Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

właśnie nauczyłam się "cytować" i postaram się teraz nadrobić zaległości i poodpowiadać na Wasze posty do mnie:) :multi:

[quote name='Gośka']
Bubi trzymam kciuki za dziewczynki, żebyś była szczęśliwą posiadaczką tylko tej jednej córci :wink:
Czekam też na nowe zdjęcia małych :angel: .
[/quote]

[b]Dziewczynki odpisują:[/b]
Nie piszesz, nie dzwonisz .... nie kochasz?? :bigcry: :question:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I nastała wielka cisza :o każdy studiuje stawki i oblicza jakie ma szanse na zdobycie upragnionych tytułów.

Gośka nie zapeszaj jeden piesek z otwartej jest całkiem OK, drugiego nie znam ja tam nie mam takiej pewności, w dodatku martwi mnie brak kilku pudlarzy, czyżby oni wiedzieli coś więcej od nas?

Link to comment
Share on other sites

Może sędzia :wink: Jak widziałem tego sędziego na terierach, to wybierał bardzo eleganckie psy, a tego o tym białym paszczurku nie można powiedzieć, ale ja juz nic nie mówię, aby nie zapeszać, osobiście to chyba się boję tej wystawy :(

Link to comment
Share on other sites

Stawka do Katowic śliczna :)
Ciekawa jestem czemu niektórzy się nie zgłosili do Katowic.
A skoro sędzia lubi "eleganckie" psy to moja Valinor pobije wszystkich totalnym brakiem elegancji - niestety nie zdołam jej odchudzić w takim tempie !!!
Nie ukrywam, że bardzo ciekawi mnie rozgrywka szczególnie w psach miniaturach cz-bi-br 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bubi']Nie piszesz, nie dzwonisz .... nie kochasz?? :bigcry: :question:[/quote]

Hmm, powiedziałabym że to moje córcie nie dzwonią do tatusia, bo przecież my dzwoniliśmy w zeszłym tygodniu i pisaliśmy maila, na którego nie mamy odpowiedzi. A nasze córeczki nie zadzwoniły i nie napisały ani razu. Ale tak to już jest, ojcowie są zawsze dyskryminowani. :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

Oto 2 zdjęcia z ostatniej chwili:

[img]http://www.quanewhite.webpark.pl/1.jpg[/img]

[url]http://www.quanewhite.webpark.pl/1a.jpg[/url]

I jak Wam się podobają? I co najciekawsze , fryzura to od początku do końca moje własne dzieło ;) :B-fly: :shocked!: :crazyeye: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']
Hmm, powiedziałabym że to moje córcie nie dzwonią do tatusia, bo przecież my dzwoniliśmy w zeszłym tygodniu i pisaliśmy maila, na którego nie mamy odpowiedzi. A nasze córeczki nie zadzwoniły i nie napisały ani razu. Ale tak to już jest, ojcowie są zawsze dyskryminowani. :bigcry:[/quote]

Małgosia - mail do mnie nie dotarł, ale we wtorek czekałam na Twój przyjazd, bo mówiłaś,że będziesz- nieustająco serdecznie zapraszamy. Córeczki czekają na tatę i babcię :kciuki: :iloveyou: :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

[b]Alfa1[/b] - kiedy powiecie mi cos wiecej o swojej toyce? Mam nadzieje,ze to zadna tajemnica, a jesli nawet, to ze uchylicie rabka ;)

Ja niestety na Katowice sie nie zglosilam, bo najparwadopodobniej bede musiala byc w tym czasie w domu. Ale bardzo jestem ciekawa wynikow i samych psow?
Czy ktos wie, co to za Toyki sa zgloszone w mlodziezy i w weteranach, bo ja niestety zadnej nie kojarze:( ( jakie umaszczenia i pochodzenie?)
No i ciekawa jestem co to za psy w otwartej w duzych pudlach?!? Jednego moge sie domyslac, bo ta hodowla ma swoja strone internetowa. Ale o tym drugim nigdy wczesniej nie slyszalam?! To jakis nasz nowy import czy ktos zawita z zagranicy??

[b]Bubi[/b] Zdjecia super, zarowno to z maluszkiem w misce , jak i te najnowsze. Dziewczyny rosna jak na drozdzach i zaczynaja nabierac elegancji:) NO a fryzura dodaje im uroku, i jest :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='góral']Super ta druga i trzecia od lewej :angel:[/quote]

Ale trafiłeś : po "domowemu" nazywamy je bliźniaczkami :) Są prawie identyczne, chodza wszędzie razem i często robią to samo - a jak spią to układają się jak syjamskie bliżniaki - grzbietami do siebie :)

Link to comment
Share on other sites

[b]KU PRZESTRODZE DLA WSZYSTKICH, KTÓRZ SPRZEDAJĄ SZCZENIAKI[/b]

Jak już wcześniej ktoś wspominał na forum, było mówione, że jedna z moich suczek ma trafić na "czarny ląd" , a konkretnie do Nigerii.
Wszystko bylo już prawie ustalone, rodowód eksportowy wyrobiony, prowadziłam przez miesiąc rozmowy mailowe codziennie, i przeprowadziłam kilka rozmów telefonicznych z niejakim panem Cole'm Shermanem, niemalże wirtualnie znałam jego rodzinę ( m.in. zdjęcia córki, która miała być właścicielką). Twierdził, że ma zamówionych przewoźników, łącznie z przelotem.
Czekałam tylko na realizację czeku, który mi przesłał. Czek przekraczał cenę psa - miał pokrywać koszty transportu, klatki itp.

Dzisiaj dostałam odpowiedź z banku, że przesłany przez Cola czek jest fałszywy !!!

A on mnie informowal, że przewoźnicy są już w Polsce i chcą odebrać psa.

Co by sie stało gdybym oddała psa? A może chodzilo o coś innego?!

Cole, który dotychczas odpowiadal natychmiast na moje maile, i ciągle mnie pospieszał ( bo córka nie mogła się już doczekać na wymarzonego szczeniaczka) - dzisiaj milczy od rana i nie odbiera telefonów.

Uważajcie hodowcy, na podobne sytuacje, bo nie dość, że nie sprzedacie szzceniaka, to możecie się wpakować w duże problemy i koszty ( mnie rozmowy telefoniczne oraz opłaty bankowe za próbę realizacji czeku wyniosły ponad 1000 PLN !!! ). Całe szczęście, że tak się to tylko skończyło, bo aż strach pomyśleć co oni kombinowali!!!

Link to comment
Share on other sites

To jest sztaszne!!! Skad się tacy ludzie biorą na tym świecie...? Pieniądze pieniędzmi, ale tu chodzi przeciez o życie szczeniaka.
[b]Bubi[/b] obyś więcej nie miała takiej sytuacji bo to jest karygodne... ale naszczęście "dziecko" w domu.

Link to comment
Share on other sites

Chciał wyłudzić szczeniaka,ale jak mógł być tak naiwny myśląc,że nie sprawdzisz
czeku,albo ktoś zrobił sobie idiotyczny kawał.
Tylko szkoda ,że Cię to tyle nerwów i pieniędzy kosztowało.
Teraz przyszło mi do głowy, że szczeniaka nikt by nie odebrał,to straszne,jakim trzeba być człowiekiem żeby wymyślić coś takiego.

Link to comment
Share on other sites

To straszne Bubi co Ciebie spotkało,a niedawno Twoja znajoma na psich spacerkach powiedziała że sunia leci na Czarny Ląd szczerze się ucieszyłam.
A tu taki przekręt ,ja miałam więcej szczęścia .
Na pieska na Słowacji czeka cała rodzina a przepisy Unijne są bezwględne,
musi czekać jeszcze miesiąc na nowy dom.
Wszystko się skomplikowało jedyna pociecha że zdrowo rośnie w oczach pięknieje.Aczek dostałam prawdziwy.
Suczka natomiast jest na Mołdawii.
:Rose:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o duże psy z otwartej to ten z hod. Diamonds and Perlas jest bardzo przeciętny, widziałem go rok temu w Brnie i dostał tam bdb, ten drugi Prince of Black to węgierski pies w czeskich rękach z hodowli sedzinyC. Aridi (chyba tak się to pisze...) :( w Brnie był 2
Tojka w wyteranach to suczka Alutki, jest morelowa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...