Jump to content
Dogomania

ostrzenie narzędzi


ghanda

Recommended Posts

Mam pytanie gdzie ostrzycie narzędzia ? Czy ostrzył ktoś z was w germapolu, jeśli tak to proszę o opinię. Ja mam tylko doświadczenie ze szlifem,trzeba przyznać że dobrzy są, ale chciałabym poznać nowe możliwości, no i wygodniej by mi było bo w germapolu właśnie robię zakupy do salonu.

Link to comment
Share on other sites

tez testowalam kilka miejsc,germapol najlepszy:multi:, nozyczki (sama sobie ciachnelam paluszek:placz:-nie pamietam, czy nowe tak robily) ostrza na klips super-hiper:loveu:, jak nowe, gorzej z ostrzami skrecanymi -na srobki, ale wynika to zapewne, z tego, ze jednak te multimilimetry sa zjechane przy ostrzeniu:mad:

no i najtaniej :lol:

Link to comment
Share on other sites

Testowałam oba miejsca Szlif jest o niebo lepszy. Owszem Germapol tańszy, jednak po ostrzeniu w szlifie ostrza wytrzymują dużo dłużej, więc tak naprawdę to szlif jest tańszy. Aha oczywiście nie ostrzyłam tylko raz w germapolu tylko 3 albo 4, dla sprawdzenia czy za każdym razm jest tak samo, mając na uwadze że nie zawsze musi się udać. A w Szlifie ostrzę już jakieś 10 lat.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Najlepiej sprawdza się nowa firma Acutus z Warszawy,Szlif spaprał mi drogie nożyczki z ostrzami typu convex,myślałam że już po nich,a jednak nie,tną wspaniale,są nawet za ostre ,nie używam ich przy niespokojnych psach.No i plus,że firma nie reklamuje się tak natrętnie jak mój szanowny przedpiszący ,zawsze mam dystans do takich "przedsiębiorczych".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...