Jump to content
Dogomania

ART OF NOICE Loango


Małgorzataj

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Małgorzataj'][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/5347/obraz06717fj.jpg[/IMG]

[SIZE=3][COLOR=indigo]Uśmiech specjalnie dla Ciebie SengaSengana!!![/COLOR][/SIZE][/quote]
:crazyeye: ja bym tego uśmiechem nie nazwała...toż to bestia !!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dobrze, że mam teren ogrodzony i psy puszczone, bo nie widomo jak by się to mogło skończyć :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']:crazyeye: ja bym tego uśmiechem nie nazwała...toż to bestia !!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dobrze, że mam teren ogrodzony i psy puszczone, bo nie widomo jak by się to mogło skończyć :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


I to o mojej Artuni????:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgorzataj'][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/5347/obraz06717fj.jpg[/IMG]

[SIZE=3][COLOR=indigo]Uśmiech specjalnie dla Ciebie SengaSengana!!![/COLOR][/SIZE][/quote]
pies sie podobno upodabia do wlasciciela:))))gdzie ja TEN usmiech widzialam...hmmmmm.....:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanacek'];):lol::lol: Dnies 24.5. se Asje urodzily 4 szteniaki!!!!2 czcarne psi ,1suka ruda i 1 suka szcarna :multi::multi::lol:[/quote]

[COLOR=dimgray]GRATULACJE !!![/COLOR]
[COLOR=dimgray]Asja się tym razem popisała co 4 to nie 2 ! Oby miały takie sukcesy jak Gosza ![/COLOR]
[COLOR=dimgray]Pozdrawiam[/COLOR]
[COLOR=dimgray]Grazyna[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgorzataj'][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/701/obraz07715yv.jpg[/IMG]

[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/8937/obraz09510kd.jpg[/IMG][/quote]

[COLOR=dimgray]Małgorzata ![/COLOR]
[COLOR=dimgray]Arti już chyba wcale nie "stąpa" po ziemi, tak zasmakowała w wolności...[/COLOR]
[COLOR=#696969]Dajecie jej jakieś tabletki na latanie ? Oby jej skrzydła nie urosły.[/COLOR]

[COLOR=#696969]Tak serio to jest coraz piękniejsza ![/COLOR]

[COLOR=dimgray]Pozdrawiam[/COLOR]
[COLOR=dimgray]Grazyna[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gmk'][COLOR=dimgray]Małgorzata ![/COLOR]
[COLOR=dimgray]Arti już chyba wcale nie "stąpa" po ziemi, tak zasmakowała w wolności...[/COLOR]
[COLOR=#696969]Dajecie jej jakieś tabletki na latanie ? Oby jej skrzydła nie urosły.[/COLOR]

[COLOR=#696969]Tak serio to jest coraz piękniejsza ![/COLOR]

[COLOR=dimgray]Pozdrawiam[/COLOR]
[COLOR=dimgray]Grazyna[/COLOR][/quote]

[SIZE=3][COLOR=indigo]Ach jak zwykle...moja tajemnica została odkryta...[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgorzataj'][SIZE=3][COLOR=indigo]Ach jak zwykle...moja tajemnica została odkryta...[/COLOR][/SIZE][/quote]

[COLOR=dimgray]Ja tylko tak strzeliłam... a tu okazuje się że to kolejna tajemnica....[/COLOR]
[COLOR=dimgray]Wiem kto w okolicach uczy jazdy konnej ...A kto latania ?[/COLOR]
[COLOR=dimgray][/COLOR]
[COLOR=dimgray]Pozdrawiam[/COLOR]
[COLOR=dimgray]Grazyna[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]Z OKAZJI DNIA DZIECKA SAMYCH [/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]UŚMIECHÓW[/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]( TAKICH SZCZERYCH :lol: :lol: [/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]:lol: ) WSZYSTKIM NAM ŻYCZĘ ![/SIZE] [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgorzataj'][SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]Z OKAZJI DNIA DZIECKA SAMYCH [/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]UŚMIECHÓW[/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]( TAKICH SZCZERYCH :lol: :lol: [/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]:lol: ) WSZYSTKIM NAM ŻYCZĘ ![/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/quote]

o tak tak!!!!
ja tez [B][SIZE=7]NAM[/SIZE][/B] zycze wszystkiego najlepszego:))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...