Jump to content
Dogomania

Sigrid Jarmer (A)


Recommended Posts

Czy ktoś miał przyjemność być ocenianym przez tego Pana ?
Może w Austrii ktoś się na niego trafił ??
Z informacji na austriackiej stronie związkowej wynika że sędziuje praktycznie tylko psy myśliwskie, ma uprawnienia na 4, 6, 7 i 8 grupę oraz na kilka ras grupy 2.
Można więc spodziewać się specjalisty, tylko co lubi i na co zwraca uwage??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Czy ktoś miał przyjemność być ocenianym przez tego Pana ?
Może w Austrii ktoś się na niego trafił ??
Z informacji na austriackiej stronie związkowej wynika że sędziuje praktycznie tylko psy myśliwskie, ma uprawnienia na 4, 6, 7 i 8 grupę oraz na kilka ras grupy 2.
Można więc spodziewać się specjalisty, tylko co lubi i na co zwraca uwage??[/quote]


Teciu, to jest kobieta :-).
Widzialam ja sedziujaca ( goldeny ) 2 razy. Nie podobalo mi sie i specjalista bym jej nie nazwala. Wydaje mi sie, ze hoduje cockery, ale pewna nie jestem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alter Idem']Teciu, to jest kobieta :-).
Widzialam ja sedziujaca ( goldeny ) 2 razy. Nie podobalo mi sie i specjalista bym jej nie nazwala. Wydaje mi sie, ze hoduje cockery, ale pewna nie jestem.[/quote]


Hihihi, dzieki za oswiecenie nie wpadla bym na to ze to kobieta:)
a nie wiesz czy amerykanskie czy angielskie cocery ?
Pewnie przekonamy sie na wlasnej skorze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']
a nie wiesz czy amerykanskie czy angielskie cocery ?
Pewnie przekonamy sie na wlasnej skorze:)[/QUOTE]


Bladego pojecia nie mam :).
Pewnie, ze najlepiej na wlasnej skorze sie przekonywac, bo nie ma takich sedziow, ktorzy by sie wszystkim podobali i nie ma takich, z ktorych wszyscy byliby niezadowoleni :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='insomniaaaa']świetnie napisane :-). nic dodać nic ująć :-).[/quote]

No to jestesmy mile zaskoczeni:)
Pani bardzo dokładna ale bardzo delikatna i "przyjaznie nastawiona" do psów:lol:
Z każdym przed macaniem starała się zaprzyjaźnić i nic na siłę, delikatnie i z klasą.
Co do oceny to zwykle opinie są uzależnione od wyników (my nie wygraliśmy BOB-a więc chyba oceniam obiektywnie :cool3:) ale jak dla nas naprawde wiedziala co robi na ringu i dlaczego. W użyciu była nie tylko ocena doskonała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...