Jump to content
Dogomania

Galeria Bastera...;**


gosiulaa

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wiki4']Krócej :lol:

A jak tam dzisiejsza pogoda? :cool3:[/QUOTE]

Nie pada już... chyba, przynajmniej ja nie widzę żeby padało. :eviltong: A poza tym to pochmurno, brak słońca, czyli generalnie do dupy... liczyłam na burzę..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiulaa']Nie pada już... chyba, przynajmniej ja nie widzę żeby padało. :eviltong: A poza tym to pochmurno, brak słońca, czyli generalnie do dupy... liczyłam na burzę..........[/QUOTE]

Ee to tak jak u nas :roll:

Mogło by so po grzmieć, po błyskać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Ee to tak jak u nas :roll:

Mogło by so po grzmieć, po błyskać :cool3:[/QUOTE]

Tzn... dzisiaj już bym burzy nie chciała. Bo ciśnienie leci strasznie a źle się to objawia na moim samopoczuciu. Wczoraj miała być, grzmiało trochę nic więcej.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']:evil_lol:
a kiedy ja tak mówiłam ja?! :shock:[/QUOTE]

no no... nie strugaj głupa teraz :eviltong: bo dość że ja umordowana byłam, musiałam pilnować resztkami sił biegającego luzem psa to jeszcze ty zawisłaś na mnie zapodając na okrągło jedno hasło "Gooośkaaaaaa daj mi wodyyyy, waaater!!!"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']dzisiaj był kolejny długi spacer :loveu: 5 godzinny :lol:
fotki mam :razz:
ale chyba wiecej moich niż Bastera :lol: bo Gosia sie bawiła w fotografa i zrobiła mi sesje :lol: ale Baster fot tez cos tam ma :razz:
jak zwykle było super :loveu: ( [B]pomijajac to ze byłam bez wody a dla mnie to katurgia[/B] :lol: [ z wisloka sie przeciez nie napije :lol:])
i było mega parno :mdleje:
fotki dam pozniej albo jutro :razz:[/QUOTE]

Tyryryrry :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiulaa']no no... nie strugaj głupa teraz :eviltong: bo dość że ja umordowana byłam, musiałam pilnować resztkami sił biegającego luzem psa to jeszcze ty zawisłaś na mnie zapodając na okrągło jedno hasło "Gooośkaaaaaa daj mi wodyyyy, waaater!!!"[/QUOTE]

hahahaha a faktycznie coś sobie przypominam :evil_lol:



wiki z tego postu nic nie wynika :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']
wiki z tego postu nic nie wynika :lol:[/QUOTE]

Wynikaa! :evil_lol: No chyba, że :siara:

[QUOTE]To chyba twoje, w których okłamujesz biednych dogomaniaków nie są na miejscu [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE]

[quote name='gosiulaa']ooooooo dzięki Wiki :loveu:[/QUOTE]

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...