Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

okej maniaczki wystaw to juz moje ostatnie wejście aż do niedzieli i postanowiłam poprawić wam humorki i odstresować jednym zdjęciem Zizura, które pokazuje jak ona zachowuje się kiedy ktoś przychodzi do nas "w gości" :p
dodam jeszcze, że osoba na tym zdjęciu nie przepada za psami ale Zizur dotąd tupał, wrzeszczał i piszczał aż nawet taki przeciwnik psów musiał skapitulować :p :p :p a potem siedziała u niej jakieś 30 minut i udawała, ze wsłu****e się w rozmowę o polityce co jakiś czas powarkując jakby chciała wtrącić 3 grosze :eviltong: eh ten mój Zizurek przebrzydły :evil_lol:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/204/c7a0bc9a1cddc029.jpg[/IMG][/URL]

no to ostatni raz życzę [SIZE=4][COLOR=magenta]POWODZENIA[/COLOR][/SIZE] i pomykam już na prawdę :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']Eejjj, Zizur na stole, a tam pusto? :evil_lol: :eviltong: Nie dość że się wreszcie udało jej po tych 30 min. wejśc na górę, to nic ciekawego tam nie zastała - ach ci dorośli :eviltong: :lol:[/quote]


aż kurczak nie mogę odejść od komputera :shake:

Martynko --> ona tam przylazła pokonwersować a nie na wyżerkę :eviltong: Zizur to mała intelektualistka jest , jedzenie to dla niej konieczność, zeby miała siłę biegać ale nie lubi jeść bo zawsze ma wiele ciekawszych zajęć na oku :p

kurcze jak teraz nie pójdę to sie kopnę w tyłek ;)

Link to comment
Share on other sites

Zizka jest świetna, ale na zdjęciu ma zawiedzioną minkę......moze liczyła na flaszkę na stole:evil_lol:
--------------------

A ja dziś byłam na zakupach na Wystawie....dziewczyny szykujcie kasę, bo jest na co wydać:lol: .
Pokaze Wam jaki tron kupiłam dla mojego księcia, wprawdzie książe nieuczesany, bo pańcia dziś nic przy nim nie zrobiła, dopiero za moment bedziemy się czesali itp.:lol:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/204/1d977c1d9dd88520.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/241/5d58441d7862e583.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Eeejjj, tez kcem takie wyro dla moich dziewczynek :loveu: Po ile pani te wyrka idą? :lol: A Shamcio jaki gentelmen, do nas się doopskiem odwrócił :evil_lol: Ale trzeba przyznać że nawet pupcię ma łądną zgrabną :lol: O włoskach nie wpsomnę!!! :loveu: Geo, one się tak świecą pięknie - rewelacja!

Link to comment
Share on other sites

wow! moja mała nie mogłaby mieć takiego łóżeczka... ekhem... ona lubi takie 'ścianki' chyba sie domyślacie, wkurza mnie to jak nie wiem,czasami to az przesadzam z krzykiem, wtedy ona sie na mnie obraża... ale kurde spryciara robi sobie co chce, a jak ja przychodze to lezy jakgdyby nigdy nic... :angel: głupia małpa:P

Link to comment
Share on other sites

MALTA NIE MÓW MI NA PANI TYLE RAZY PROSIŁAM !!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:


ałaaaaaaa właśnie się skopałam :diabloti:

Georgina ---> wyrko przecudnej urody podobnie jak Księciunio ale niestety nie dla mojego prymitywa Zizura :-( ona niestety preferuje podłogi oraz inne twarde powierzchnie na których może legnąć i chyba nie wie jak sie na łóżku leży bo niezmiernie rzadko jej się to zdarza :razz: także ja tylko zmarnowałabym pieniądze chyba, że sama się na tym kłaść będę :eviltong:

Martyna ---> weź mnie kurna Ty wygoń bo ja nie wiem co mi się stało dzisiaj :crazyeye: chyba mnie do krzesła siły nieziemskie przyssały ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']Eeejjj, tez kcem takie wyro dla moich dziewczynek :loveu: Po ile pani te wyrka idą? :lol: A Shamcio jaki gentelmen, do nas się doopskiem odwrócił :evil_lol: Ale trzeba przyznać że nawet pupcię ma łądną zgrabną :lol: O włoskach nie wpsomnę!!! :loveu: Geo, one się tak świecą pięknie - rewelacja![/quote]

Martynko, nie chcij wiedzieć ile tronik kosztował......:cool3: , ale powiem Ci tylko tyle, ze byly kurteczki mikroskopijnej wielkośc za 85 euro,.
Jak dla 2 dziewczynek to musisz mieć troszkę wiekszy, byly w kolorze turkusowym i bialo- czarnym. Wszystkie miluchne i śliczne.
A Shamirek do zdjęcia zawsze tak dupke wystawia:evil_lol: , ewentualnie jest jeszcze wersja nos przy dywanie

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/204/7b5d309b1c8c201c.jpg[/IMG][/URL]

A co do włosków, to dziś nie zdazyłam go nawet przeczesać, ani przetrzeć oczek. Ale za komplementy dziękujemy:loveu:
Zastanawiam się czy go nie przywieźć na wystawe zeby poznał Judke i inne znajome maltanki, dziś nikt nie sprawdzał czy wnosi się psy. Ogolnie atmosfera na wystawie super

Link to comment
Share on other sites

Asiulka, nie-e, ja nie kopię :eviltong: Siedź tu z nami babo jedna :evil_lol:

Geo, tak, tak!! Weź Shamisia w niedzielę :multi: A włąśnie, ja myślałam o dwóch osobnych wyrkach a ciekawe czy by dziewczęta spały razem w jednym :diabloti: No ale cena to mnie chyba skutecznie odpycha :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']

Geo, tak, tak!! Weź Shamisia w niedzielę :multi: A włąśnie, ja myślałam o dwóch osobnych wyrkach a ciekawe czy by dziewczęta spały razem w jednym :diabloti: No ale cena to mnie chyba skutecznie odpycha :crazyeye:[/quote]

Jeszcze pomyśle nad wzięciem malego, bo we Wroclawiu nawet na spokojnie zdjęć nie mogłam zrobić.
A poza tym boję się, ze w kompleksy wpadnę, Wasze maltany odpicowane na wystawę, a ja przyjade z moim kudłaczem wprost z legowiska:evil_lol:

-----
Z tym spaniem w jednym legowisku to moze być różnie ;), niewiadomo czy Nelka bedzie chciała przytulać się do siostrzyczki.
Martynka, a kiedy ja bedziesz miała?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoasia']
Georgina ---> wyrko przecudnej urody podobnie jak Księciunio ale niestety nie dla mojego prymitywa Zizura :-( ona niestety preferuje podłogi oraz inne twarde powierzchnie na których może legnąć i chyba nie wie jak sie na łóżku leży bo niezmiernie rzadko jej się to zdarza :razz: także ja tylko zmarnowałabym pieniądze chyba, że sama się na tym kłaść będę :eviltong:
[/quote]
[B] Joasia[/B], Twoje posty zawsze poprawiają mi humor:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Geo[/B] jakie super wyrko :lol: mój mały nie chce w tych wynalazkach spać, woli kocyk albo podłogę,
no ewentualnie kanapę :cool3: a jaka ta zabójcza cena jest ?? (zdradź cosik :razz: )
A jak łapka Shamirka? już lepiej?

[B]Yoasia[/B] z Ciebie to szalone dziewczę ;) kopać nikt Cię tu nie bedzie, siedź.
[B]Martyna[/B] a mała Nemi już u Ciebie czy w niedzielę spotkanie?? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nelcia jak była małym szczurkiem to też spała tylko i włącznie na panelach, zimnych płytkach lub na balkonie :-o Przeszło jej z wiekiem, teraz pakuje swój tyłek na legowisko, sama tam lezie, a kiedyś ją musiałam "zmuszać" żeby się tam szanowna biała położyła :lol: Hm ... czy by się chciała przytulać teraz do siostry... ona się tak rozpycha, doopskiem sie pcha jak czasem leży ze mną, albo gierkami tak śmiesznie przebiera odpychając sie ode mnie :lol:
Nemi odbieram w piątek :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nessti'][B]Geo[/B] jakie super wyrko :lol: mój mały nie chce w tych wynalazkach spać, woli kocyk albo podłogę,
no ewentualnie kanapę :cool3: a jaka ta zabójcza cena jest ?? (zdradź cosik :razz: )
A jak łapka Shamirka? już lepiej?
[/quote]

Shamirek w dzień spi w budce , takiej typowej z daszkiem i ja uwielbia. Ma też legowisko, ale bez takich miłych boczków i nie bardzo miał gdzie położyć głowkę, wiec "nakichał":lol: na nie i teraz leżą tam zabawki:evil_lol:
Nowy nabytek baaaardzo mu się spodobał, leży na nim cały czas, wskakuje z rozbiegu, drapie , gryzie itp.:evil_lol:
No dobra zdradze.......kosztowało 40 euro
[B]Nessti[/B]- ta łapka to mi się uroiła, córcia przyszła z kościoła, obejrzała podusie i stwierdziła , że ma normalne i , że jestem przwrażliwiona. Rzeczywiście potem go pooglądałam jak spał i wszystko ok, tylko czasami sobie liże:roll:

Link to comment
Share on other sites

To raczej mała będzie się przyklejać do Nelki :evil_lol:, Może nelka na zmianę pogody reaguje :evil_lol: w tym wieku :razz::lol:
Ness preferuje miejsce pod łóżkiem na panelach, nie wiem co on tam widzi, w środku nocy idzie sobie na kanapę :roll: a nad ranem na kocyku ląduje :evil_lol:
A z tym przepychaniem girkami to mamy to samo :evil_lol::evil_lol:

....Nemi odbieram w piątek [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG]....

To za tydzień? no myślałam, że może teraz :niedowia:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...