Jump to content
Dogomania

Galeria Clifforda


magda_p_dg

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magda_p_dg']a my chętnie wrócimy w to samo miejsce. ciekawe tylko jak szybko mu będą włoski rosły i kiedy bedziemy musieli iść je podciąć....[/quote]
Mi ta fryzjerka mówiła że aby utrzymać fryzurkę to tak co ok. 2 miesiące;)
A ja nie mam takich problemów, bo mam maszynkę i będę sobie obcinała kiedy chcę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

zobaczymy jak to będzie. psu pewnie tak jak człowiekowi - jednemu włosy rosną szybciej, drugiemu wolniej. okaże się. pewne jest to że Clifcio wygląda zdecydowanie inaczej. wczoraj nie mogłam się na niego napatrzeć, taki jakiś śmieszny był, jak nie mój pies :) hehe i w dotyku taki inny - bałam się go wziąść na ręce bo jakiś taki sczupły i delikatny mi się wydawał ..... i z wyglądu...dupinka taka mała i łysa, szyjka gładka i długa, lwi ogonek .... juz powoli się przyzwyczajam ale podoba mi się taki :P

Link to comment
Share on other sites

mojemu najpierw stały, potem klapneły i póżniej znów się podniosły. nie trzeba było wcale kleić. nie męcz psiaka, jest malutki jeszcze, ma czas. ja uważam że wystarczy przycinać włoski i masować i to powinno wystarczyć. a na klejenie ewentualne przyjdzie czas i jeszcze zdążycie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...