Jump to content
Dogomania

W weekend znajdę dom albo zamieszkamy pod mostem...KATASTROFA!!! Inka 4mies. Łódź


Karilka

Recommended Posts

Juz odpisuję:
[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Fundacja "POMAGAJMY RAZEM - ZWIERZĘTA W POTRZEBIE" powstała w 2008 roku.

Dane Fundacji:
KRS: 0000311656
NIP: 9820355770
REGON: 100563496

Nr Konta: PKO BP 05 1020 3378 0000 1602 0168 8993
[/B]ul. Chłędowskiego 1/8 93-239[/SIZE][/COLOR]
Nasze psiaki na watku głównym:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121908"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121908[/B][/URL]

Każdy w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie porządnie się wkurzyłam! Napisała do mnie Karilka! Na gadu! Jakby nigdy nic się nie stało! Zaproponowała mi kupno jakiejś karmy i zapytała co ma zrobić z tą suchą karmą, którą przekazałyśmy jej z Ritą dla Inki. KREW MNIE ZALEWA! Napisałam żeby karmę dała potrzebującym pieskom, na co przeczytałam: czy na pewno, bo żeby potem nie było że sprzedała i ma na lakier! Grzecznie poprosiłam żeby się ode mnie odczepiła, bo usłyszy kilka ostrych słów na temat swego wyczynu giełdowego. Niestety! Karilka jest impregnowana na wszelkie argumenty, a na dodatek śmie twierdzić, że ze wszystkich przeprowadzonych przez siebie adopcji jest DUMNA! Z tą dziewczyną jest coś poważnie nie tak. Przykro mi o tym pisać, ale uważam że macie prawo wiedzieć.
Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scarlet']a jaki jest finał tego całego zadrzenia? wyjasniło się co z poprzednimi adopcjami?[/quote]


Nie bo nie mozna jej zlapac, ale podobno jest dumna ze swoich adopcji.

Teraz nie mam czasu za nia ganiac, ale obiecuje sie tym zajac jak tylko sie troche ogarne. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olgaj']Nie bo nie mozna jej zlapac, ale podobno jest dumna ze swoich adopcji.

Teraz nie mam czasu za nia ganiac, ale obiecuje sie tym zajac jak tylko sie troche ogarne. :)[/quote]

mam tylko cichą nadzieję, że te adopcje nie odbywały sie na takich samych zasadach jak ta ostatnia na szczęście nieudana :mad::angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Kochani co sie dzieje z inka to dla mnie bardzo wazne,sama ja znalazlam na ulicach Łodzi nocowala u mnie,przyjaciolka oddala ja jakies dziewczynie twierdzac ze jest wszystko wporzadku choc okazuje sie zupelnie cos innego,prosze o info z gory dziekuje

Link to comment
Share on other sites

żadna twoja przyjaciolka niczego nie pomieszala i przestan oczerniac mnie na forum, bo nie masz ku temu postaw, proponuje przesledzic watek, w celu wysnucia watkow, choc w twoim przypadku nie wiem czy będą trafne, inka trafila od ciebie do karliki ,gdzie okazalo sie, ze nie moze dluzej zostac, jak przeczytalas jesy teraz u linki i jest jej tam dibrze. CZYTAMY!DUZO CZYTAMY..

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie wszystko jest jasne...nieszczerosc wobec mnie i innych ale to juz malo istotne,po 1-e w jakim celu na forum pisalas ze sunia jest u Ciebie skoro to u mnie nocowala,opiekowalam sie nie jak tylko umialam,a ty wypisujesz wszem i wobec co ona u Ciebie"niby"robila,bezpodstawnie bez mojej zgody podalas na forum moj nr telefonu!!!..jak tak mozna pisac nieprawde,po 2-e setki razy mialam od ciebie dostac informacje dotyczace dziewczyny ktora wziela psa do DT czyli telefon,zdjecia psa itd,do tej pory nic nie dostalam,to zupelnie od innej osoby ktora byla wobec mnie wporzadku opisala gdzie teraz jest Inka,od Ciebie nie moglam sie doprosic piszac esy na telefon,Twoje odp to "O co Ci chodzi',"Co?"tak trudno byla odpisac dobrze wiedzialas o jakiego psa mi chodzi!!!Gdybys tylko chciala porozmawialabys a nie wyolbrzymiala cala sprawe na forum!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...