Jump to content
Dogomania

Galeria Lady, Ineczki, Cessiego oraz również Afrodyty i Charlotty małej maltanki


ladyyork

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jolek']No właśnie zawiesza się coś, myślałam że to tylko u mnie .....?[/QUOTE]
Oj nie nie tylko u ciebie:shake:


[quote name='Jolek']

To super, widzę że Amirek ma powodzenie ;) to kiedy planowany następny miot?[/QUOTE]
Planuje na jesień ,ale zobaczymy jak to wyjdzie;)

Link to comment
Share on other sites

Znowu zdjęcia tym razem Inki w ubranku które uszyłam na sprzedaż;)
Tu jest troszke zaduże ,ale moja mała ma inne wymiary
[IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1904.jpg[/IMG]
[IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1907.jpg[/IMG]
[IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1905-2.jpg[/IMG]
[IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1908.jpg[/IMG]
[IMG]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_1909-1.jpg[/IMG]

ubranko o wymiarach
28cm długie (za długie na Inke ma 26cm)
45cm w klatce piersiowej( tu było dobre na inke choć ona ma w klatce piersiowej 38cm)
28cm w szyji jednak jest rozcieńcie przy szyji (Inka ma 22-23cm)
na pieska nie niższego niż 25-26 cm chyba że podwinie się nogawki(Inkama 25 i normalnie chodziła choć miałą długie nogawki)

Link to comment
Share on other sites

Witam w sobotni mroźny wieczorek!
Wczoraj strasznie się to forum zwieszało ;(
Pozdrawiam Wszystkich cieplutko!

[QUOTE=ladyyork;



Planuje na jesień ,ale zobaczymy jak to wyjdzie;)[/QUOTE]

No to fajnie, znowu będzie można śledzić i oglądać śliczne maluchy ;) przez to tak właśnie czytając te Wasze posty poznałam rodzeństwo i mamusię Atenki i jakoś tak się zżyłam z nimi :)

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam do was w odwiedzinki,długo mnie tu nie było.
Śliczne te twoje pociechy ,widzę ile to trzeba poświęceń ze strony właściciela i piesków oczywiście też, żeby otrzymać wysokie noty na wystawach ,podziwiam upór i pracę właścicieli wystawianych piesków, jak patrze na nie to chyba nie są za bardzo zadowolone z tych papilotów, ale czego się nie robi dla urody

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa63']
Śliczne te twoje pociechy ,widzę ile to trzeba poświęceń ze strony właściciela i piesków oczywiście też, żeby otrzymać wysokie noty na wystawach ,podziwiam upór i pracę właścicieli wystawianych piesków[/QUOTE]

No popieram ;) ale warto później takie piękniusie są a uczyć się trzeba od małego, niestety... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa63']jak patrze na nie to chyba nie są za bardzo zadowolone z tych papilotów, ale czego się nie robi dla urody[/QUOTE]
Eee tam, to tylko tak strasznie wygląda, Gracja lubiła papiloty bo jej się nic włosów nie czepiało, z tymi na pysku też jej wygodniej, jak ma zdjęte to cały czas mlaska bo wąsy jej do pyska włażą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa63']Wpadłam do was w odwiedzinki,długo mnie tu nie było.
Śliczne te twoje pociechy ,widzę ile to trzeba poświęceń ze strony właściciela i piesków oczywiście też, żeby otrzymać wysokie noty na wystawach ,podziwiam upór i pracę właścicieli wystawianych piesków, jak patrze na nie to chyba nie są za bardzo zadowolone z tych papilotów, ale czego się nie robi dla urody[/QUOTE]
*kleo* dobrze mówi
Moja Inka jak jeszcze miałą długie włosy na grzbiecie przyjeżdzając do dom u z wystawy wskakiwała mi na łużko i kazała się narpiew wypapilotować zanim poszłam spać bo inaczej cały czas mnie łapą biła ,wstawaj , mnie w tych kłakach niewygodnie a ty śpisz:evil_lol: no i musiałam po wystawie zawsze jej odrazu załozyc papiloty, Cessi zaś , jemu to wszystko jedno czy ma czy nie :eviltong:, dla Afrodyty papiloty były zaskoczeniem ,ale obecnie nie zwraca na nie uwagi , nie obgryza nic,tak jak Inka też nie obryzałą nigdy papilotów jak niekture psy;).
Inka do tej pory jak widzi że papilotuje Cessiego ,stoji i czeka aż ja zaczne u niej robić więc kręce jej wąsy w papiloty;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Dziękuje wam dziewczyny:lol: ,u mnie stronki wolno idą ,niestety do mnie nikt tak chętnie nie zagląda jak do was:placz:[/QUOTE]

Witam wszystkich:multi:
No ja teraz będę częściej zaglądać to może się zwiekszy prędkość nowych stron :cool3:
Ineczka cudna i jej dzieci również!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolek']Chciałam dodać fotki Atenki ale się nie da ;( Nie umę chyba.... help![/QUOTE]

Jolu wejdz na fotosika i się zarejestruj, pózniej się logujesz wgrywasz zdjęcia na fotosika i bierzesz kod na forum przenosisz i zdjęcie ci wyskakuje po zpisaniu postu ,albo na podgląd jak dasz, a jak co to mi prześlij to pomoge:lol:
Jolu zrobiłaś błąd powinno być
Atena z Raju Lady:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Jolu wejdz na fotosika i się zarejestruj, pózniej się logujesz wgrywasz zdjęcia na fotosika i bierzesz kod na forum przenosisz i zdjęcie ci wyskakuje po zpisaniu postu ,albo na podgląd jak dasz, a jak co to mi prześlij to pomoge:lol:
Jolu zrobiłaś błąd powinno być
Atena z Raju Lady:loveu:[/QUOTE]


To chyba prześlę Pani na maila fotki. A ten Fotosik to jakiś nowy portal ?:lol: Przepraszam że jestem taka zacofana :razz:
A i przepraszam za ten fatalny błąd.....:-o zaraz to poprawię ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...