Jump to content
Dogomania

Nitra CACIB 06 - 07.06.2009


Błyskotka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam!
Mam pytanko, bo pierwszy raz się wybieramy na wystawę do Nitry i nie bardzo wiem co, jak i gdzie, a dokładniej formularz zgłoszeniowy do wydrukowania znalazłam, ale nie wiem gdzie mam go przesłać, może jest gdzieś jakaś elektroniczna forma formularza zgłoszeniowego? Proszę o pomoc w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam i pytałam - zgłoszenie można wysłać tylko pocztą, bo mają jakiś remont czy "cóś" i dlatego tylko poczta w tym roku.

A ja szukam miejsca w samochodzie dla 1 osoby z jednym psem :roll:. Może ktoś szuka towarzysza :lol:? Dorzucam się do kosztów oczywiście

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Błyskotka']
[SIZE=2][FONT=Tahoma]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=Tahoma]Mnie bardzo szybko odpisali że pies przyjęty ;).[/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=Tahoma][B]Juta[/B] wysłałam PW :cool3:.[/FONT][/SIZE]

[/quote]


Błyskotka - nie doszedł :placz:

Ponawiam : transport 1 osoba + 1 pies - pilnie poszukiwany :placz:

Link to comment
Share on other sites

Bus wyjeżdża z Lublina. Jadę do Senec i Nitry do niedzieli. Zadzwonię do znajomego, żeby załatwił tanie noclegi, na campingu może. Bo wypadałoby wziąć 3 noclegi : Senec + 2 x Nitra lub okolice tych miejscowości, byleby taniej. Trzebaby się szybko zdecydować i ostatecznie zarezerwować bus:placz:. A czasu już mało!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...