Jump to content
Dogomania

przedszkole w Warszawie


anniaa

Recommended Posts

Polecam przedszkole o ktorym pisala Pati. My tam chodzimy i jestesmy bardzo zadowolone ... Zajecia odbywaja sie weekendowo, po godzince z jedna przerwa. Jak dla szczeniakow to dlugosc szkolenia jednorazowego jest idealna.

Jutro znowu idziemy ... majac nadzieje, ze pojdzie nam lepiej niz dzisiaj :lol:

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Pati,

Fakt, jak uslyszalam pierwszy raz Jej sekretarke obsmialam sie jak norka ;)

Napisz, jakie szkolenia przeszedl juz Twoj pies.

Wiem, ze do przedszkola sa nabory w "ruchu ciaglym". Nie wiem tylko czy taka sama zasada panuje u "starszakow". Jesli jednak Twoj pies juz cos umie, to chyba nie bedzie problemu z przylaczeniem go do jakiejs grupy.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi sie, ze nie bedziesz miala problemu z dolaczeniem do jakiejs grupy PT. Chociaz w tzw. szczeniecym przedszkolu mamy psy nawet 11 - 12 miesieczne, ktore byly wczesniej szkolone ale tylko przez swoich wlascicieli. Po paru zajeciach trafiaja do normalnej grupy PT i nie maja wtedy problemu z "zaleglosciami".

I jeszcze mam pytanko, co potrafi Twoja Kenia. Czy chodzi rowno na smyczy (a moze juz bez), czy spokojnie zostaje gdy Ty odchodzisz, czy nie daje sie sprowokowac innym psom do zabawy gdy Ty wydajesz jej komende "zostan"?

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Chodzi na luznej smyczy, równa bez smyczy (co prawda nie za długo :lol: ), zostaje (j.w.) waruje (nigdy na zimnym i mokrym :lol: ), komenda "do mnie" jest opanowana super!

Poza tym daje głos, aportuje, daje cześć i łapa (cześć to prawa, łapa lewa)

Acha, jeszcze mówi dzień dobry :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...