Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sonya-Nero']Violonczela a gdzie foto twoich skundlonych flatków :wink: :lol: :evil:[/quote]

No proszę bardzo 3,5 tygodnia:

[img]http://www.album.com.pl/G938AxB458zsB/152475.jpg[/img]

[img]http://www.album.com.pl/G938AxB458zsB/152476.jpg[/img]

Tu bym się skłaniała, że są to Curly Coated Retriever

__________________
Pozdr.Violonczela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero'][quote name='Violonczela']Tutaj mają trzy dni
...
[img]http://www.album.com.pl/G938AxB458zsB/152468.jpg[/img]

...
__________________
Pozdr.Violonczela[/quote]

a mi się to zdjęcie podoba, takie :lilangel:
główki się faktycznie ładnie zapowiadają :D[/quote]

Kto powiedział,że się nie podoba,bardzo się podoba :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero']Gośka a co tam u Maficzka słychać i reszty bandy?[/quote]

Maficzek szaleje, ćwiczy gardło i intelekt :wink: A jak ćwiczy gardło to słyszała mama Violonczela rozmawiając ze mną przez telefon w zeszłym tygodniu :lol: Intelekt jest ćwiczony regularnie, nauczyłyśmy się ostatnio czołgać, a Marek z Krzyśkiem uczą ją głupot, ostatnio nauczyli ją skakać przez Forda, tyle że Ford jest za wielki i Mafii wskakuje mu najpierw na plecy i zeskakuje z drugiej strony. Reszta bandy stara się jak może żeby nie być w tyle za ćwiczeniem gardła. Dobrze że mieszkam daleko od ludzi, nikomu nie przeszkadza że 4 psy ujadają.

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście Fordowi już to teraz nie grozi. Tylko biedaczek nie wie o co chodzi z tym małym czarnym g.. siedzącym na plecach, bo Mafii czasami lubi sobie jeszcze chwilę obejrzeć świat z wysoka.
W zeszłym tygodniu Mafii miała też pierwsze spotkanie z lustrem, u mnie nie ma takiego wielkiego, a u moich rodziców jest jedna połówka szafy z lustrem. Akurat było to wtedy jak dzwoniła Violonczela i się śmiałyśmy przez telefon. Mafii stała przed lustrem i zobaczyła mnie jak idę, zaczeła machać ogonem ale nie odwróciła się tylko machała do lustra, no to idę po cichu i kiwnełam do niej głową no to ona cała happy macha ogonem i cieszy się dotyka nosem lustra, podeszłam do niej i cmoknęłam, a ta jak nie skoczy do góry. Krzysiek stwierdził ze miała traumatyczne przeżycie, pani się rozdwoiła :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie moja hodowla jest postępowa, a moim mottem: "duże jest piękne"
Czyli: duże łapy, duże serducho i dużo temperamentu i stąd te dziwne krzyżówki.
Przypomniałam sobie pewną historię. Pewien znajomy powiedział, że chciałby sobie kupić psa ale żeby miał duże łapy na co ja odparłam że słoń byłby najlepszy jeżeli chodzi o łapy. Widzicie nie wszyscy wybierają ze względu na wygląd czy charakter.
Ja ostatnio po wystawie w Sopocie powiedziałam, że chyba przerzucę się na cokolwiek, ale krótkowłose. Na co usłyszałam: "...i to mówi kynolog.." :wink:

______________________
Pozdrawiam Violonczela

Link to comment
Share on other sites

No różne, ale ja już miałam krótkowłosego psa i to jest absolutnie nie dla mnie. Przy takim psie nie ma po prostu co robić :wink: :lol:
Za to mały pudelek wystrzyżony w pomponiki to jak pompon na ogonie u dużego :lol:
Jakoś nie potrafię się rozstać z pudlami.
Nawet lhasa to nie jest to, mimo że włosa ma sporo.

Link to comment
Share on other sites

BiBi dostałam wiadomość, oczywiście nie ma za co. Przecież to chyba normalne. Poza tym podaję stronę klubu i Anety gdzie są ogłoszenia, a ostatnio też polecałam Velvi sunię ale nie wiem czy coś z tego wyszło.

Jednego kawalera mam już zamówionego i został mi jeszcze jeden ale ma nadzieję że też znajdzie się dla niego nowy dom u kochanej rodzinki.

Jeżeli miałabym zmienić rasę to tylko na setera i to rudzielca czyli powrót do mojej pierwszej miłości (to właśnie byłby krótkowłosy dla mnie :wink: )
Jeszcze jestem bardzo zakochana w pointerach, ale ostatnio trudno trafić na takiego co by zrobił na mnie wrażenie. Ostatni taki egzemplarz widziałam kilka lat temu w Szczecinie i do tej pory już nie :( .


_________________
Pozdr.Violonczela

Link to comment
Share on other sites

[quote]powiedzcie mi jak wy to robicie ze one są takie śliczne
jak ja moja wyczesze to włoski na głowie nie są puszyste tylko znów zaczynaja sie robić takie loczki [/quote]

Kaczka, możliwości są dwie ;)
albo taki rodzaj włosa,
albo/i po kąpieli nie dokładnie suszysz i czeszesz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...