Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE] A co zrobimy jak będzie padać ?
[/QUOTE]
A z cukru jesteśmy? ;-)

[QUOTE] Gaba syfu w kaluzach jest pod dosatkiem........ale pasowalo by zeby psy sie czystej wody napily co?!
[/QUOTE]
O kałużach to była "metafora taka". ;-) Dalej jednak uważam, że trzygodzinny spacer bez wody w takiej temperaturze, w żaden sposób nie jest w stanie wpłynąć na zdrowie psa. ;-)))

Pozdrawiam
Gaba

Link to comment
Share on other sites

tak czytam o tych waszych spotkaniach i z checią bysmy sie kiedys z Nugatem zabrali!!
Moze umowimy sie kiedys na feriach?
My w sumie to ponad 30 kilosków od Rzeszowa, no ale wybrac sie zawsze mozna ;-)
Chodzimy z Nugatem na spacerki po szkoleniu na Przybyszówce razem z aussikami, beaglem Trapkiem, ONką Centą i kto sie tam jeszcze napatoczy. Tylko nas cos ostatnio długo nie bylo na szkoleniu i Nuś jakis taki nie swój, ale pewnie juz w niedziele bedzie mial okazje pohasac z innymi psiakami :)

Moze bedziecie sie chcieli spotkac na feriach? Jesli nic nam nie wyskoczy to my juz jestesmy chętni ;) wiem ze to jeszcze duzo czasu. no ale :D

Poza tym Agnieszka od Almy? czyzby to ta Alma? co chodzila z nami na szkolenie ? :)
pozdrowienia dla Was i głaski dla Almy!! od Kaśki i bernenczyka Nugata ;)

Link to comment
Share on other sites

ja chodzilam z moja Rosa na szkolenie w okresie kwiecien - czerwiec wlasnie na przybyszowke :razz:

Trapek to straszy brat Rosolaczka :lol:
Z Centa Rosa spotkala sie niestety ale tylko raz, przy okazji wypadu nad jeziorko :cool3:

australijczyki pani Ewy tez znamy, nie raz obszczekaly Rosolinde i z wzajemoscia :eviltong:

ogolnie mowiac towarzystwo nam znane, zapraszamy na spacerki :multi:

Link to comment
Share on other sites

:p [quote name='Nugatika']tak czytam o tych waszych spotkaniach i z checią bysmy sie kiedys z Nugatem zabrali!!
Moze umowimy sie kiedys na feriach?
My w sumie to ponad 30 kilosków od Rzeszowa, no ale wybrac sie zawsze mozna ;-)
Chodzimy z Nugatem na spacerki po szkoleniu na Przybyszówce razem z aussikami, beaglem Trapkiem, ONką Centą i kto sie tam jeszcze napatoczy. Tylko nas cos ostatnio długo nie bylo na szkoleniu i Nuś jakis taki nie swój, ale pewnie juz w niedziele bedzie mial okazje pohasac z innymi psiakami :)

Moze bedziecie sie chcieli spotkac na feriach? Jesli nic nam nie wyskoczy to my juz jestesmy chętni ;) wiem ze to jeszcze duzo czasu. no ale :D

Poza tym Agnieszka od Almy? czyzby to ta Alma? co chodzila z nami na szkolenie ? :)
pozdrowienia dla Was i głaski dla Almy!! od Kaśki i bernenczyka Nugata ;)[/quote]
Hej:eviltong: Tak to ja :eviltong: Chodziłysmy na szkolenie i znamy sie ,I chyba i ile dobrze kumam to mam Kasiu Twoją książke:p Moja Alma powoli wyrasta z Głupoty-ale pamietasz jaki to zbój:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochani :loveu:

do naszego spacerku nie zostalo juz wiele czasu, mam nadzieje ze wszyscy sa zwarci i gotowi :cool3:. Duzo osob wykruszylo sie ze wzgledu na pogode :watpliwy::shake::mad:...ale drodzy dogomaniacy, trzeba byc twardym a nie mietkim :eviltong: ..... dlatego oczekuje ze wszyscy sie dzisiaj pojawicie...

to do zobaczyska o 13 na miejscu zbiorki, buziaki :grins::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lavanara'][B]Nugatika,[/B] czy Wy czasem nie jesteście z Godowej? :-)

Pozdrawiam
Gaba[/quote]

tak tak tak :razz:
moze sie w koncu poznamy - bedziecie na podpromiu nie? Ja prawdopodobnie bede wystawiala goldenke Zuzę cioci Danusi, a goldeny i labladory to chyba na tym samym ringu nie? to mam nadzieje ze do zobaczenia :eviltong:

oj pamietam Alme pamietam! Szkoda ze przestaliscie chodzic, a mysmy dzisiaj tez byli po prawie miesiecznej przerwie. Nugat w okresie dojrzewania to szajba zaczyna uderzac do głowy :mad: :shake: :evil_lol:

Figa skąd ja to znam :lol: dlatego wlasnie zaproponowalam ferie na spacerek, bo wiem, ze bedziemy miec wiecej wolnego czasu no i mniej obowiazkow ;)

Ewa_17 Nugat zakochany w owej ekipie, dzisiaj jak jechalismy na szkolenie po dluzszej przerwie to malo jajka nie zniósł :roll: tak sie cieszyl.
Bylismy na placu, przyjechala pani Ewa z australijczykami, to nasza wspołpraca sie zakonczyla :mad: :evil_lol: nie mam prawa wygrac z nimi :shake: :placz: :eviltong:
po cwiczeniach puscilam go ze smyczy, to nie pobiegl pobawic sie z kolegami ze szkolenia, tylko od razu wystartowal do aussie :evil_lol:
twoja sunia ma bardzo fajnego braciszka :lol:

Link to comment
Share on other sites

i juz po spotkaniu :razz:

Rosa brudna, smierdzaca ale za to szczesliwa ...... :lol::loveu:

spacer byl bardzo udany, pogoda nas oszczedzila i nie padalo :multi:...
niestety nie obeszlo sie bez drobnych sprzeczek.....no ale niestety :shake:

fotki niedlugo......teraz kapanie smierdzaceg beaglaka :p:eviltong:

dziekuje za mily spacer i do szybkiego zobaczenia :razz:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]moze sie w koncu poznamy - bedziecie na podpromiu nie? Ja prawdopodobnie bede wystawiala goldenke Zuzę cioci Danusi, a goldeny i labladory to chyba na tym samym ringu nie? to mam nadzieje ze do zobaczenia :eviltong: [/QUOTE]

Tak będziemy na podpromiu. Lab[B]R[/B]adory i goldeny nie będą na tym samym ringu, bo nas sędziuje inny sędzia niż resztę grupy VIII. No chyba, że się coś pozmienia. :-) Natomiast na feriach mam zamiar wybrać się na Godową i jestem chętna na tamtejsze spacerki. :-)

Dziękuje za spacer i czekam na fotki.
Pozdrawiam
Gaba

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...