Jump to content
Dogomania

CAC Jarosław 2009


McDzik

Recommended Posts

Dnia 14 marca 2009r. wywalczyłam Zwycięzce w Grupie Starszej + Zwycięzce Dnia z seterem irlandzkim Lofty DESPERADO :lol:
[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/371/podczasprezentacji.jpg[/IMG]

Dnia 15 marca 2009r. powtórzyłam ten sukces z Lhasa Apso - MUNDSHAKE CARMELEM Mały Budda:
[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6391/zcarmim.jpg[/IMG]

W oba dni dostałam maxymalną punktacje - po 20pkt :lol: To dopiero mój 3 i 4 start w tej konkurencji... także bardzo się cieszę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję miałam przyjemność podglądać Cię w "akcji" z spanielem tybetańskim
pięknie przygotowany piesek - wspaniała komunikacja z Nim, jak i z innymi pieskami z którymi wystepowałaś- tak więc wygrana należała się jak najbardziej :)
Aaa i gratuluję BOG 3 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sensuel']Gratuluję miałam przyjemność podglądać Cię w "akcji" z spanielem tybetańskim
pięknie przygotowany piesek - wspaniała komunikacja z Nim, jak i z innymi pieskami z którymi wystepowałaś- tak więc wygrana należała się jak najbardziej :)
Aaa i gratuluję BOG 3 :)[/quote]

Wow, dziękujemy za cieple słowa :lol::multi: Nie wiedziałam, że ktoś aż tak zwrócił na nas uwage :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']No mnie nie było więc was nie widziałam, ale zostaje mi tlko pogratulować super wyników bo to wielki sukces! :cool3:[/quote]
[quote name='Biutka']Chylę czoło :-o Wielkie gratulacje!;)[/quote]
Dziękuję wszystkim za gratulacje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...