Jump to content
Dogomania

Porównanie maszynek. Którą wybrać?


cheester87

Recommended Posts

Witam jestem nowy na forum ale juz zdazylem sie zapoznac z wiekszoscia postow. Mam do was wielka prosbe w wyborze maszynki dla mnie. Mam zamiar otworzyc zaklad fryzjerski dla pieskow w mojej miejscowosci w ktorej mieszkam a wiec maszynka musi spelniac wymagania maszynki uniwersalnej dla wszystkich psow ktore przyjda do salonu. Wiem ze to ciezkie ale dokupienie ostrzy oraz dodatkowej maszynki wchodzi w gre. Przejde do sedna sprawy. Rozgladam sie juz od dluzszego czasu nad tymi maszynkam i nie wiem sam juz ktora bedzie lepsza.
OSTER GOLDEN A5 2-SPEED
OSTER TURBO A5 2-SPEED ( jaka jest roznica miedzy nimi)
MOSER MAX 45
Prosze o pomoc w wyborze. z gory dziekuje cheester87

Link to comment
Share on other sites

Zakupilem plyty DVD z kursem strzyzenia psow wszystkich ras i zamierzam dodatkowo zapisac sie na kurs. na filmie uzywaja maszynki Oser. dlatego rozmyslam nad jej kupnem. jako ze rozgladam sie za oserem zauwazylem tez oferte oser turbo ale nie wiem w czym roznica. chyba mocniejsza. wiem ze jak juz bede zamawial osera( jesli sie na nia zdecyduje) to bedzie to dwubiegowa albo wlasnie ta turbo. jesli chodzi o moser max 45 to jest to najmocniejsza maszynka na rynku ma 45w ale to tylko teoria nie wiem nic o praktyce pracy tych maszynek. dlatego tez pytam.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli masz zamiar kupić ostera,to radzę dwubiegową.Mam A5 już jakiś czas i generalnie się sprawdza,chociaż czasami przydało by się więcej mocy.Mam też pytanie,gdzie można nabyć płytkę dvd ze strzyżeniem i czy jest coś warta???:razz:.Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

oki juz po ptakach
zakupilem sobie mosera max 45 z 2 ostrzami. maszynka jak maszynka w miare masywna ale i z drugiej strony ladnie lezy w rekach. co do plyt DVD posiadam kilku godzinny ( ponad 8 jak sie nie myle) kurs groomerski na 4 plytach ( niestety w jezyku angielskim) kazda plyta zawiara ponad 2 godziny fimlu w ktorym babeczka wszystko od a do z omawia co i jak jest grane w gromerstwie. jak wroce do polski wystawie na allegro komplet tych plyt. jak sie uda to postaram sie wstawic napisyc ale troche to bedzie roboty. wszystko w swoim czasie. powiem sam ze zeczywiscie mozna sie bardzo duzo dowiedziec.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

oki juz prawie rok jak mialem delemat z podjeciem decyzji na temat wyboru maszynek. dzis z malutkim doswiadczeniem(okolo 200 moze wiecej pieskow obcietych ) ze maszynka ktora wybralem sprawuje sie wysmienicie. dokupilem kilka glowic z rozna dlugoscia ( i tak w zasadzie uzywam dwie standardowa ktora otrzymalem w komplecie i tzw chirurgiczna czyli taka co goli wrecz do zera) . takze polecam mosera 45 dla osob ktore chca obcinac rozne rasy psow.

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry,

Dla Naszych stałych Klientów umieściliśmy Nasze wnioski zebrane przez wiele lat w jednym Ebook'u właśnie na temat maszynek i trymerów (jak je odróżnić i dlaczego to jest ważne).

Jestem pewien, że lektura zaoszczędzi wielu BŁĘDNYCH decyzji.

OD razu zaznaczę, że jestem tu stałym bywalcem i nie jest to forma reklamy.
Ebook jest darmowy, dostępny na Naszej stronie
[url]www.pphulinda.com[/url]

Pozdrawiam
Profesjonalne ostrzenie ostrzy i nożyczek fryzjerskich, groomerskich

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...