Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]drzalka[/B] w śniegi jestem chętna na las a w cieplutką pogodę na pływanko! ;-) Tylko narazie odpadamy przez w/w kontuzję, z którą mam nadzieje uporamy się w najbliższe 2 tyg.
Dziewczyny bardzo chętnie bym przyszła w czwartek z aparatem, ale zamówionego szkła mi jeszcze nie przysłali. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

przykro mi dalmatynka, ze tak wyszlo ale nikomu nie podalas swojego kontaktowego numeru -> kazdemu komu moglam dalam znac, ze ja niestety z osobistych przyczyn nie przybede na spacer :shake:

bardzo mi przykro ze tak wyszlo i wszystkich z gory przepraszam :oops::-(

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem na nikogo wściekła ani zła, nie podałam mojego nr , tez moja wina, nie chodzi o to, że przyjechałam i was nie było, chodzi o to, że tata się wkurzył i powiedzial, że takie spacerki to moge tez u siebie w mieście robić i napewno nastepny raz nie przyjedzie i nie wyda na paliwo na darmo.

Link to comment
Share on other sites

dalmatynka trzeba byc zaradnym, mozna przyjechac autobusem -> wystarcza checi.......

sytuacja bardzo niezreczna i jeszcze raz wszystkich ptrzepraszam chociaz nie czuje sie w lepni winna za zaistnialy bieg wydarzen....:eviltong:;)

Gaba nr komorki podalam Ci na gg :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja ze swojej strony przepraszam, ale nie moglam ze względu na to iż z siasiadką poszukiwalam błąkającego się i chorego pekńczyka... Jeszcze w środe wysyłalam sms'a do Ilony czy nie podalaby mi Twojego numeru Dalmatynka, bo na spacer nie moglam iść, psa nigdzie nie było. Zresztą myślałam, ze skoro Ewa wysyla sms'y do wszystkich to nikt nie przyjdzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...