Jump to content
Dogomania

choroba czy uczulenie


ayshe

Recommended Posts

moja suka drapie sie od kilku dni mocno pod pachami
dzisiaj zauwazylam tam czerwone plamy i skora ja tam od drapania boli

oczywiscie pojade do weta ale moze ktos mogl by pomoc?
czy to uczulenie na cos a moze choroba?

jedzenie dostaje to samo co u hodowcy

ostatnio podane srodki to preparat na robaki- bo byla b. zarobaczona i frontline przeciw pchlom i kleszczom- ktory zreszta do d...py dziala

jak moge jej teraz tak na szybko pomoc- wykapac?

a moze to jakies pasozyty z trawy? chyba dostane do glowy...

ach przypomnialo mi sie - w swieta ukradla ze stolu 2 jajka i kabanosa a dzisiaj wyjelam jej 2 kleszcze
moze to jest cos z tym zwiazane?


Edytowane przez hulan - Dzisiaj o godzinie 19:14

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']tak.happy dog jest z kurczakiem?
mogla tez wejsc np na opryskana lake.ale pierwsza rzecza jest wet,opanowanie swiadu,i pewnikiem odstawienie karmy z kurczakiem.[/quote]

zaraz rano sprawdze bo nie chce robic krachu roletami- a swoja droga jak to jest-Twoja odp wczesniej jak moje pytanie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

jesli jest uczulenie na karme to karma przede wsyzstkim nei moze zawierac WOGOLE niczego z kurczaka.sprawdzaj karmy lamb itepe bo niby lamb anp maja hydrolizat z kurczakow albo tluszcz i wtedy diupa.:cool1:.
najpierw wet,potem zmiana karmy -jakznam zycie wet ci zaordynuje karme-rc albo hills albo eukanuba.w zaleznosci od tego co sprzedaje w lecznicy albo co sprzedaje jego kolega gdyz bedize to karma tzw weterynaryjna.:diabloti:
sorry-po prostu nei sposob sie powstrzymac tak standardowe jest to zachowanie:lol:

Link to comment
Share on other sites

no tak w poniedzialek wet i zobaczymy..
dzisiaj na placu mowiono mi ze karma z duza iloscia proteiny moze tez wywolac skrobanie sie i oni wszyscy daja swoim szczniolom w tym wieku juz Adult wlasnie ze wzgledu na ilosc proteiny...

.. az prpozycja sprzedania mi karmy u weta jeszcze sie nie spotkalam moze dlatego, ze nie mieszkam w Polsce i tu weci troche bardzie sa powsciagliwi:razz:
ale co nie bylo moze sie jeszcze zdarzyc:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...