Jump to content
Dogomania

Rhodesian ridgeback ADOPCJE - wątek zbiorowy - rodezjany w potrzebie


sisay

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super.. teraz pozostaje liczyć na to, że natrafi na nią jej człowiek :)
... szkoda, że ja jej nie mogę zatrzymać... jest wyjątkowa i na pewno nie oddam jej w pierwsze lepsze ręce :roll:

Poza tym zależy mi na tym, żeby ją ciachnąć jeszcze przed wydaniem no chyba, że pojdzie do znajomego domu gdzie to będzie pewne na 100%...:roll:
Niestety, ja zabiegu sfinansować nie mogę...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wrociłam od weta.

[SIZE=4][B]1.[/B][/SIZE] W lecznicy na Nowinach weci jej nie znają...:roll:
[SIZE=4][B]2.[/B][/SIZE] Tak jak mowiłam - dopiero zmieniła zęby i ma ok. 9-10 miesięcy,
[SIZE=4][B]3.[/B][/SIZE] Może być świeżo po cieczce, właściciel nie upilnował i mogła na to właśnie konto zwiać...
[SIZE=4][B]4. [/B][/SIZE]w związku z powyższym musi zostać poddana 2-tyg obserwacji, poźniejszemu USG pod kątem niechcianej ciąży no i dopiero można zrobić ciach...:shake:
[SIZE=4][B]5.[/B][/SIZE] Na pewno nie jest zaczipowana.
[SIZE=4][B]6.[/B][/SIZE] Została odrobaczona.
[SIZE=4][B]7.[/B][/SIZE] Na razie jej nie szczepiłam bo może na dniach właściciel się znajdzie, więc po co się wpędzać w większe koszta. Zostanie zaszczepiona po świętach ewentualnie...

[B]Co do sterylizacji i całej reszty:[/B]
Tak jak wyżej napisałam - na razie nie wskazany jest ciach ze względu na niepewną fazę cyklu...:roll: Musimy odczekać 2 tyg, zrobić USG i zdecydować.
Co nie przeszkadza w szukaniu domu! ;)

[B]Koszta:[/B]
- sterylka 300-350 zł zabieg (kaftanik gratis;) ) + ewentualne koszty dodatkowych materiałow
- USG - 40 zł
- szczepienie na wściekliznę - 20 zł
- odrobaczenie - 20 zł, ale to wzięłam na siebie :)

[B]Całkowity koszt zabiegu i rekonwalescencji BEZ DODATKOWYCH ATRAKCJI- zamknie się w granicach 400 zł...[/B] ( niespodziewanki wyjdą w praniu, ale oby nie!)

Wstępnie zaplanowaliśmy ciach na 21 kwiecień, 30 kwietnia zdjęcie szwow.
Tak to wygląda :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak jak się zadeklarowałam - do końca kwietnia może przebywać u mnie. No i tak właśnie jest zaplanowana sterylka. Jeżeli coś sie nie uda to będzie trzeba zmobilizować nowych właścicieli.
Poźniej, tj. po 30 kwietnia - niestety nie dam rady...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam aktualizację.
Rozi już w nowym domku, a Kira i jej synek niestety nie dostali swojej szansy...
Właściciel oddał sukę gdzieś komuś, a malucha sobie zostawił bo "on jest za fajny żeby go oddać za DARMO". Uświadomił mnie, ze takich krzyżówek RR ze sznaucerem, które na dodatek mają "irokeza" to nawet w Niemczech nie ma!! :crazyeye: :roll:

Leon i Ari czekają.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...