Jump to content
Dogomania

GALERIA - zamknięta !


Nikola & Tina

Recommended Posts

[quote name='Nikola & Tina']A ten tatuaż to tak :
Wielka głowa konia na łydce ;) ta glowa konia taka jakby koścista jaby to był zdechły koń a oczy tego konia bez źrenic ale ogólnie to efekt niesamowity widzisz jak sie przyjrzałam.. ;)[/QUOTE]
Ohh musi być super trzeba go wyczaić z tym tatuażem i się muszę przyjrzeć.
[quote name='Nikola & Tina']Wiesz teraz zmieram kase na Tine (wiesz o co chodzi). W fotografa to ty sie baw jak robisz foty Diany :D no brykneła coś sie jej w tb nie podobało :) A pod Artim chciała pokazać ze niezła z niej kobyła :D no on to słyszał : Kamila ale ty masz oczy takie jak on. A ty: ja no nie !! :) uu niemoge :D[/QUOTE]
No bo mówiła jej galop, kobył super ja wole ją niż Karinę.Oh. a ile dokładnie musisz uzbierać? No on to słyszał dlatego tak patrzy mi w oczy. Ale stres...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kama & Diana']Ohh musi być super trzeba go wyczaić z tym tatuażem i się muszę przyjrzeć.

No bo mówiła jej galop, kobył super ja wole ją niż Karinę.Oh. a ile dokładnie musisz uzbierać? No on to słyszał dlatego tak patrzy mi w oczy. Ale stres...[/QUOTE]

no mam nadzieje ze go wyczaimy :) no wiesz musze kupić karme i posłanie około 200 zł a mam 40 jeszcze tylko 160 heh. z ale mama da połowe :) TB to nic ale pamietasz ten teren na kaji i wiesz ze ja lubie wszystkim patrzeć w oczy, no i mu patrze w oczy i on mi patrzy dopiero potem sie skapnełam i ja nigdy sama pierwsza wzroku nie spuszczam, ale on najwidoczniej też i taka cisze a ja sobie myśle o kurde tak nie moze być i szybko głowe w drugą strone ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikola & Tina']no mam nadzieje ze go wyczaimy :) no wiesz musze kupić karme i posłanie około 200 zł a mam 40 jeszcze tylko 160 heh. z ale mama da połowe :) TB to nic ale pamietasz ten teren na kaji i wiesz ze ja lubie wszystkim patrzeć w oczy, no i mu patrze w oczy i on mi patrzy dopiero potem sie skapnełam i ja nigdy sama pierwsza wzroku nie spuszczam, ale on najwidoczniej też i taka cisze a ja sobie myśle o kurde tak nie moze być i szybko głowe w drugą strone ...[/QUOTE]

Musimy go wyczaić!
[quote name='Nikola & Tina']... szybko głowe w drugą strone ...[/QUOTE]
Tak a on się patrzy na mnie się śmieje z Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikola & Tina']no mam nadzieje ze go wyczaimy :) no wiesz musze kupić karme i posłanie około 200 zł a mam 40 jeszcze tylko 160 heh. z ale mama da połowe :) TB to nic ale pamietasz ten teren na kaji i wiesz ze ja lubie wszystkim patrzeć w oczy, no i mu patrze w oczy i on mi patrzy dopiero potem sie skapnełam i ja nigdy sama pierwsza wzroku nie spuszczam, ale on najwidoczniej też i taka cisze a ja sobie myśle o kurde tak nie moze być i szybko głowe w drugą strone ...[/QUOTE]

Musimy go wyczaić!
[quote name='Nikola & Tina']... szybko głowe w drugą strone ...[/QUOTE]
Tak a on się patrzy na mnie się śmieje z Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikola & Tina']no albo sie patrzy na cb ty sie zawstydzisz i sie patrzy na mnie i sie smieje z cb on lubi zawstydzać ....[/QUOTE]
O niee I kill he! nie żart. Ale teraz mu nie ustąpię będę jak Karina nie ugięta.! A jak się złamie? Nie muszę być twarda nie ma tak łatwo w życiu !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama & Diana']O niee I kill he! nie żart. Ale teraz mu nie ustąpię będę jak Karina nie ugięta.! A jak się złamie? Nie muszę być twarda nie ma tak łatwo w życiu ![/QUOTE]

Uwież mi ulegniesz jak .... hymm . np. Ten źrebak co cb ugryzł ...
Juz to widze chwila ciszy dwa wzroki i on nagle śmiech a ty co poważna ? oh.. ale bd mieć bk :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikola & Tina']Uwież mi ulegniesz jak .... hymm . np. Ten źrebak co cb ugryzł ...
Juz to widze chwila ciszy dwa wzroki i on nagle śmiech a ty co poważna ? oh.. ale bd mieć bk :D[/QUOTE]
No mam wciąż bliznę. No ale niby czemu on nagle w śmiech. Czy moje oczy są aż tak śmieszne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama & Diana']No np, Kajka lub Newa i Hektor no i Karina mało posłuszna gwiazda. ;][/QUOTE]

Miałam namyśli jego "prywatnego konia" - tak jak powiedział prywatny, i że nie można na nim jeździć tylko on moze na swoim koniu i (...)
Hektor jest ładny jego niebieskie oczy jak mi powiedziałaś ze niebieskie ty wiesz ze on tez ma niebieskie .. i tez jest siwy.. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikola & Tina']Miałam namyśli jego "prywatnego konia" - tak jak powiedział prywatny, i że nie można na nim jeździć tylko on moze na swoim koniu i (...)
Hektor jest ładny jego niebieskie oczy jak mi powiedziałaś ze niebieskie ty wiesz ze on tez ma niebieskie .. i tez jest siwy.. :D[/QUOTE]
Taki prywatny, że w ogóle na nim nie jeździ.
No ma takie fajne niebieskie, no wiesz może farbuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama & Diana']Taki prywatny, że w ogóle na nim nie jeździ.
No ma takie fajne niebieskie, no wiesz może farbuje?[/QUOTE]

no bo to ogier ciągnie do kalczy :)
A on tego ogrodzonego nie ma wiec wiesz nawet jak go Hektor zwali to mu kon ucieknie .. :D
No wiesz ja znam chłopaka który ma 27 i juz ma siwe :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikola & Tina']no bo to ogier ciągnie do kalczy :)
A on tego ogrodzonego nie ma wiec wiesz nawet jak go Hektor zwali to mu kon ucieknie .. :D
No wiesz ja znam chłopaka który ma 27 i juz ma siwe :D[/QUOTE]

No to niech go wykastruje, pewnie dawno na nim nie jeździł i zapomniał koń jak to jest mieć siodło i jeźdźca. No już mu raz uciekł wtedy co musieliśmy uciekać przed nim bo Newa miała ruję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikola & Tina']no bo to ogier ciągnie do kalczy :)
A on tego ogrodzonego nie ma wiec wiesz nawet jak go Hektor zwali to mu kon ucieknie .. :D
No wiesz ja znam chłopaka który ma 27 i juz ma siwe :D[/QUOTE]

No to niech go wykastruje, pewnie dawno na nim nie jeździł i zapomniał koń jak to jest mieć siodło i jeźdźca. No już mu raz uciekł wtedy co musieliśmy uciekać przed nim bo Newa miała ruję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama & Diana']No to niech go wykastruje, pewnie dawno na nim nie jeździł i zapomniał koń jak to jest mieć siodło i jeźdźca. No już mu raz uciekł wtedy co musieliśmy uciekać przed nim bo Newa miała ruję.[/QUOTE]

no tak i to jeszcze przez las gdzie było pełno powalonych drzew myślałam że umre ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...