Jump to content
Dogomania

Czy moj pies sie onanizuje????


Justkejt

Recommended Posts

Heeej, mam taki problem z moim 2,5 letnim psem.  Po każdej nocy na jego materacu jest wielka mokra plama:/ nie ma zapachu tylko taka białą otoczke.  Jest to ewidentnie od lizania penisa bo go dziś na tym nakrylam. Poszłam do kuchni a on leżał w poslaniu jakiś zawieszony, tylne łapy mu się trzesly,  wystraszyłam się, że coś mu jest, ale patrzę a  tam cały penis w zwodzie i ta mokra plama. Czy to jest możliwe zeby on sie onanizowal? Podobno psy tego nie robia. Nie jest jeszcze wykastrowany.  Chłopak też opowiadał jak wstał rano do pracy a pies totalnie w trasie łapą dotykal sie po penisie i na nic nie reagował.  Tak wiem jak durnie to brzmi :/ masakra jest, ciągle muszę prać to posłanie,  często w nocy jak się przebudze to słyszę jak lize coś. Mam iść z tym do weta? Co to wogole za zachowanie jest. Ogólnie on w ogóle nie jest zainteresowany kryciem. Nie reaguje nawet na suki z cieczką, po prostu kolo nich przechodzi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...