 15, 2007 Author Posted May 15, 2007 Nerul napisał(a):Sklep z Azulowymi fotkami xD Nieźle bys Gosia zarobila xD O nie, nie, nie. Ni ma handlu fotencjami Azulkowej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Quote
Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):No niby tak :D W koncu od dwoch lat mieszkam "przy ulicy...", ale co z tego - tutaj dookola koope wiesniakow, wiec i my zostanmy wiesniakami :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Kocham się uwieśniaczać :loveu: Quote
g_o_n_i_a Posted May 15, 2007 Author Posted May 15, 2007 Cambel napisał(a):Kocham się uwieśniaczać :loveu: Tutaj na wsi tyle sie dzieje :evil_lol: Wg mojej sąsiadki moj kot kastrat kiedys pozarł jej małe koty, a on bidak siedzial w domu. :shake: Cóż to sie dzieje, kot mi przenika przez sciany... Albo przez 5 lat uwazala, ze jej kocur to kocica :evil_lol: :evil_lol: Nerul napisał(a):Człowieku zarobilabys miliony xD Ne cem :cool1: Ocęta :loveu: Quote
Coffee&Nera Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Co ona niema zadnej cętki na głowie? O.o Łysol xDD :* Quote
psiulka Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Pamiętam jak się stresowałam przed tym spacerem :evil_lol: Jeszcze miała iśc Sylwia (nie Figowa, ta ze szkoły), a potem nie przyszła, ja się tak wstydziłam, że shock :evil_lol: Azutkowa Kropcia :loveu: PS. Przepraszam Cambel, ale mogłabyś tak przesadnie nie nabijac? :cool1: :roll: Quote
Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Jakie oczka :loveu: Daj mi jedno!:cool3: Nabijać? O co Ci chodzi Psiula... Quote
g_o_n_i_a Posted May 15, 2007 Author Posted May 15, 2007 Nerul napisał(a):Co ona niema zadnej cętki na głowie? O.o Łysol xDD :* Łysolek z przodu, tam z tyłu głowki ma ciaputki :loveu: psiulka napisał(a):Pamiętam jak się stresowałam przed tym spacerem :evil_lol: Jeszcze miała iśc Sylwia (nie Figowa, ta ze szkoły), a potem nie przyszła, ja się tak wstydziłam, że shock :evil_lol: Azutkowa Kropcia :loveu: Było, minęło :D Cambel napisał(a):Jakie oczka :loveu: Daj mi jedno!:cool3: Ni dam, moje moje :loveu: :loveu: Eedzulek Quote
Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Łojojoj, jakiego masz śliczniastego kota :loveu: Quote
psiulka Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Laputenka - manicure prosze :D Ładny ten czarny lakierak na jednym pazurku :loveu: :lol: g_o_n_i_a napisał(a):Łysolek z przodu, tam z tyłu głowki ma ciaputki :loveu: Było, minęło :D Ni dam, moje moje :loveu: :loveu: Eedzulek Co on tam na dachu wyprawia? SPADNIE :crazyeye: Quote
psiulka Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Cambel napisał(a):Łojojoj, jakiego masz śliczniastego kota :loveu: To nie jest kot tylko Edziu! :mad: Quote
Coffee&Nera Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Dżeki tez ma taki lakier na lapach xD tylko ze odwrotnie- 1 różowy paluch. A co do kotka- swietne pozy do zdjecia robi xD Quote
g_o_n_i_a Posted May 15, 2007 Author Posted May 15, 2007 Cambel napisał(a):Łojojoj, jakiego masz śliczniastego kota :loveu: Dziekuje :p psiulka napisał(a):Ładny ten czarny lakierak na jednym pazurku :loveu: :lol: Co on tam na dachu wyprawia? SPADNIE :crazyeye: Zgadzam się, czarny pazurek wymiata. A tam na tylniej łapce lewej widac są takie mieszane - różowo czarne :D :loveu: Edziulek to goopol :shake: On potrafi wyspinac sie na winogrono i wskoczyc na I pietro do okna :shake: psiulka napisał(a):To nie jest kot tylko Edziu! :mad: Ona jesce go ni zna ;) Quote
Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 No mówię kot jako gatunek. O_O Gosia, nie znałam, ale poznałam (jak narazie z fot) :loveu: Quote
Coffee&Nera Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Niebój Kamila- my tam kiedys do Gosi wpadniemy xD No to człowieku bój sie, ja ci radze xD Quote
psiulka Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 My mykamy i buziaczki przesyłamy :loveu: Jeszcze sobie Goniu popiszemy :loveu: Quote
Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Nerul napisał(a):Niebój Kamila- my tam kiedys do Gosi wpadniemy xD No to człowieku bój sie, ja ci radze xD No lepiej nie, bo Gosia zawału dostanie :roll: :lol: Aneta, nie wpraszaj się tak, to nie wypada...:eviltong: Quote
g_o_n_i_a Posted May 15, 2007 Author Posted May 15, 2007 Kiepskie fotki hopków - tak miedzy szlaństwami, znajdujemy czas na hopki przez prowizoryczne przeszkody i między innymi skok na stary stół :D Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.