Jump to content
Dogomania

Wałbrzych


Gosik71

Recommended Posts

[quote name='sh_maniak'][quote name='maga18']a co to za rasa te softy?? :oops:[/quote]

nie dziwie ci się , że nie znasz 8) ......[b] ale jak poznasz raczej sie nie zakochasz[/b] :lol: :lol: :wink:

Zobaczymy co tam dostaniemy w ringu :roll: ... ja tam zbyt spokonja nie jestem własnie :-? ... na wystawie ci powiem czemu :wink:

I ZAMAWIAM POGODE BEZ DESZCZU!!!!!!!!!!![/quote]


podpadłaś kochana :evilbat:

nie słuchaj jej zakochasz sie na bank :lol:

:wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sh_maniak'][quote name='Marcino1978']podpadłaś kochana :evilbat:

nie słuchaj jej zakochasz sie na bank :lol:

:wink:[/quote]


Ja podpadłam :lol: Marcin Tobie przeciez to niemozliwe 8)

Magda pozna Chudeg i sie zakocha :roflt:[/quote]

mam focha :evilbat: nie gadamy :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marcino1978'][quote name='sh_maniak'][quote name='Marcino1978']podpadłaś kochana :evilbat:

nie słuchaj jej zakochasz sie na bank :lol:

:wink:[/quote]


Ja podpadłam :lol: Marcin Tobie przeciez to niemozliwe 8)

Magda pozna Chudego i sie zakocha :roflt:[/quote]

mam focha :evilbat: nie gadamy :evilbat:[/quote]

:sweetCyb: nie wierze :ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak'][quote name='Rybka']Czy ktos moze bedzie jechal z Walbrzycha do wawki :roll: po wystawie??[/quote]

Rybka a nie masz pociagu z Wałbrzycha do Wawki wogóle :roll:[/quote]mam jedzie 10 godzin :cry: po nocach przeciez nie bede wracac sama :-? i to z psem obronnym :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][b]Sh_maniak[/b]!! Super!! Patrz... 8) Moj ring jest zaraz kolo Twojego ;) a husky wchodza na ring o 11:40 :lol:[/quote]

i oby u ciebie przyspieszyli, a u mnie opóźnili, bo fotek ci nie zdażę zrobic :(

superrrrrrrr, że jestesmy obok siebie :angel: :angel:

Tylko Marcin z Rybka jakis hektar od nas :lol: , ale myśle, że wystawia i przyjda do nas ( jak foch Marcinowi przejdzie :roflt: ) :biggrina:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']I co jest ktoś z Wa-wki w katalogu??
[size=1]Rybka a kto mówi, że ty masz chodzic po obcych ludziach, wyslesz kogoś :lol: [/size][/quote]nie wiem bo ich za duzo :lol: nie chcialo mi sie juz szukac :wink:

[size=1]ciekawe kto [/size] 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak'][quote name='maga18'][b]Sh_maniak[/b]!! Super!! Patrz... 8) Moj ring jest zaraz kolo Twojego ;) a husky wchodza na ring o 11:40 :lol:[/quote]

i oby u ciebie przyspieszyli, a u mnie opóźnili, bo fotek ci nie zdażę zrobic :(

superrrrrrrr, że jestesmy obok siebie :angel: :angel: [/quote]

to bedziesz na zoom`ie robila raz sobie raz mi :lol: albo Marcina zatrudnie ;)

Link to comment
Share on other sites

zawsze robila mi moja mama... z tym ze na zdjeciach jej autorstwa przewaznie byl tylko psi ogon, albo moja noga... :lol: albo ucinala psu nogi jak stal, albo glowe :D jak Marcin robi podobne to nie chce :lol:
w takim razie poprosze Sandre :wink:

Link to comment
Share on other sites

super :D jeszcze bedzie sie musiala przeszkolic na moj aparat ;)
Martuś ja juz Rubinka nie bede wystawiala, prawda?? Zdrowa jestes to sobie poradzisz ;) U mnie zaszly natomiast male zmiany i jakbym miala jednak rubina wystawic to trzeba by bylo sie streszczac... mam do wystawienia dwa grzywki w kl.szczeniat i mlodziezy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...