Jump to content
Dogomania

Co myślicie o tej hodowli...


Saccus

Recommended Posts

[quote name='mArGoSiA']Czy mi się zdaje czy oni mają 3 mioty na raz? 2xSH i do tego szczeniaki akity? Bo jeżeli tak jest naprawdę to moim zdaniem przegięcie ;][/quote]

Raczej nie :eviltong:
2 całkiem małe [w sensie szczylki małe] mioty SH oraz lekko podrośnięte Akity

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mArGoSiA']Ale i tak ciężko podołać odpowiedniej socjalizacji wszystkich szczeniąt ;)[/quote]

No i oto mi chodziło w poprzednim poście :razz:
W sensie, że bardzo dużo małych maja i jestem ciekawa, jak sobie radzą ;)

Link to comment
Share on other sites

16 psów, hmm może mają kogoś od biegania z nimi, bo takie psy, to już muszą mieć ruch, ale to, że dość trudna rasa bierze udział w terapii, to mnie zaniepokoiło, bo to nie jest niewykonalne, ale trzeba psu poświęcić czas i szkolić, być z nim, jeździć, socjalizować, a wie ktoś jak to pogodzić przy takiej liczbie psów, no i do tego 15 szczeniaków husky i 4 akity, gdzie akity to dość mocne i niezależne psy, a pies od psa się uczy

Link to comment
Share on other sites

Ta hodowla jest na pewno godna tego aby brac z niej psa. Wlasciciele uzytkuja psy w zaprzegach i dogoterapii,a szczenieta przez wiekrzosc okresu pobytu z hodowca sa trzymane w domu.
Szpice ,ktore oni hoduja nie musza miec az takiego-ciaglego-kontaktu z opiekunem.
Zalezy jeszcze do czego chcesz tego psiaka-jezeli fascynuja cie zaprzegi to logiczne jest ,ze powinnas brac psa z hodowli bardziej nastawionej na sport. Jezeli ma to byc pies do domu,towarzysz to ja tam nie widze powodu z powodu ktorego nie mialabys brac szczyla od nich. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu troche:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f785/hodowla-psa-grenlandzkiego-71882/[/URL]
A poza tym , moze by przejrzec informacje o startach w zawodach, wystawach, reszta juz pewnie na miejscu, w rozmowie, obejrzeniu hodowli.
Pytanie, tylko, czy hodowca bedzie chcial sprzedac psiaka... :evil_lol:?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z włascicielem hodowli na jednej z wystaw i odniosłam wrazenie ze psy i zaprzegi to jego pasja. I z tego co opowiadał wydał mi sie osoba ktora wie co mowi i sie zna na SH. Szczeniaków nie widziałam ale dorosłe psy ktore lezały na kocach, czekajac na wyjscie na ring. Grzeczne i ułozone psy jeden to nawet domagał sie ciagłej uwagi od mojej siostry:p i oczywiscie głaskania, głaskania .....głaskania :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W tej hodowli jest piesek ode mnie. Poza tym właściciel i jego rodzina, to ogromni pasjonaci zwierząt (nie tylko husky), mają w domu cały zwierzyniec, wszystkie zwierzaki są zadbane i szczęśliwe. A sporty zaprzęgowe to pasja właścicieli. Szczeniaczki są wychowywane z dzieciakami i są dobrze socjalizowane. Polecam :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...