Jump to content
Dogomania

Wybredna


Agrafka2-

Recommended Posts

Mam pięcio miesięczną suczkę rasy alaskan malamute. Na początku karmiłą ją puriną dla dużych ras. Potem znaleźliśmy u niej 8 kleszczy. Była na antybiotykach. Teraz jest już wszystko dobrze, ALE zrobiła się wybredna. Ona chce jeść tylko mięso. Karm nie chce jeść ani puriny ani eukanuby teraz kupiłam jej karmę: Calibra. Zje troche tej karmy ale trzeba ją do tego zachęcać. Prosze powiedzcie mi jak przyżądzać dla niej mięsko co dodawać do niego. Ja daję jej mięso z kormusu, ale jak dodam do tego makaron to zje mięso a makarony nie. Proszę o pomoc co mam jej kupywać żeby jadła?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam.

Posiadam Posokowca Bawarskiego, który również jest wybredny, tzn. nie chce jeść praktycznie żadnej suchej karmy.

Ostatnio kupowałem mu puszki mięsne (100% mięsa a nie jakieś tam pedigree w którym jest do 4% mięsa) i pani powiedziała mi, że psy ras pierwotnych i psy myśliwskie generalnie nie lubią przemysłowych karm. Powód jest bardzo prosty: ich genialne nosy im podpowiadają, że nie jest to dobre jedzenie dla nich.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...