Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

[quote name='anii']Mam pytanie, czy klatka o wymiarach: dł. 50 cm / szer. 30 cm / wys. 50 cm nadaje sie dla shih tzu, czy jest za mala? :-?[/quote]

wydaje mi się, że na upartego tak :hmmmm: kurcze też musze nowo klatke sobie (a raczej robaczkom) sprawić :P tylko coś większego :wink: , bo taką "jednoosobową" 8) :lol: to mamy :wink:

Anii, a co to za nowa karma? Smakuje Lumpowi? I co z tą kupką? :evilbat: ok? 8) Bo u mnie też, już od tygodnia nową karme jedzą :P . Wymieniłam na jakiś czas, bo troche przebierały już w eukanubie :roll: . Julka dostała Hills'a dla szczeniąt lamb&rice, wydaje się ok :) kupki w porządku 8) , no i jej smakuje :lol: . Jest bardzo fajna, bo jak się dotknie, to czuć że jest lekko tłusta, nie jak eukanuba :wink: :wink:
Demi je weterynryjego Royala, troche wybrzydza, no ale to przymus.... :roll:
A chłopaki Acane lamb%rice. Też jestem zadowolona :lol:
Dodam jeszcze, że oczywiście najbardziej smakuje każdemu, to co jest w misce sąsiada 8) 8) :lol: :lol: :wink: :wink: ..... no ale, to chyba normalne :wink: :wink:


acha.... Anii, próbowałaś już tych kosmetyków Lady Belle? Bo ja do nich napisałam i mają mi wysłać próbki dwóch szamponów :P :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='carotina']wydaje mi się, że na upartego tak :hmmmm:




[/quote]


Czyli trzeba kupic wieksza :confused:
A czy taka o wymiarach dł. 60 cm / szer. 45 cm / wys. 53 cm bedzie lepsza ?!

[quote name='carotina']Anii, a co to za nowa karma? Smakuje Lumpowi? I co z tą kupką? :evilbat: ok? 8) [/quote]


A karma to proformance Lamb&Rice. Podalam ja tak z marszu, wiec cieszy mnie ta dobra kupka. Po Acanie jednak kupasy byly wieksze niz po Royalu, no i wysypka, oraz z lekka rozstrojony zoladek. Wiec na pewno do acany nie wroce.
To jest chyba moj ostatni test, jak cos bedzie nie tak, to wracam do Royala. Tylko szkoda, ze mini adult to takie male granulki, moj zamiast je gryzc to lyka.:bad-word: Kot je trzy razy wieksze granulki RC od psa :kociak:

Proformance tez jest tlusciutka i ladnie pachnie, choc i tak najladniej pachnie Royal Canin mini, normalnie czuje karmel ;)

Lump nigdy nie je karmy z apetytem, on je zawsze z musu, ale, ze to typowy odkurzacz, wiec nigdy nie wybredza :evilbat:


[quote name='carotina']
acha.... Anii, próbowałaś już tych kosmetyków Lady Belle? Bo ja do nich napisałam i mają mi wysłać próbki dwóch szamponów :P :P[/quote]

Probki, mowisz... 8) :wink:
Tez bym chetnie sprobowala, ale odzywki...

Link to comment
Share on other sites

no moim acana narazie służy :P , zresztą po skończeniu worka i tak wrócą do eukanuby :wink: , to tak tylko dla odmiany :wink:

a co do próbek, to ja bym też wolała odżywki, no ale napisali mi że nie mają próbek odżywek :roll: , tylko te szampony :roll: .... no ale dobre i to :P

ja jutro wygrzebie moją klatke i sprawdze wymiary 8) , bo poprostu nie pamiętam :wink: a słabą mam wybraźnie przetrzenną :wink: :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

To bede czekac na wymiary.
Psich kosmetykow coraz wiecej, ale i ceny za nie, takze wieksze 8) :D



Ostatnio w Galerii Mokotow w Anna zoo, zapytalam o cene oddzywki super rich all systems 250 ml. Ponad 60 zlotych :evilgrin:, ja kupuje za okolo 37. :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']no moim acana narazie służy :P , zresztą po skończeniu worka i tak wrócą do eukanuby :wink: , to tak tylko dla odmiany :wink: [/quote]

A u mnie ta odmiana, skonczyla sie naprawde nieciekawie. :onfire:

Przed acana, kupilam cztery kilo gilpy trinkets, ale jakos ta karma nie wywarla na mnie zadnego wrazenia, ze tak powiem, neutralna. Pomyslalam sprobuje tej oslawionej acany no i klops, a szkoda, bo karma tania i taka chwalona. A jak wrocilam do royal canin, to i zoladek sie unormowal, miniaturowe kupki itp. :wink:

Carotina
Jak im acana sluzy to karm acana, troche na tym zaoszczedzisz nie ma co... :vamp:
Bedzie na La Belle ;)

Link to comment
Share on other sites

Anii, a gdzie tak tanio kupujesz?? :o :P

wstawiam reszte obiecanych fotek 8) (i czekam na te od Lonki :P )

[img]http://img67.echo.cx/img67/9456/obraz8719yf.jpg[/img]

[img]http://img67.echo.cx/img67/4229/obraz8708xy.jpg[/img]

[img]http://img67.echo.cx/img67/8342/obraz8735zv.jpg[/img]

[img]http://img67.echo.cx/img67/4870/obraz8740uw.jpg[/img]

zobaczcie, jakie pozowanie może być nudne 8)
[img]http://img67.echo.cx/img67/2948/obraz8911zr.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']Anii, a gdzie tak tanio kupujesz?? :o :P

[/quote]

Carotina, place 37 ;)

Kupuje w sklepie internetowym, wklejam linka do linkowni.

A Julunia the bestunia :D

Carotina
Znasz juz moze wymiary swojej klatki?~!
Naprawde nie wiem na jaka sie zdecydowac.

[b]Moze ktos doradzi?![/b] :roll: :D

Link to comment
Share on other sites

Anii ja mam klatke metalowa skladana z przyspawanymi kolkami.
Wymiary90x60 wysokosc70 cm i jestem z niej bardzo zadowolona.
w domu sluzy do zabiegow kosmetycznych,ustawiania psow ,jako legowisko,a na wystawy jest niezastapiona.Psy ja znaja ,lubia i doskonale sie w niej czuja.Uszyty na nia pokrowiec z rozpinanymi bokami izoluje je od innych psow lub ludzi jesli jest taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

Yaki, właśnie miałam się pytać o Waszą klatke :P widziałam i podobała mi się, chcę kupić coś podobnego :wink: tylko właśnie wszystkie są albo składane, albo z kółkami, a ja chcę z tym i z tym :wink: Sami przyspawaliści kólka? Dokupiliście je osobno?

Anii klatke zmierze wieczorem :P musze poczekać na mame, bo tak naprawde nie wiem gdzie jest schowana 8)

Link to comment
Share on other sites

Nasza klatka jest skladana,kolka przyspawali nam chyba slusarze.Teraz moge doradzic z wlasnego doswiadczenia , aby dobrac wieksze .Latwiej ja ciagnac zwlaszcza po trawie,gdy wystawa jest na stadionie.Na gore dokupic gumowe pasy do przypinania i mozna na niej transportowac caly dobytek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yaki']Anii ja mam klatke metalowa skladana z przyspawanymi kolkami.
Wymiary90x60 wysokosc70 cm i jestem z niej bardzo zadowolona..[/quote]

Yaki
Dzieki za odpowiedz, znalazlam klatke o takich wymirach, tylko kosztuje bezmala 400 zlotych :sadCyber:

Ehhh, wiem, ze to wydatek na lata, ale cena jest spora...

Myslalam o takiej za 225 zlotych wymiary dł. 60 cm / szer. 45 cm / wys. 53 cm
Ale chyba bedzie za mala... :nerwy:

Link to comment
Share on other sites

Ja za moja dalam chyba 300,kupilam na wystawie.
Pani Podzemska to zamiast klatki ma taki rozstawiany plotek,taka zagrodke i stolik do czesania.tez wygodne,zwlaszcza ze tych psow ma zawsze wiecej.Plotki sa juz po 100zl

Link to comment
Share on other sites

Anii, mama mnie właśnie uświadomiła, że "klatka przecież w piwnicy 8) "
więc jej niestety nie zmierze 8)
wydaje mi się że wilekość którą podałaś jaką drugą spokojnie wystarczy :wink: przecież to tylko (i aż :D ) shih-tzu :P :angel:
Ja chcę taką dużą jak ma Yaki, ze względu na wysokość, ponieważ chcę ją przy okazji jako stół na wystwie używać :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']Anii, mama mnie właśnie uświadomiła, że "klatka przecież w piwnicy 8) "
więc jej niestety nie zmierze 8) [/quote]

Okej, okej :D
Yaki :hand: dala kilka dobrych rad. Mam nadzieje, ze cos sie z ta klatka wyklaruje.
:grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-k'][quote name='carotina']Chakie ma ostatnio "małego" :wink: 8) [/quote]
wiesz co by było jakby Chakie to przeczytał co napisałaś :o ??? :wink:[/quote]

:roflt:

8) 8) 8)
-miałby większego [b]focha[/b] :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

dostałam od Lonki fotki z Leszna :multi:
:D :D :D
[url]http://img224.echo.cx/img224/9273/obraz0077vk.jpg[/url]
[url]http://img224.echo.cx/img224/1633/obraz0131tx.jpg[/url]
[url]http://img224.echo.cx/img224/1623/obraz0162ky.jpg[/url]

z czwartą fotką mam problem, nie chce mi sie zapisac w kompie :-? ..... może to coś z serwerem, spróbuje jutro :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...