Jump to content
Dogomania

*~* Łobuz CoCo *~*


Nati28

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U nas w zeszłym roku pod blokiem biegał wieczorami lis, ale ostatnio się nie pojawia :confused: Za to kiedyś wyjrzałam przez okno w kuchni i zobaczyłam stado hmmm... czegoś, a za nim faceta. Pierwsza moja myśl to "Po co temu chłopu tyle dużych psów w mieście?", ale jak się zbliżyli zobaczyłam, że to nie psy tylko chyba z 6-7 dzików, za nimi straż miejska, a dalej dzieciaki z komórkami :evil_lol: I to stosunkowo niedaleko od głównych ulic Olsztyna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nati28']Przewaznie to sarny, ale dziki tez czasami przyjde ;)[/QUOTE]

Co do sarny to ja mam jedną na sumieniu latem jak jechaliśmy na działkę prze las to wyleciał mi taki mały koziołek i nie zdążyłam zahamować. Próbowałam się zatrzymać ale i tak go ciachnęłam:( Miałam wybór w niego albo w Tira z naprzeciwka:(

Link to comment
Share on other sites

jak coś to się spotykamy :p .
Doti - nie martw się .. moja mama też tak duużo razy miała .. niestety . a jak się jeździ to normalnie co 5km widać jakiegoś kota czy psa...
No i to wina właścicieli ja rozumiem że kota to się nie da przywiązać ale psa da .. a właściciele tego nie robią ..
A tak wogóle to czeeść :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Cocolinki :multi: A u nas w lasach są sarny,jelenie,dziki,zajace i lisy :lol: Może jeszcze inne zwierzeta,o których nie wiem :roll: Lisy zimą czasami zagladają na podwórka w poszukiwaniu jedzenia,u mnie w tym roku jeden na łące był.Rubin go pogonił,ale lis był na szczęście szybszy :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doti1986']A no pewnie że dużo sesja się zaczyna więc i u mnie dogo spadnie na dalszy plan :([/QUOTE]
Aż tyle macie? Mnie tylko jeden egzamin czeka za jakieś 1,5 tygodnia, ale na razie jeszcze o nim nie myślę, mam inne sprawy na głowie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Aż tyle macie? Mnie tylko jeden egzamin czeka za jakieś 1,5 tygodnia, ale na razie jeszcze o nim nie myślę, mam inne sprawy na głowie :evil_lol:[/QUOTE]

U mnie sesja za 3 tygodnie a wymyślili egzaminy przed i się człowiek chyba pochlasta:( ja mam 3 :( a najgorsze będzie fizyka:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...