Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

:-P :razz: hmmmm.... no to c.d. nowości:razz: ...wsypiemy kogoś :evil_lol:
podobno całkiem niedawno w Gdyni na ulicy ....:hmmmm: powiedzmy Sezamkowej ;) zamieszkała taka czarna dziewczynka :multi:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/224/506dcf947bd71170.jpg[/IMG][/URL]

ma dopiero 10 tygodni, jest trochę rozczochrana:roll: i wymiętoszona :loveu: , ale to zdjęcie świeżo po podróży ...
jak na razie to wygląda na dziecko żyrafy i kangura a nie pudlowych rodziców :roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fish']Gosiu, z pewnoscia widzialas wiecej pudli niz ja! Dzieki za wyjasnienia. Dla mnie to b. ciekawe. Nigdy bym nie przypuszczala, ze Ford ma ogon zakrecony, raczej myslalam, ze ma ucieta koncowke.

Alfa, przeciez zakaz obowiazuje wszystkie psy w Polsce, nawet nierasowe.

Sonya, a skad masz przecieki o zmianie wzorca pudla i kiedy to nastapi?[/quote]

przecieki mam od osób zainteresowanych uznaniem czerwonego koloru pudla, a kiedy to nastąpi i czy w ogóle zostanie uznany ten kolor .... :niewiem: , terminy stale są przesuwane :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fish']Gosiu, z pewnoscia widzialas wiecej pudli niz ja! Dzieki za wyjasnienia. Dla mnie to b. ciekawe. Nigdy bym nie przypuszczala, ze Ford ma ogon zakrecony, raczej myslalam, ze ma ucieta koncowke.[/quote]

Nie wiem czy więcej, mówię to tylko i wyłącznie na podstawie moich psów;) Cudzych się nie czepiam.
O Fordowym ogonie tak właśnie myśli większość:evil_lol: nie wiem kiedy tam będziemy miały okazję się spotać, ale może znowu w Ostrowie? Zabierzemy dobytek psi i dziecięcy i na wystawę:cool3: 2 lata temu był pokazywany Bil, w zeszłym roku Mafina to w następnym kolej na Forda, trzeba jakoś dawkować przyjemności:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fish']A czy mamy w polsce pudle czerwone i czym one sie od ciemnych morel roznia?

Sonya, to do kompletu z Twojego podpisu bedzie brakowac jeszcze kremowego ;)[/quote]

oryginalnych czerwonych nie mamy, mamy tylko krzyżówki z aprikotami.
Generalnie i w uproszczeniu - czerwony nie jaśnieje z wiekiem.
Czerwone pudle nie powinny być łączone z aprikotami, ponieważ aprikoty wnoszą geny rozjaśniające sierść :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fish']Gosiu, z pewnoscia widzialas wiecej pudli niz ja! Dzieki za wyjasnienia. Dla mnie to b. ciekawe. Nigdy bym nie przypuszczala, ze Ford ma ogon zakrecony, raczej myslalam, ze ma ucieta koncowke.

[B]Alfa, przeciez zakaz obowiazuje wszystkie psy w Polsce, nawet nierasowe.[/B]

Sonya, a skad masz przecieki o zmianie wzorca pudla i kiedy to nastapi?[/quote]

Psy może tak,:cool3:ale czy hodowców,bo skąd tyle psów z kopiowanymi ogonami i uszami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fish']O rany, nie przypominaj mi, za 2 tyg. rodze :placz: .[/quote]

Już za 2 tygodnie? Rany, ale ten czas leci. To czekamy tu na nowego pudlarza, albo pudlarę:loveu:
Ej, no co Ty płaczesz, nie strasz mnie. Ja się już trochę uspokoiłam, koleżanka która w czerwcu rodziła, ostatnio przez 2 godziny mi opowiadała jak to teraz pięknie i wogóle, nie to co 15 lat temu...:shake:

[quote name='fish']Co do Ostrowa, to ja bardzo chetnie, jesli tylko bede miec mozliwosc.[/quote]

No mnie to się marzy że jednak pojadę, chociaż nie wiem jak to będzie. Jak chłopaki byli mali to miałam sobie jedną bezpapierową Agę i siedziałam na tyłku w domu, ale teraz to chyba nie wysiedzę.

[quote name='fish']No, niestety, jest jak jest - prawo sobie a ludzie sobie, chociaz, podobno weci co raz bardziej obawiaja sie kar za kopiowanie.[/quote]

Nie wiem czy się obawiają, czy może mają większą świadomość. Ja "swoją" wetkę, tą u której strzygę przekabaciłam totalnie;) Wyrzuca od razu delikwentów którzy chcą pieskowi cokolwiek uciąć dla przyjemności i nawet uświadamia ludzi, że TYLKO papierowy, a kilka miesięcy temu kupili z mężem rasowca i nawet namówiłam ich na wystawy:multi: W sobotę debiutowali ze swoim ONkiem w Kielcach.
Ja chyba ze 2 lata temu też miałąm ciekawy telefon, dzwonił facio co chciał u mnie obciąć stafordowi uszy. "Paliłam" głupa że mogę mu przystrzyc uszka skoro mu takie włosy urosły:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Przedstawiam Wam małą Różę rodowodowo DANCE WITH ME ROUZ po ELENSIS-Katmary's WIWA WIKTORIA. W dziadkach są linie Nutlee, Martina's, Marechal, Dacun's, Wisperwind, Canmoy's, itd. :loveu: :p

[IMG]http://images1.fotosik.pl/268/91b1fd149551144f.jpg[/IMG][/QUOTE]


[B]Śliczne dziewczę zamieszkało u Iwony?[/B]

Ale ruch się zrobił w pudlowym światku pod koniec roku: szczeniaki, nowe nabytki:crazyeye:

Mimo wszystko ;) [B][COLOR="Red"]gratulacje dla wszystkich zaangażaowanych[/COLOR][/B] :klacz: :klacz: :klacz: :Cool!: :Cool!: :Cool!: :modla: :modla: :modla: :terazpol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']Kto tam cię wie co ci po głowie chodzi:evil_lol: [/quote]

No nie wiem, chyba powinnam się obrazić :obrazic: :lol:
Już Ty tam wiesz co mi po głowie chodzi i na pewno nie jest to duży. Póki co wystarczy mi harówa z jednym maleńkim Fordzikiem w zupełnie niekłopotliwej fryzurce:eviltong: Ostatnio jedyne 4,5 godziny suszyłam i jakieś 3 godziny strzygłam. No naprawdę co to jest 8 godzin:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: Góral, nikt kto zna Iwonę nie pomyślałby że fundnęła sobie białego;) No właściwie ja bym nie pomyślała, ale to może dlatego że jestem pod wpływem Iwony i wręcz czytam jej w myślach:evil_lol:
Ty nie krakaj z tymi 12-toma, bo mnie Iwona obiecała że więcej jak 10-ciu nie będę musiała strzyc:lol:, jak wykraczesz 12 to 2 zostawię dla Ciebie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']No nie wiem, chyba powinnam się obrazić
[/QUOTE]
Teoretycznie mogłabyś ale za co innego:eviltong: Ale plissss jeszcze trochę cierpliwości:oops:
Dla Górala tylko dwa :crazyeye: no co ty , sześć co najmniej :evil_lol:
Równouprawnienie mamy:evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']:lol: :lol: :lol: Góral, nikt kto zna Iwonę nie pomyślałby że fundnęła sobie białego;) No właściwie ja bym nie pomyślała, ale to może dlatego że jestem pod wpływem Iwony i wręcz czytam jej w myślach:evil_lol:
Ty nie krakaj z tymi 12-toma, bo mnie Iwona obiecała że więcej jak 10-ciu nie będę musiała strzyc:lol:, jak wykraczesz 12 to 2 zostawię dla Ciebie:eviltong:[/quote]

ja mam obiecane,że jak się urodzi biały lub srebrny, to jest mój, bez względu na to ile ich będzie..........;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='góral']ja mam obiecane,że jak się urodzi biały lub srebrny, to jest mój, bez względu na to ile ich będzie..........;)[/quote]

:lol: Ja byłam pod podobnym zagrożeniem przy poprzednim miocie u Iwony:lol:
Przyjechałam z dzieciakami a Iwona zapowiedziała, że towar macany należy do macanta:evil_lol:
To co mam trzymać kciuki za srebrnego (albo białego?;))

Link to comment
Share on other sites

to ja z innej beczki :p

byc moze bedzie dom dla Axla wiem ze panstwo chca pudelka. Mieszkaja w Bochni w domku z ogrodkiem. Wiecej szczegolow bede znala jutro bo jeszzce z ta pania nie rozmawialam. Mam tylko cynk ze jest taki domek. A powiedziala mi o nim znajoma ktora wydala 2 psy do sasiadow tej pani ktora chce pudla. Mam ndziej ze nie nagmatwalam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...