Jump to content
Dogomania

KARMA BIOMILL


SKIROB

Recommended Posts

[quote name='Chefrenek']Nie, jest z wyższej. Dużo wyższej.[/QUOTE]

Ja próbowałam Biomilla u Igora - alergia jak stąd do nieba. Nawet na wersji z jagnięciną. Jak dla mnie ta karma to kasa wyrzucona w błoto. I wcale nie taka boska.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bura']Ja próbowałam Biomilla u Igora - alergia jak stąd do nieba. Nawet na wersji z jagnięciną. Jak dla mnie ta karma to kasa wyrzucona w błoto. I wcale nie taka boska.[/QUOTE]


Widocznie na każdego psa co innego...odpukać ale u nas się sprawdza dobrze.Mogę nawet powiedzieć bardzo dobrze bo przyswajalność jak nabardziej w porządku, sierść bez zmian (bo czego można się spodziwać po dawaniu około 2 tygodni) Drapania nie ma(odpukać :evil_lol:) i psom smakuje. Ja Polecam dla wrażliwców.

Bura- na jakiej karmie masz teraz swojego Igora ? Ja bardzo chciałam przeżucić psy na Acana Grasslands tylko cholerka ''chrupki'' za duże dla moich ras. Wszczególności dla pomeraniana bo pudliszony to poradziłyby sobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oliwia.']Widocznie na każdego psa co innego...odpukać ale u nas się sprawdza dobrze.Mogę nawet powiedzieć bardzo dobrze bo przyswajalność jak nabardziej w porządku, sierść bez zmian (bo czego można się spodziwać po dawaniu około 2 tygodni) Drapania nie ma(odpukać :evil_lol:) i psom smakuje. Ja Polecam dla wrażliwców.

Bura- na jakiej karmie masz teraz swojego Igora ? Ja bardzo chciałam przeżucić psy na Acana Grasslands tylko cholerka ''chrupki'' za duże dla moich ras. Wszczególności dla pomeraniana bo pudliszony to poradziłyby sobie.[/QUOTE]

Obecnie testujemy Josera Family i Festivala. Ale u nas karma to tylko dodatek do mięsa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

HEJA Ja pracuję w sklepie zoo który handluje biomillem mogę wam 11-12 procent rabatu załatwić
podam mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
jak coś to piszcie bo ja na tymforum ogólnie nie bywam - jestem z Nasze Bassety - jak coś mam tam ten sam nik:)

Sklep jest pod Warszawą w Markach Zookarmy
pozdrawiam i zapraszam
Kaśka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

my karmimy juz nasza druga labradorke biomillem z tej lini high premium junior maxi. jestesmy bardzo zadowoleni, jedzenie z miski znika expresowym tempem, jak pies widzi ta karme to dostaje swira:)
siersc pieknie blyszczy- dostajemy z tego powodu mnostwo komplemntow podczas spacerow, kupki ladne.
karma dosyc droga ale warto moim zdaniem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...