Jump to content
Dogomania

Szila - czyli berneńczyk w różnych odsłonach (;


madziulik_13

Recommended Posts

[quote name='sunshine']Kurcze zdolną masz te bestię:cool3:. Moż moja Shira też się nauczy przynosić kapcie:eviltong: spróbować nie zaszkodzi:razz:[/quote]

Jeżeli lubi aportować to czemu nie ? :cool3: Powodzenia ! :D[SIZE=1]
Mój tata miał pomysł żebym nauczyła Szilę przynosić coś bardziej z ...procentami :roll::lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 531
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madziulik_13']Jeżeli lubi aportować to czemu nie ? :cool3: Powodzenia ! :D[SIZE=1]
Mój tata miał pomysł żebym nauczyła Szilę przynosić coś bardziej z ...procentami :roll::lol:[/SIZE][/quote]
Szczerze to Shira najchętniej by po to poszła:eviltong:. To jest mały alkoholik i ciągnie ja do %:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mineralna_']Hej Sziloty :loveu::razz:[/quote]
Witajcie :loveu:

[quote name='BellaLab']Witamy! świetny filmik!:) Szkoda, ze muzykę ucięli:( Najbardziej podoba mi się noszenie torebki i podawanie chusteczki:) Ale wszystko jest super![/quote]

Też nad tym ubolewam :shake:
Dzięki wielkie ! :)

W niedzielę niestety nie będziemy się agilitować ... zostałyśmy zaproszono na pokaz sztuczek (:

Link to comment
Share on other sites

A ja na filmiku muzykę miałam:hmmmm:
A co do AA to bardzo chętnie:diabloti:. Zaczniemy puki jeszcze jest młoda:razz:.
Jak Shira miała 2 miesiące byliśmy nad jeziorem ze znajomymi i Shira dorwała butelkę z piwem stojącą przy ulicy...odciągnąć jej nie szło, przechodnie mieli niezły ubaw:eviltong:.
Btw. wiecie że psy upodabniają się do właścicieli :baddevil::drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']A ja na filmiku muzykę miałam:hmmmm:
A co do AA to bardzo chętnie:diabloti:. Zaczniemy puki jeszcze jest młoda:razz:.
Jak Shira miała 2 miesiące byliśmy nad jeziorem ze znajomymi i Shira dorwała butelkę z piwem stojącą przy ulicy...odciągnąć jej nie szło, przechodnie mieli niezły ubaw:eviltong:.
Btw. wiecie że psy upodabniają się do właścicieli :baddevil::drinking:[/quote]
Miałaś muzykę ? :-o
Ja kiedyś Szili dałam się napić piwa :cool3: ale psiego :eviltong: Kupiłam na wystawie w Poznaniu :lol:

Haha chciała bym zobaczyć :lol:

To ja nie wiem kogo mój pies naśladuje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Jaaa?:diabloti: Ja abstynentka jestem:evil_lol:
Btw. Włączyłam filmik przed chwila i już też nie mam muzyki:-([/quote]
No to mamy jakieś ''wybrakowane '' psy :evil_lol: Albo one chcą nam pokazac co się powinno robić z tymi procentami :evil_lol:

Aga&Ganja - ja też :cool3::cool3:

Pochwalimy się że dostałyśmy zaproszenie na pokaz z Szilotem :multi:
W Witnicy na dożynkach pt. '' pies najlepszym przyjacielem '' :) będziemy pokazywać trochę sztuczek, trochę dog dancingu :) :evil_lol::evil_lol:

Może ktoś będzie ? Dożynki w tą niedzielę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stratoos']Hej :multi: Wpadamy z rewizytą i będziemy zaglądać :cool3:

Kochana ta Twoja berneska :loveu:[/quote]

Dziękujemy :loveu:

[quote name='sunshine']Gratulujemy :loveu:. Wpadły byśmy ale... nie zdążymy dojść :diabloti:[/quote]
To może spróbuj na stopa ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']Mogę to samo powiedzieć :evil_lol::evil_lol:[/quote]

a ja znam ten Twój sekret,wszystko wiem i wszystko mogę wygadać :diabloti:

Śpicie ? Tu się dopiero dzień zaczyna..wstawać :evil_lol:

Filmiku nie zdołam obejrzeć bo znasz sytuację ale podejrzewam że jest świetny :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...