Jump to content
Dogomania

siki i kupa w dzien co 3 godz - Jaga 6 mies- pomocy!!


jolo

Recommended Posts

Wiem ze było full tematów o tej tematyce jednak wydaje mi sie ze to trszeczke inny przypadek.

Blagam pomożcie bo szlag mnie trafi - nerwy mi juz puszczaja, Jaga ma 6 miesiecy przeszlo i od jakiegos czasu znow zaczęła sikac i robic kupke w domu, wystarczy ze zostanie na 3 godziny sama, wracam do domu, a tam zawsze nalane Evil or Very Mad Nawet jak jestem w domu przespi sie potem sobie chodzi po mieszkaniu i ni z tego ni z owego przychodzi ze spuszczonymi uszami - jakby chciala powiedziec nalalam- wtedy wiem ze jest gdzies nabrudzone. Posilki dostaje regularnie, staramy sie znis\a wychodzic o tych samych porach, - ostatni posilek - 18 mimo to rano jest nalaane, i kupa Evil or Very Mad

Co mam robic,, czy mozliwe jest ze ma np: zapalenie pecherza i dlatego lleje w domu bo nie moze wytrzymac. Byl juz taki okres ze robia sisiu tylko jak zostawala na bardzo dlugo ok-12h

Teraz jest tak ze wyjde z nia na spacer tam zrobi wszystko , wrocimy do DOMU I ZA 2GODZINY ZNOW NALANE :evil: :evil: :evil: :evil:

Poradzcie cos bo jestem zalamany, Jaga dostaje w dupe coraz mocniej, ja wychodze z siebie - pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mój jak był mały to najpóźniej wychodził o 24:00 , a rano to od razu po przebudzeniu leciałam na siku, wstawałam nie raz o 06:00 rano. czasami zdarzało mi się wychodzić w środku nocy jak czułam że pies ma ochote siknąć. Posłanie miał koło mojego łóżka. A w dniu to pamiętam ze latałam co dwie godziny, nie wiem czy cię pociesze ale mój długo uczył się nie sikać na dywany , dopiero jak miał chyba 7-8 miesięcy nastąpił przełomowy moment. Wiem, mnie też szlag trafiał i sorki ale pary razy dostał w dupe- nerwy puszczają czasami. Jedyne co to sprawdź może przeziębiła pęchęrz , no a drugie cierpliwość niestety i jeszcze raz cierpliwość . Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

ostatni raz wychodzimy z nia ok 23, jak lezy z nami w lozku to spi i nie sika, dzis zabraliśmy ta mala terrorystke do pokoju na noc , spala z nami i sie nie zlala ani nic - :( sam nie wiem, moze ona sie buntuje ze teraz musi spac sama w przedpokoju?

Link to comment
Share on other sites

Skoro już wiedziała, ze się nie sika i w dodatku dostaje w tyłek i dalej sika, to radzę weterynarza!

To, ze spała w łóżku i nie sikała, może być spowodowane tym, że było jej cieplutko. Jak Ci zimno jest to też częściej sikasz. ;) A przeziębiony i zmarznięty pęcherz to już na pewno sikanie non-stop.

No i coż, trzeba wychodzić tak często jak często psina potrzebuje. Skoro coś jest nei tak i potrzebuje co dwie godziny- trzeba biegać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...