Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

[quote name='drzalka']:D:D:D ja bęę bez Leny .. niechce jej forsowac ;][/quote]

dopiero mowilas ze od poniedzialku mozecie spacerowac :mad::cool1:

[B]Gonix[/B] 9tka jedzie przez olbrachta, pozniej lwowska...gdzie bysmy sie umowily?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewa_17']dopiero mowilas ze od poniedzialku mozecie spacerowac :mad::cool1:

[/QUOTE]

Ewa spacerować, a ganiac z psami to co innego, Jak biega z psami, zapomiana o calym swiecie, i moglo by jej sie cos rozerwac itp, spacerowac oczywiscie mozemy, biegac tez, ale jeszcze bez przesady.... niedajboze gdy by cos sie stało..

Link to comment
Share on other sites

A - jedz z - Lwowska, B - misjce docelowe - Łąki na Baranówce.... Dajdzie sobiez Hybrydy, na zwykłą mape, bedziecie lepiej widziały drogi :p

| | |
V V V

[URL="http://www.zumi.pl/droga.html?xs=22.04516&ys=50.038448&xk=21.967328&yk=50.069216&v=true&long=22.0121545&lat=50.04767&type=3&scale=undefined"]http://www.zumi.pl/droga.html?xs=22.04516&ys=50.038448&xk=21.967328&yk=50.069216&v=true&long=22.0121545&lat=50.04767&type=3&scale=undefined
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Prawie :D:D:D Niech bedzie ta 9, bo bliżej do Baranówki :P[/quote]

[B]Gonix [/B]to jedziemy 9tka :cool3:

drzalka gdzie sie spotykamy, powiedz mi jakies charakterystyczne miejsce :diabloti:
ja chodzilam przez 3lata do WSiZu wiec tam bezproblemu trafie haha :evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']pod szkołą rolniczą ??[/quote]
Tam to i ja miałabym problemy dojść. :evil_lol:


[quote]No na baranowce.. kurcze, to najlepiej spotkać się na końcowym przystanku 18,19... na petli na Obrońców Poczty Gdańskiej[/quote]
Też tak myślę. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalenkl']ja jeszcze na spacer tylko prosze mi powiedziec co i jak prosze <prosi>[/quote]

jakiej rasy masz psiaka?! :razz:

spotykamy sie w poniedzialek -> godz 17 -> miejsce jeszcze nie wybrane :diabloti::eviltong:

dziewuchy a pod wsizem to tak nie laska?! :evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']ja przepraszam, ze Wam tak wyskocze wsrodku wątku, ale mam pytanie do Dalmatynki.
Czy moglabys napisac cos wiecej o szkoleniu?
Jakie psy aktualnie chodza?
Na jakim etapie jestescie?
nie wiesz kiedy bedzie egzamin?[/quote]

Ja też się dołączam do pytań.. :lol: Chciałabym się zapisać z moim Megulcem na jakieś szkolenie... :hmmmm:



[quote name='Ewa_17']jakiej rasy masz psiaka?! :razz:

spotykamy sie w poniedzialek -> godz 17 -> miejsce jeszcze nie wybrane :diabloti::eviltong:

dziewuchy a pod wsizem to tak nie laska?! :evil_lol::lol:[/quote]



A gdzie to ? :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']
Czy moglabys napisac cos wiecej o szkoleniu?
Jakie psy aktualnie chodza?
Na jakim etapie jestescie?
nie wiesz kiedy bedzie egzamin?[/quote]

z tego co wiem to juz jest koncowka szkolenia...egzamin ma byc na poczatku lipca (czyli gdzies teraz :roll:) :eviltong:

teraz zaczyna sie agility, na ktory my bedziemy od soboty uczeszczac....strach sie bac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']Ja też się dołączam do pytań.. :lol: Chciałabym się zapisać z moim Megulcem na jakieś szkolenie... :hmmmm:







A gdzie to ? :lol::lol:[/quote]

kolejne szkolenie PT-1 zacznie sie we wrzesniu :cool3:

a wsiz jest na ul. sucharskiego :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']jejku tez bym chciala na to agility, ale nie mamy jak na razie.
Ewa czy moglabys mi sie dopytac, czy moglabym przychodzic z Nugatem, bernenczykiem? I kto to w ogole bedzie prowadzil?
Bo jak pani Agnieszka, to powinna nas pamietac.[/quote]

tak prowadzi to pani Agnieszka...:razz:

nie ma problemu zapytam o Nugatka, ale mysle ze nie bedzie problemu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]kolejne szkolenie PT-1 zacznie sie we wrzesniu :cool3:[/quote]

No to pewnie coś będziemy działać. :cool3:


[quote]
a wsiz jest na ul. sucharskiego :eviltong:[/quote]


Mm...I tak nie wiem. :eviltong::eviltong:

Ale pewnie spotkam się wcześniej z forumową Nerul, bo ona mieszka na Baranówce, i pójdziemy razem, bo ona tamte rejony zna. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa_17']jakiej rasy masz psiaka?! :razz:[/quote]

Jest to piesek o bardzo smutnej histori byl to przybleda ale juz w u mnie w domu zostal .....czekaj czekaj mam tu gdzies fotke :loveu::loveu:
[img]http://img365.imageshack.us/img365/9905/hpim0496ga9.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...