Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no co do rzeczy to tak tak;P weźcie jakieś rzeczy na słońce;D:D co do środków na komary to jakieś pół litra BOLSA:P:P gitara:P, każdy jakiś śpiewaniczek z ulubionymi pieśniami (i chwyty do tego) co by nie było że chcecie pieśnie a ja nie zagram bo nie znam lub nie chce mi sie wymyślać:D budzik dla Asi:D ja biore butle z gazem jakby zabrakło hmm... kuchenek itd itp;P chyba że ktoś mi bedzie gotować:D:D

Wezme piłke co by na plaży pograć:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']no co do rzeczy to tak tak;P weźcie jakieś rzeczy na słońce;D:D co do środków na komary to jakieś pół litra BOLSA:P:P gitara:P, każdy jakiś śpiewaniczek z ulubionymi pieśniami (i chwyty do tego) co by nie było że chcecie pieśnie a ja nie zagram bo nie znam lub nie chce mi sie wymyślać:D[B] budzik dla As[/B]i:D ja biore butle z gazem jakby zabrakło hmm... kuchenek itd itp;P chyba że ktoś mi bedzie gotować:D:D

Wezme piłke co by na plaży pograć:D[/QUOTE]

starsi ludzie potrzebują więcej snu:eviltong: niech sobie pośpi ile jej tam potrzeba:evil_lol:
a że tak zapytam będzie bieganie poranne?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']no co do rzeczy to tak tak;P weźcie jakieś rzeczy na słońce;D:D co do środków na komary to jakieś pół litra BOLSA:P:P gitara:P, każdy jakiś śpiewaniczek z ulubionymi pieśniami (i chwyty do tego) co by nie było że chcecie pieśnie a ja nie zagram bo nie znam lub nie chce mi sie wymyślać:D budzik dla Asi:D ja biore butle z gazem jakby zabrakło hmm... kuchenek itd itp;P chyba że ktoś mi bedzie gotować:D:D

Wezme piłke co by na plaży pograć:D[/QUOTE]
Piłke? Ona nie przeżyje 3minut przy moim psie. Skazujesz mi go na kaganiec! ;P

[quote name='Mysia_']Komar, a kamerę może bierzesz? :D filmiki z Sierakowa były super :P[/QUOTE]
Taaak! Kamere! Kamere!


Noo to kto bedzie o około 7 w Darłowie? Pliska dajcie swój nr telefonu - spikniemy sie i pójdziemy /pojedziemy razem, co?

Link to comment
Share on other sites

[B]Karilka[/B]-piszę ci to kolejny raz, może tym razem się uda :lol:...ja i Martyna będziemy o 7:10 w Darłowie! :cool3:
Z niewiadomych powodów nie mogę wysyłać privów na dogo, więc jeśli byłabyś zainteresowana wspólnym szwędaniem się, to napisz do mnie na gg, please-13279708.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

hmm;P co do kamery to coś sie pomyśli:) bo ta moja stara kamera to już słabo działa:P ale może wydebie od rodzinki aparat z kamerą;P no chyba że ktoś kamere posiada i wtedy sie zrzuci na system "zero-jedynkowy" i coś tam może stworze na kształt filmu z sierakowa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerkanka']sluchajcie ja w Bobolinie bede kolo 6 rano, od ktorej jest ten osrodek otwarty i jak sie tamwylegitymowac, ze jest zaplacone i zeby mozna bylo sie zakwaterowac, powolac sie na kogos czy jak? czy ktos juz bedzie?[/QUOTE]

Estera mi mówiła, że prawdopodobnie będzie w ośrodku juz od jutra. Wcześniej Marta Ares pisała, że wyjeżdżają już wczoraj w nocy i będą w tym samym ośrodku pod namiotami te 2 dni, więc myślę, że kogoś tam od nas spotkasz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']no dobra przyznam się:oops: jadę dlatego, że się tak straaasznie za Tobą stęskniłam:placz: i usycham z tęsknoty po prostu :-(

:evil_lol::evil_lol:;)[/QUOTE]
przez telefon mówiłaś, że to za mną :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']no dobra przyznam się:oops: jadę dlatego, że się tak straaasznie za Tobą stęskniłam:placz: i usycham z tęsknoty po prostu :-(

:evil_lol::evil_lol:;)[/QUOTE]

och Basieńko :loveu:


[quote name='basia bonnie']no ale Ty jesteś co innego:cool3: wyższa ranga:evil_lol:[/QUOTE]

ejj ja jestem wyższa!! od 3 dni mam wyższe wykształcenie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:loveu::loveu::loveu:

za 24 godziny będę sobie już jechała w pociągu do Was :cool3: a za jakieś 36 już będe na miejscu :diabloti:

a aktualnie przeżywam załamanie nerwowe, bo nie wiem jak to zrobić, żeby zmieściło mi się wszystko do plecaka :placz: Potrzebne by były dwa, a nie jeden :diabloti:
Do jedzenie nic nie biorę, bo i tak by się nie zmieściło :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...