Jump to content
Dogomania

włos shih/ co mam zrobić !


I*love*shih*tzu

Recommended Posts

witam mój shih tzu ma zapuszczone włos ale problem jest taki że na glowie zamiast mieć gładkie, proste włosy ma strasznie puszyste i jakby natapirowane. Urzywałam juz dużo preparatów i nawet wczoraj poszłam i kupiłam następny. Zauważyłam to dopiero ostatnio gdy kupiłam drugiego shih. Ten drugi ma całkiem inny wlos i każdy pies z tej rasy jak głaskałam miał taki jaki powinien mieć. Może znacie przyczyne i jakieś domowe preparaty . Prosze o pomoc. pilne!!!!

_______________________________________
100% shih tzu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='I*love*shih*tzu']witam mój shih tzu ma zapuszczone włos ale problem jest taki że na glowie zamiast mieć gładkie, proste włosy ma strasznie puszyste i jakby natapirowane. Urzywałam juz dużo preparatów i nawet wczoraj poszłam i kupiłam następny. Zauważyłam to dopiero ostatnio gdy kupiłam drugiego shih. Ten drugi ma całkiem inny wlos i każdy pies z tej rasy jak głaskałam miał taki jaki powinien mieć. Może znacie przyczyne i jakieś domowe preparaty . Prosze o pomoc. pilne!!!!

_______________________________________
100% shih tzu[/quote]

Znamy przyczynę, sama ją opisałaś w innych watkach, używasz szamponów dla ludzi a także leczniczych. Twój nowy shih tzu też za jakiś czas będzie miał taki włos - jeśli będziesz używała tych samych kosmetyków.

Ja polecam marki espree, summerwinds - ale oprócz szamponu musisz używać także odżywki (ja dodatkowo stosuje oliwkę)

Bardzo ważny jest też sposób kąpania psa, jesli nie umiesz tego umiejętnie robić, to idź raz z psem do psiego fryzjera i niech Ci pokażą jak prawidłowo kąpie się psa.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/87323.html"]I*love*shih*tzu[/URL] jezeli jestes zainteresowany to napisz na priva wyśle ci pare linkow jak kąpac shih tzu.Nię we wszytskiuch salonach fryzjerskich wiedza jak się obchodzic z naszą rasą.Stosowanie odzywek jest uzależnione od tego jaki typ wlosa ma piesek.Z tego co opisujesz to wygląda na to że twoj piesek poprostu ma suchy wlos.Ale z opisu wiele doradzic nie da się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...