Jump to content
Dogomania

Zabieg w SGGW. Proszę o pomocne opinie.


phils20

Recommended Posts

Witam serdecznie!
Bardzo proszę o pomoc w następującej sprawie. Mój dwunastoletni, kundelek ma nowotwór jądra i wymaga kastracji, sam zabieg nie jest zbyt skompikowany natomiast najbardziej obawiam się znieczulenia i wynikających z niego powikłań, zarówno tych wczesnych jak i późnych.A że piesek nie jest już młody, był adoptowany właściwie z ulicy co zapewne też odcisneło się na jego organiźmie (oczywiście nie adopcja lecz jego bezdomne życie ;) ), co też wpływa na moje obawy. I w związku z tym moje pytanie. Czy ma ktoś z Was jakieś doświadczenia co do strony anestezjologicznej lekarzy z kliniki przy SGGW? Tudzież jakąś wiedzę na temat ich doświadczenia, podejścia do zwierzaka w tej materii? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nowotwór jest, trzeba zdecydować się na zabieg, a moje obawy są ogromne.

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phils20']Czy ma ktoś z Was jakieś doświadczenia co do strony anestezjologicznej lekarzy z kliniki przy SGGW? [/quote]

nie mam zastrzezen, ale i niewielkie doswiadczenie - jednak trzeba liczyc sie z tym, ze to jednak narkoza, a kazdy organizm reaguje inaczej.

na pewno zleca dokladniejsze badania - morfologia, ekg

[quote name='phils20']Tudzież jakąś wiedzę na temat ich doświadczenia, podejścia do zwierzaka w tej materii? [/quote]

na temat doswiadczenia nie ma co dyskutowac - to nie studenci operuja naszego zwierzaka , wiec raczej nie na miejscu by byly takie opinie.
Podejscie? nie zauwazylam nic zlego, wrecz przeciwnie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja robiłam zabieg w narkozie 11 letniej bokserce w klinice nie daleko SGGW, prawie vis a vis campusu, na Strzeleckiego. Chociaż było to nie groźny zabieg to wet zlecił badanie krwi z biochemią i USG przed zabiegiem. Operował dr. Drachal. Wszystko poszło ok. Oni tam maja aparaturę do narkozy wziewnej, podobno trochę bezpieczniejszej dla psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...