Jump to content
Dogomania

chiński grzywacz


sheila

Recommended Posts

Dzisiaj juz nie dam rady, ale jutro postaram się wysłać jeszcze kilka fotek. Dzięki za miłe komentarze... Swoją drogą nie miałam przedtem psa, którym zachwycałoby się tyle ludzi... Na spacerach co chwilę się moją niunią ktoś zachwyca...A jak ludzie reagują na Wasze grzywki? Napiszcie mi coś o nich...(zdjęcia mile widziane :lol: )...

Link to comment
Share on other sites

heh co tu duzo mowic... mam dwa lysielce i KAZDY sie za nimi oglada, duzo ludzi chce o nich pogadac, ale w sumie 99,9% napotkanych nie ma zielonego pojecia o rasie ;)
wciskaja mi, ze je ogolilam, ze im wlosy rosna, ze to mama i synek (szczegolnie ze mamą wedlug nich jest Toffi - pies :lol:)

a zdjecia sa na mojej stronie [url]www.grzywacze.glt.pl[/url] ZAPRASZAM!! :D

[color=red][size=6]oraz zapraszam do topiku 'Mam grzywacza'[/size][/color] 8)

Link to comment
Share on other sites

No tak, ja oczywiście przegapiłam ten topic i się głupio pytam na mam grzywacza. Historia suczki jest koszmarna....Wspaniale,że wzięłaś ją do siebie i jej koszmar już się skończył. Jeśli chodzi o pielęgnację,to moim zdaniem jeszcze nie wszystko stracone,cierpliwość i smakołyki potrafią zdziałać cuda. Ja swojego psa po przejściach przyzwyczajałam do szczotki i maszynki początkowo tylko dając mu powąchać, dotykając go nimi i od razu zabranie okropnych narzędzi i nagroda i dzisiaj jest już praktycznie bezstresowy.
Jeśli masz ochotę zobaczyć naszą gromadkę to zapraszam na stronę
[url]www.grzywacze.republika.pl[/url].

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

[quote name='madzia_11']witam mam troszke głupie pytanie , dlaczego jedne grzywaczki są takie brązowe a inne takie jasne ( chodzi mi o te bezwłose)?czy to poprostu kolor skóry ,czy też może opalone są?[/quote]

zima grzywacze sa o wiele jasniejsze , niz latem , bardzo trzeba uwazac zeby ich slonce nie oparzylo , ale zeby byly ladniesze nalezy je troszke poopalac :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='AngelOfDeath']

my z maga stosujemy piekarniki i mikrofale , wtedy maja piekna skorke !!!!!!! :cunao: [/quote]

[b]madzia_11[/b] on zartuje ;)[/quote]

no co ty :wink: :wink: :wink: :wink: a to nasze wieszanie na szubienicy :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:

:cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:

ja nie moge zaraz padne :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia_11']dzieki ,a ty aniołku pewnie nie w mikrofalówce tylko nad tym swoim pieknym kominkiem.............. :wink: na który wszystkie forumowiczki podrywasz ,a potem sie zonami i kochankami wykrecasz :evil:[/quote]

tyyyyyy

ale masz pomysl , na to nie wpadlem musze sprobowac :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']angelo czy chcesz ,,sprobowac , p. mysze czy myszke dla dziabonga ten twoj ostatni post nie jest jednoznaczny[/quote]

na pewno mialo byc "muszę" ale Angelowi palec sie omcknął i zamiast "u" wcisnął "y" i wyszlo zamiast "muszę" -> "myszę" :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='Agama']angelo czy chcesz ,,sprobowac , p. mysze czy myszke dla dziabonga ten twoj ostatni post nie jest jednoznaczny[/quote]

na pewno mialo byc "muszę" ale Angelowi palec sie omcknął i zamiast "u" wcisnął "y" i wyszlo zamiast "muszę" -> "myszę" :wink:[/quote]

ty maga zawsze mnie bronisz , dziekuje , ale mialas racje ------>>>> literowka !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...