Jump to content
Dogomania

Shirai Koki Go - Slodziak !!


Shirai - Koki

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzolandia'][I][B]Witankooo:loveu:[/B][/I]
[I][B]urok jak najbardziej pożądany w obecnym szarym pochmurnym czasie :evil_lol:[/B][/I]

[I][B]a co to za serial ogladałas??:cool3:[/B][/I]:cool3:

[I][B]a coz to jest psiurkowi ze chory?[/B][/I][/QUOTE]

Witanko :bigcool:!!!

A ja to taka serialowa od 20.05 jestem "Na Wspolnej" :evil_lol:...

A Shirai'a dopadla psia grypa, oczywiscie zawinila Sylwia czyli ja, kicha, kaszle, jak mu naciskalam przedwczoraj gardziolko to mial odruch wymiotny i sluz mu leci z nosa, temperatury na szczescie nie mial i nie ma, a weterynarz potwierdzil, ze ma zapalenie gardla, wiec od wczoraj na antybiotykach przez 7 dni...i musi sie Shirai oszczedzac :p...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']co za pies :shake: nie wie co dobre :lol::lol: ja też chce taki urok :placz:[/QUOTE]

Shirai to woli sie z Mariuszem przytulac :evil_lol:, a troszke opalenizny to mam a widze to po tym ze mam jeszcze bialego kroliczka na dupince :diabloti: !!!

Paulina a jak tak Twoje zdrowko juz lepiej ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki']Shirai to woli sie z Mariuszem przytulac :evil_lol:, a troszke opalenizny to mam a widze to po tym ze mam jeszcze bialego kroliczka na dupince :diabloti: !!!

Paulina a jak tak Twoje zdrowko juz lepiej ???[/QUOTE]

o weeez chłopak z chłopakiem to dobrze nie wróży :evil_lol::evil_lol:
jakiego króliczka ?:D:D nie musisz odpowiadac pytanie intymne :D

właśnie problem w tym że nie jutro ide do lekarza do kontroli i najprawdopodobniej przedłyży lub zmieni mi antybiotyk bo nic mi nie pomogło cały czas kaszle i to tak że po nocach z 2 godziny śpie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']o weeez chłopak z chłopakiem to dobrze nie wróży :evil_lol::evil_lol:
jakiego króliczka ?:D:D nie musisz odpowiadac pytanie intymne :D

właśnie problem w tym że nie jutro ide do lekarza do kontroli i najprawdopodobniej przedłyży lub zmieni mi antybiotyk bo nic mi nie pomogło cały czas kaszle i to tak że po nocach z 2 godziny śpie :roll:[/QUOTE]

Bialy kroliczek to my tak sobie nazwalismy biale dupsko :megagrin:, nieopalone :diabloti:..

Kurcze przerabane, to smigaj do lekarza !!! A ja tak nie spalam po nocach przez prawie 3 miesiace...jak zaczelam brac sterydy to sie budzilam o 2 - 3 w nocy i juz nie bylo mowy o psaniu :shake: !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki']Bialy kroliczek to my tak sobie nazwalismy biale dupsko :megagrin:, nieopalone :diabloti:..

Kurcze przerabane, to smigaj do lekarza !!! A ja tak nie spalam po nocach przez prawie 3 miesiace...jak zaczelam brac sterydy to sie budzilam o 2 - 3 w nocy i juz nie bylo mowy o psaniu :shake: !!![/QUOTE]

aha buahaha :roflt: a to mi sie ten baily kroliczek niczym nie rozni od całego ciała nie no dobra moze troche :evil_lol:


nooom przewalone :roll: goopia choroba jeszcze teraz u nas na ukrainie swinska grypa a ja tam byłam na wycieczce :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img32.imageshack.us/img32/3411/grandefaccia.png[/URL]

[I][B]hihihih ale jezorrrr :eviltong::eviltong:[/B][/I]

[I][B]aaaaa no ja akurat tego serialu nie ogladam :lol::lol:[/B][/I]
[I][B]a to sie bidny załatwił noooo..u was jest bardzoo zimno?? ...[/B][/I]

[I][B]buziaczki :loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']aha buahaha :roflt: a to mi sie ten baily kroliczek niczym nie rozni od całego ciała nie no dobra moze troche :evil_lol:[/QUOTE]

To ja juz nie mam zielonego pojecia...alez ty masz pomysly....:mdrmed:, no ale zeby nie bylo masz.............:krolik:



[quote name='zuzolandia'][URL]http://img32.imageshack.us/img32/3411/grandefaccia.png[/URL]

[I][B]hihihih ale jezorrrr :eviltong::eviltong:[/B][/I]

[I][B]aaaaa no ja akurat tego serialu nie ogladam :lol::lol:[/B][/I]
[I][B]a to sie bidny załatwił noooo..u was jest bardzoo zimno?? ...[/B][/I]

[I][B]buziaczki :loveu:[/B][/I][/QUOTE]

Ja ro jeszcze pare innych ogladam, oczywiscie jak na wszystko mi czasu starczy. Zimno nie jest dzisiaj bylo np. 18 stopni jak jakies 2 godziny temu wracalismy z zakupow, ale ja to taka madra jestem ze z Shirai'em przed wystawa, po kapieli (niby go wysuszylam suszarka) poszlismy na spacer :shake: i prosze bardzo jakos on szybko katar mi lapie !!! A teraz to juz nawet nie bylo godziny bez kichania !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...