Jump to content
Dogomania

Wiktoria, Lucyfer i kocica Łezka :) oraz moje aniołki Shogunek i Kaja już za TM :(


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eria']Jak ja Was lubie czytac :evil_lol:[/quote]
Cieszymy się, że mamy takie wzięcie:evil_lol:

[quote name='Mysia_']pierunie :eviltong: Musza se zrobić, bo ni mom :shake:[/quote]
No wiesz, ja mysle, że sama nie dasz rady, byś musiała mieć drugą pare rak do zrobienia zdjęcia siebie w całości. Musisz kogoś poprosić.

[quote name='Asia_Klero']Nie ja tylko moja mamusia<lol2>Cii zaraz sie okaze<hahaha>!:DŚliczne masz mamusiu te fotki i wcale nie nie wyrazne:P:DJa tez mam same fotki twarzy:P:D[/quote]
przeciez ty też bierzesz ślub:eviltong: Ino w późniejszym terminie. Mamusie mają pierwszeństwo;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']No tak:D:DJa zagram mamusi na skrzypcach na slubie<lol2>Ave Maria cieszysz sie Myszko?:)[/quote]

cieszę się :loveu::loveu::loveu:

Pianka, zawsze jest w aparacie taka funkcia, wiesz? :eviltong: Aparat po jakims czasie (jak już go ustawię) zrobi fotkę, super nie? :evil_lol: Wiem, wiem, trochę techniki i człowiek sie gubi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']cieszę się :loveu::loveu::loveu:

Pianka, zawsze jest w aparacie taka funkcia, wiesz? :eviltong: Aparat po jakims czasie (jak już go ustawię) zrobi fotkę, super nie? :evil_lol: Wiem, wiem, trochę techniki i człowiek sie gubi :diabloti:[/quote]

Taka fotka to sobie możesz gdzies.
To ma być profesjonalna fotka, a nie byle jaka, na dodatek z uciętymi kończynami:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Taka fotka to sobie możesz gdzies.
To ma być profesjonalna fotka, a nie byle jaka, na dodatek z uciętymi kończynami:eviltong:[/quote]

Pianka, moje wszystkie fotkisa profesjonalne :diabloti:
Wrzucaj lepiej swoje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Pianka, moje wszystkie fotkisa profesjonalne :diabloti:
Wrzucaj lepiej swoje :eviltong:[/quote]
jasne, jasne, prosfesjonalne, chyba do góry nogami:evil_lol:


Moje zdjęcia sa w mojej galerii, Ino mi nie gadaj, ze nie widziałaś, bo dawałam:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']jasne, jasne, prosfesjonalne, chyba do góry nogami:evil_lol:


Moje zdjęcia sa w mojej galerii, Ino mi nie gadaj, ze nie widziałaś, bo dawałam:mad:[/quote]

a coś tam widziałam, ale jakieś takie mało profesjonalne były :eviltong::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']a coś tam widziałam, ale jakieś takie mało profesjonalne były :eviltong::diabloti:[/quote]
Bo to nie była moja fota:evil_lol: Przeciez pisałam to:eviltong:
Jak to czytasz ty ślepaku:mad: Kupie ci bryle na -17 żebys już mogła wszystko widzieć:diabloti::evil_lol:

[quote name='magdyska25']Pianka jak się chwalić to już na całego;)
podaj link do swojego wątku żebym mogła również podziwiać:cool3:[/quote]
Ino musisz sie cofnąc pare stron wczesniej, moze ze 4 strony
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25209&page=137[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Bo to nie była moja fota:evil_lol: Przeciez pisałam to:eviltong:
Jak to czytasz ty ślepaku:mad: Kupie ci bryle na -17 żebys już mogła wszystko widzieć:diabloti::evil_lol:
[/quote]

ale Ty powinnaś profesjonalnie pozować :diabloti:
bryli nie mam ani plusów, ani minusów :diabloti: :eviltong: Astygmatyzm :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']ale Ty powinnaś profesjonalnie pozować :diabloti:
bryli nie mam ani plusów, ani minusów :diabloti: :eviltong: Astygmatyzm :eviltong:[/quote]
Ja żem nie jest modelka i nigdy nie chce nią być. Trzeba brzydko pozować, żeby dziennikarze się nie zlecieli. Bo wiesz z moją uroda to by się szybko zlecieli, nie to co z twoją uroda:diabloti::evil_lol:
To mężczyzna wejdzie ci w te oczy i zrobi z nich minusy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Ja żem nie jest modelka i nigdy nie chce nią być. Trzeba brzydko pozować, żeby dziennikarze się nie zlecieli. Bo wiesz z moją uroda to by się szybko zlecieli, nie to co z twoją uroda:diabloti::evil_lol:
To mężczyzna wejdzie ci w te oczy i zrobi z nich minusy:evil_lol:[/quote]

no tak, wszystko jasne :diabloti: Biedna Pianka boi się sławy :eviltong:
Ejjj :eviltong: Spadaj mi z tym Twoim chopem - sory MĘŻCZYZNĄ :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...