Jump to content
Dogomania

Spotkania yorków łódź


ewawoz

Recommended Posts

Nic mi o tym nie wiadomo, ale zawsze możemy być pierwsi :multi:
Póki co w niedzielę w Galerii impreza yorkowa będzie [URL="http://www.psy.pl/i-love-moj-york/art3,oczaruj-jury-swoim-yorkiem.html"]Psy.pl - strony miesięcznika "Mój pies" / I love mój york / Oczaruj jury swoim yorkiem[/URL]

Link to comment
Share on other sites

hehe, bo glupio mi tak podchodzic do rodziny, tym bardziej, ze ja niepelnoletnia jestem :eviltong: no dobra, moze sie jakos zbiore, to jak was wyczaje, to bede sie zblizac bede oczywiscie z piesem moim, chybe ubiore go niebieska obroze, takze jak cos to ja, ale ''ubior'' psa jeszcze moze ulec zmianie do ostatniego momentu :diabloti:

hehe faktycznie jestes duugi i chudy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Wam Łodziaki:multi::multi::multi:.My również odmeldowywujemy się w niedziele w galerii:multi::multi::multi:.
Super że się spotkamy w tak dużej grupce i psiaczki i my w końcu będziemy mogli sie osobiściee poznać.:multi::multi::multi:.
Myśle że dobrzee by było żebyśmy się umówili na konkretną mniej więcej godzinke i w dokładniejszym miejscu.Ponieważ w poprzednich latach był taki tam tłum ludzi że trudno będzie nam się odnaleść.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufus295']A w którym miejscu to się odbywa, bo my pierwszy raz będziemy:razz:[/quote]
Będzie można od razu poznać bo napewno będzie tłum ludzi:cool3:
[quote name='Katie']Konkurs sie generalnie odbywa na tej scenie, gdzie zwykle jest fontanna z zabkami :lol: ale moze lepiej by bylo w jakims ustronniejszym miejscu sie spotkac, nie wiem, np. koło empiku, co sadzicie?
Ewa, nie martw sie, ja Ciebie i Tonia juz znajde :diabloti:[/quote]
Empik może być,tylko musimy się jeszcze zmówić o której dokładnie godzinie:razz:

Link to comment
Share on other sites

Super:multi::multi::multi:.
Właśnie dostałam wiadomość że Kasia ze Zgierza również dojedzie także mam nadzieje że miło spędzimy niedzielne popołudnie w towarzystwie naszych yorkasków:multi::multi::multi:.
Jeżeli możesz to napisz czy godz spotkania Wam odpowiada no i oczywiście miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Rufus, miło było Was poznac, Melcia super dziewczyna :lol:
moj Neo sie rozkrecil troche pozniej, juz z ogonem podniesionym lazil, a jak juz szlismy do domu pd tramwaju, to wtedy jaki sie odwazny zrobil :crazyeye:
No i teraz juz lepiej wyglad, bo poszlismy na uszka i juz mu teraz troche tego oleju zeszlo.......

Link to comment
Share on other sites

Was, RÓWNIEŻ miło było poznać !!! Fajnie by było gdzieś w terenie się spotkać, bo ja mam awersję do centrów( moja żona niestety nie :evil_lol: ) żeby psiaki mogły poszaleć. My prosto z galerii jeszcze do parku na Julianowie pojechaliśmy i Mela jeszcze 1,5 godz. latała jak szalona, nie wiem skąd ona siłę ma:jumpie:.
Katie, Neo spokojnie się rozkręci jak będziesz z nim socjalkę robiła, widzisz jak z czasem się przełamał ;) . Myślałem z Melą schodami wjechać, ale na dzisiaj już za dużo wrażeń miała, musiałem na ręce ją wziąć, ale następnym razem nie będzie przebacz :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...