Jump to content
Dogomania

własnoręcznie robiony tor doAgility


Sylwia K

Recommended Posts

[quote name='wiska']Nie wiem jak wyglada ,ale nie brzmi to bezpiecznie[/QUOTE]
Chodzi o to, że tor się nie rozpadnie, jak z np. gwoździ. Śruby całkowicie są wbite w drewno i rzadna z jej części nie odstaje. :lol:
Tor jest już pomalowany i oszlifowany, a więc teraz czekam aż wyschnie i wstawię zdjęcia, no i ocenicie :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

najłatwiej jest od strony wewnętrznej hopki przybić po obu stronach takie kwadraciki z drewna, żeby na tym się mogła łatwo tyczka opierać ;]
przynajmniej ja tak zrobiłam, nie bd startować w zawodach agi, nie trzymam się ściśle wymiarów itd. tylko robię to tak dla siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiska']tylko pamietaj ,zeby hopki nie byly tez za duze w stosunku do rozmiaru psa :)[/QUOTE]
a tak mniej-więcej ile dla mieszańca, który jest troszkę mniejszy od owczarka niem.? ;D
bo nie wiem czy dobra wysokość...
chociaż Fanta przeskakuje bezproblemowo ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam, ja mam kilka pytań-może nie na temat sprzętu do agility, ale skoro już tu jestem...
1. Czy debiut w agility odbywa się w klasie A0, czyod razu w A1 ?
2. Czy mogę startować z dwoma psami?
3. Czy gdy mój pies zostanie zdyskwalifikowany, może przebiec tor do końca ?
Pytania odnośnie regulaminu, ponieważ pewnych punktów nie zrozumiałam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Frodka-sprawdzilam w regulaminach i rzeczywiscie nie znalazlam takiego zapisu. Musialam sobie cos ubzdurac, chociaz teraz wydaje mi sie to bez sensu, bo gdybym miala zalozmy 5psow w A0(small) i je zglosila na zawody to moje psy stanowily by wiekszosc stawki :D ale paradoks. Ale fajnie wiedziec ,ze mozna startowac z wiecej niz 2ma psami bo przez swoja niewiedze i poniekad glupote zastanawialam sie nad zrezygnowanie agi z jednym moim psem na rzecz innego a teraz widze ,ze nie musze wybierac. hura! :)
Casablanka-naprawde lepiej zaczac trenowac agility w jakims klubie-po pierwsze bezpieczniej :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]bo gdybym miala zalozmy 5psow w A0(small) i je zglosila na zawody to moje psy stanowily by wiekszosc stawki[/QUOTE]
a w czym tu widzisz problem ,startujesz - wygrywasz - stoisz sama na pudle i zbierasz wszystkie nagrody . Ta wspomniana Tumanowa startowała jako drużyna sama ze swoimi 4 psami - same bordery i to dopiero był widok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiska']Casablanka-naprawde lepiej zaczac trenowac agility w jakims klubie-po pierwsze bezpieczniej :)[/QUOTE]
Niestety ja zmałego miasta jestem i żadnego klubu nie ma :( Nie jestem pewna, ale z tego co wiem to najbliższy mi klub agility jest w Sopocie...może Gdańsku, albo Bydgoszczy :angryy:
Trenuję z moimi dwoma psiakami, pod domem-na własnoręcznie zrobionym torze :roll:
Jedna z moich pupilek, z którą będę debiutować dopiero w sierpniu, w Sopocie jest już seniorką (w sierpniu 2011 będzie miała 9 lat) w typie rasy cocer spaniel angielski. Druga to 7-miesięczna chihuahua długowłosa, ale jest na tym samym poziomie, co starsza koleżanka :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...