Jump to content
Dogomania

Smutno mi i jestem zła


gwiazdka

Recommended Posts

odpisałam ale nie wiem czy doszło dlatego na wszelki wypadek wstawiam wszystko co znalazłam tutaj

Ewa Gontarek i Beata Baś szukają pomocy dla bezdomnych zwierząt, działamy na terenie Łomianek i okolic, prowadzimy punkt adopcyjny zwierząt, kontakt tel. z Ewą: (22) 751-33-80 (wieczorem), 0-501-147-350 a z Beatą: 751-33-96, 751-51-76, lub e-mail [email protected]

NERO

Czarny kudłaty to ja. Zostałem przygarnięty przez Ewę w zimie, kiedy z soplami włosów, głową skutą lodem i zamarzniętymi oczami obijałem się od słupa do słupa. Jestem potulny jak baranek, w sam raz do kochania.

http://ewagontarek.webpark.pl/index.html

http://ewagontarek.webpark.pl/do-adopcji.html

dodam że Łomianki znajdują się niedaleko Warszawy

Nero2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie znalazłam jeszcze Pudla, nie było mnie tak długo bo komputer mi się zepsuł - ale już jestem.
Jeździłam po wszystkich schroniskach w mojej okolicy,ale nic nie znalazłam, tylko się bardziej przygnębiłam widokiem tych psiaków w tych więzieniach pozamykanych :(

Link to comment
Share on other sites

Gwiazdka na [url]www.pudel.pl[/url] jest ogłoszenie , że ktoś chce odsprzedać rodowodowego dużego pudla 2 letniego - wykastrowanego - spróbuj, wklejam:

"Pudel duzy czarny,2 lata,z rodowodem,aktualna książeczka (pies jest wykastrowany)zdrowia.Zainteresowanym prześle zdjecia
e-mail: [email][email protected][/email]
tel.: 600474229 "

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...