Jump to content
Dogomania

Pixi- moje małe szczęście:)


Doti1986

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy się wieczorowo:loveu: Ale padnięta jestem a tu perspektywa żadnego wolnego weekendu do lutego :placz::placz::placz: normalnie cały czas w szkole:placz::placz::placz: Wykończyć się idzie, po małej drzemce znów wrócimy może jakieś nowe fotki się znajdą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witamy w zimny piątek :loveu:. Widzę, że jak narazie zwolenników czy "użytkowników" kombinezonów nie ma :shake:. Ja dziś rozmawiałam na ten temat z fryzjerką Viky, która ma 2 westy. Ona jest zwolenniczką kombinezonów nieocieplanych, ubieranych na deszcz i śnieg, jako ochronę włosa. Jej suki śmigają w takich i nie protestują :evil_lol:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pixi też lubi chodzić w swoim "kubraku" bo czuje że w nim jest jej ciepło:loveu: mam nadzieję że do kombinezonu lub kurteczki też się przyzwyczai bo taka malutka i drobniutka jest waży tylko 1.5 kg to co ma ją tam grzać:placz: Myślałam że chociaż 2 kilogramy będzie miała bo rodzice taką wagę mieli a ona od jakiegoś czasu stanęła i już anie nie rośni ani nie tyje:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jot11']No to kruszyneczka z Pixuni :-o
Bello ma tak 2,5-2,7kg.a wydaje mi się taki chudziutki i malutki a do Piksuli to kolos :cool3:

A tak ogolnie to przyszliśmy powiedzieć dobry wieczór :multi:[/quote]

Dobry wieczór zaraz wstawię zdjęcia z wieczornego szybkiego spacerku na siku bo pada u nas już 3 dzień i żadnych ładnych zdjęć w ciągu dnia nie da się zrobić:placz:

Link to comment
Share on other sites

Szybkie wieczorowe zdjęcia z wieczornego spacerku :loveu:

[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4429/dsc00194nf.jpg[/IMG]



[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/910/dsc00196b.jpg[/IMG]


Coś mnie tam zaciekawiło:diabloti:
[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1940/dsc00199ju.jpg[/IMG]


I już czekam aż mnie pańcia wpuści do domku:diabloti::diabloti::diabloti:

[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2902/dsc00200ec.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doti1986']A będziecie Toffisiowi zapuszczać kiteczkę? U nas każdy facecik chodzi z krótką grzywką:placz:[/quote]

Witamy piątkowo-weekendowo
Bardzo mi się podobają yorki z kitkami i chciałabym żeby Toffiś też miał kitkę
W ogóle uważam że kitka to jest wizytówką yorków i chyba nie będzie śmiesznie wyglądać (no to co że facecik)
A Pixunia to super dziewczynka a kiteczka -marzenie ukofaj kruszynkę od nas:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Atu jeszcze fotki wieczorne Pixunia jest piękna a to ubranko cudeńko
Też chciałam coś dla Toffisia bo nie wiem jak zareaguje na taki ziąb,nawet kupiłam włóczkę i chcę mu zrobić sfeterek ale nie wiem jak sie mam za niego zabrać:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa63']Atu jeszcze fotki wieczorne Pixunia jest piękna a to ubranko cudeńko
Też chciałam coś dla Toffisia bo nie wiem jak zareaguje na taki ziąb,nawet kupiłam włóczkę i chcę mu zrobić sfeterek ale nie wiem jak sie mam za niego zabrać:shake:[/QUOTE]


My też poprosimy o sweterek :Cool!::Cool!::Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jot11']Śliczności :loveu::loveu::loveu::loveu:

A jaki polareczek Pięknotka ma fajny :loveu:
Własnie takie szukam i jak znajdę to zawsze na Bellcia za duże :placz:

:multi::multi:[/quote]


Pixuni kubrak został zrobiony z czapki po mojej siostrzenicy:oops: Mam nadzieję że nie będzie mi miała tego za złe bo nigdy nie lubiła oddawać swoich ubranek innym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa63']Witamy piątkowo-weekendowo
Bardzo mi się podobają yorki z kitkami i chciałabym żeby Toffiś też miał kitkę
W ogóle uważam że kitka to jest wizytówką yorków i chyba nie będzie śmiesznie wyglądać (no to co że facecik)
A Pixunia to super dziewczynka a kiteczka -marzenie ukofaj kruszynkę od nas:loveu::loveu::loveu:[/quote]


Pewnie że nie ja lubię jak Yoraski mają kiteczki i oby więcej facecików nosiło kitki:loveu::loveu::loveu: Jestem jak najbardziej za:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa63']Atu jeszcze fotki wieczorne Pixunia jest piękna a to ubranko cudeńko
Też chciałam coś dla Toffisia bo nie wiem jak zareaguje na taki ziąb,nawet kupiłam włóczkę i chcę mu zrobić sfeterek ale nie wiem jak sie mam za niego zabrać:shake:[/quote]

Szczerze to ja też:placz: nie nie mam pojęcia do robienia na drutach :placz::placz::placz: Bo jakbym umiała to zrobiłabym sama takie grubsze ciepłe sweterki:loveu: Moja mama niestety też nie potrafi więc jesteśmy zdani na łaskę cioci która obiecała nam w wolnym czasie parę sweterków zrobić :loveu: Muszę tylko jakiś wzór na allegro podpatrzeć, kupić wełnę i będą się robić:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...