Jump to content
Dogomania

Galeria westikowej Misi!!!


Shaunell

Recommended Posts

  • Replies 905
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Świetne są! :loveu:


[CENTER][SIZE=1][B]MAM DO SPRZEDANIA :

Rogz Jellybean Collar obroża zwykła 11mm / 19-25 cm (używana ale nie zniszczona)

Zestaw Hiltona Pomarańczowy w łapki ( nie używany - tylko smycz trochę )

Szelki Avenue granatowe. (prawie wogle nie używane - nie zniszone )

[I] Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobaczyć zdjęcia? Pisz tu lub na GG 12300349.[/I]
[I] Czekam![/I]
[/B][/SIZE] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim! :loveu:

CaneSs - fnx :loveu:

Bianka - myślę, że nie jest zarośnięta, ale i tak niedługo się pewnie wybierzemy, bo jeśli pojadę do tych Kielc muszę się spytać bzium czy może mi pożyczyć psiaka :diabloti:

Czasowa - a co ja mam powiedzieć, jak przez ładny miesiąc nie widziałam fot Fudzia - dopiero teraz się pancia obudziła? :mad:

Tak w ogóle fotek nie będzie przez pewien czas, bo na moim komputerze nie mam dostępu do INTERNETU :angryy: z niewiadomych przyczyn i od czasu do czasu korzystam z laptopu taty, na którym fotek nie ma. Będę mogła Wam wygrzebać archiwalne z bloga, ale Alka mi będzie marudzić :eviltong: Zresztą większość z bloga już wstawiłam.

Kiedy tylko na moim komputerze będzie dostęp do neta, obiecuję filmik Mi i Spika ze sztuczkami ;) (jeszcze nic więcej nie umiemy :angryy:, ale będziecie mogli oglądać jak Spike prosi i siada :eviltong:).

Pozdrawiamy, Hania & Misia :D

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://westikowa.blox.pl/resource/DSCN0146.JPG[/URL] :loveu:

Co do braku internetu, nie możesz użyć pendrive'a/karty pamięci/mp3-4 (moja poczciwa mp3 swego czasu z powodzeniem służyła do przenoszenia plików z lepszego kompa bez drukarki na gorszy z drukarką)/czegoś jeszcze innego albo po prostu zrzucić zdjęć z aparatu od razu na laptopa (a jak Twój tata nie chce, żeby tam zalegały, to tylko wrzucić do galerii i zaraz wykasować z dysku)?
Dobra, wiem, że marudzę, ale chcę już nowe zdjęcia Misi :p I filmik :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='border_collie&westie']Dzięki wszystkim! :loveu:

CaneSs - fnx :loveu:

Bianka - myślę, że nie jest zarośnięta, ale i tak niedługo się pewnie wybierzemy, bo jeśli pojadę do tych Kielc muszę się spytać bzium czy może mi pożyczyć psiaka :diabloti:

Czasowa - a co ja mam powiedzieć, jak przez ładny miesiąc nie widziałam fot Fudzia - dopiero teraz się pancia obudziła? :mad:

Tak w ogóle fotek nie będzie przez pewien czas, bo na moim komputerze nie mam dostępu do INTERNETU :angryy: z niewiadomych przyczyn i od czasu do czasu korzystam z laptopu taty, na którym fotek nie ma. Będę mogła Wam wygrzebać archiwalne z bloga, ale Alka mi będzie marudzić :eviltong: Zresztą większość z bloga już wstawiłam.

Kiedy tylko na moim komputerze będzie dostęp do neta, obiecuję filmik Mi i Spika ze sztuczkami ;) (jeszcze nic więcej nie umiemy :angryy:, ale będziecie mogli oglądać jak Spike prosi i siada :eviltong:).

Pozdrawiamy, Hania & Misia :D[/quote]

Oj będę marudzić, będę :razz:

Bo mi się te blogowe znudziły xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasmina*'][URL]http://westikowa.blox.pl/resource/DSCN0146.JPG[/URL] :loveu:

Co do braku internetu, nie możesz użyć pendrive'a/karty pamięci/mp3-4 (moja poczciwa mp3 swego czasu z powodzeniem służyła do przenoszenia plików z lepszego kompa bez drukarki na gorszy z drukarką)/czegoś jeszcze innego albo po prostu zrzucić zdjęć z aparatu od razu na laptopa (a jak Twój tata nie chce, żeby tam zalegały, to tylko wrzucić do galerii i zaraz wykasować z dysku)?
Dobra, wiem, że marudzę, ale chcę już nowe zdjęcia Misi :p I filmik :eviltong:[/quote]

Jeśli jeszcze długo nie będę miała dostępu do mojego komputera -a raczej do internetu na nim, to tak rzeczywiście zrobię, ale póki co wolę poczekać :p. Może tata coś wykombinuje (oby...).

[quote name='Czasowa']Oj będę marudzić, będę :razz:

Bo mi się te blogowe znudziły xd[/quote]

Heh ;) Ale naucz się myśleć nie tylko o sobie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czasowa']Tobie by się to przydało, bo Nas na foty nowe namawiałaś, i masz p;-) Co tydzień nowe xd[/quote]

Jupi! Jesteś dostępna! :multi:
Ja nie mam na laptopie GG... :(

A tak w ogóle - wcale nie myślę tylko o sobie ;-) Chodzi mi o to, że Ty nie chcesz fot tych które Ty widziałaś, a inni nie, a ja z chęcią oglądnęłam zdjęcia w galerii, które widziałam, bo je sama przesłałam :lol:

Tak w ogóle skorzystałam z rady Jasminy, filmik się ładuje na YT:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='border_collie&westie']Jupi! Jesteś dostępna! :multi:
Ja nie mam na laptopie GG... :(

A tak w ogóle - wcale nie myślę tylko o sobie ;-) Chodzi mi o to, że Ty nie chcesz fot tych które Ty widziałaś, a inni nie, a ja z chęcią oglądnęłam zdjęcia w galerii, które widziałam, bo je sama przesłałam :lol:

Tak w ogóle skorzystałam z rady Jasminy, filmik się ładuje na YT:lol:[/quote]

Widzisz... zawsze trzeba słuchać tych mądrzejszych i bardziej doświadczonych xd( Jasmina, Fairy, Aga, Sara itd.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='border_collie&westie']Kurczę, dogo mi ucina posty :roll::razz:
Bessie, mamusia papisi, to moja faworytka :cool3: Chciałabym jednego z nich, ale myślę, że wolę psiaka po bardziej sportowych rodzicach :lol:[/quote]
Ja od Gulden Landu albo Dajavera bym chciała :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...