Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

[quote name='Matagi']Napisze raz jeszcze to samo:niektórzy są [B]niereformowalni!:shake: [/B]
O wielu rzeczach nie wiesz,widzę,[B]cham[/B]stwo pisze sie przez ceha,dziękuję bardzo za moje"?",uprzejmy jesteś bardzo ....
A co do ubliżenia mi,to nie,TY nie jesteś w stanie tego zrobić......brakuje tu odpowiedniego emotikona....takiej kiwającej ,współczującej głowy.....:p :cool1:[/QUOTE]
Bardzo wszystkich przepraszam ale tylko tytaj mogę odpowiedzieć "Matagi" na jej wypowiedzi. Robię to po raz ostatni.
Wracając do polemiki jaką prowadziłem dziś rano.
Z czytaniem to prędzej Ty masz problemy, gdyż wyciągnięte z kontekstu czyjeś wypowiedzi na prawdę dziwnie wyglądają. Należy zaś dokładnie zaznajomić się z tematem w "Skandalach" do jakiego się przyłączyłem aby zrozymieć przytoczone zdanie. Co się tyczy odpowiedzi to tym bardziej Ty powinnaś je przeczytać (ja je przeczytałem).
W sprawie interpunkcji i ortografii, to nikt nie jest doskonały, no chyba, że jest doktorem habilitowanym lub profesorem zwyczajnym z filologii polskiej (np. pan prof. Miodek). A mniemam, po Twoich wypowiedziach, że taka wiedza jest Ci obca.
O tak, ubliżyć jest bardzo trudno osobie mądrej i inteligentnej, a za taką się podajesz. Lecz również osoba taka nie zbulwersowałaby się tak ogniście na moją wypowiedź. (Patrz odpowiedzi w "skandalach".)
I ostanie. Jeżeli ktoś kogoś przeprasza, to osoba kulturalna, a za taką Cię miałem, przyjmuje lub nie przeprosiny, ale nie gorączkuje się tak jak Ty.
Z poważaniem Piotr_32

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I znowu Musha napisał:;)

"Lila!!
toć ja mówił już kiedyś aby ten pieniek usunąć
a tak kolanka i czułko nabiorą barwy włosów:evil_lol: :diabloti: "

Mówił,mówił....:roll: kiepsko mówił jakoś,bo nie dotarło:p :lol: Pieniek już ma obiecane:pójdzie do kominka!:diabloti: A kolanka i czółko są nie barwy włosów,maja wszystkie kolory tęczy, z przewagą ciemnego granatu....:cool1:
Ale,ale,nie napisałeś drogi mój,co tam z Twoja rączką.....czyżbyś był u Iwonki jednak....;) :eviltong: :evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiunia02']Ale sie czepiasz :) My tu sie cieszymy, ze pojawił sie u Nas taki pregusek, a ty zamiast cieszyc sie razem z nami to sie literek czepiasz :)

A kolejnym miocie tez jest maluszek w takim koleze i juz jutro "najmłodsze w rodzinie" zadebiutują na dogo :)

Agnieszka nie bedzie wyzywac :) Zamiast tego napisze mi priva o kalendarzu, bo mi nie odpisała :) :placz: :oops: :lol: :eviltong:


[B]Matagi[/B] skad w Tob ie tyle złosci?? Mam pomysł jak wyładowac nerwy. wez aparat i polataj za swoimi akitkami a pozniej wstaw zdjecia na forum :) Bedzie to z korzyscia dla kazdego :) I co ty na to?? Bo tak troche pusto sie tutaj zrobiła, a w koncu jakby nie bylo to galeria.[/quote]
popieram to co piszesz o matagi.
jeśli aga ci nie odpisze to postarm się załatwić ci ten kalendarzyk
ale musisz poczekać bo Agnieszki nie ma teraz w kraju
a pręgowany kurdupelek jest fajniutki nic tylko przytulać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']I znowu Musha napisał:;)

"Lila!!
toć ja mówił już kiedyś aby ten pieniek usunąć
a tak kolanka i czułko nabiorą barwy włosów:evil_lol: :diabloti: "

Mówił,mówił....:roll: kiepsko mówił jakoś,bo nie dotarło:p :lol: Pieniek już ma obiecane:pójdzie do kominka!:diabloti: A kolanka i czółko są nie barwy włosów,maja wszystkie kolory tęczy, z przewagą ciemnego granatu....:cool1:
Ale,ale,nie napisałeś drogi mój,co tam z Twoja rączką.....czyżbyś był u Iwonki jednak....;) :eviltong: :evil_lol: :lol:[/quote]
a przyczepił się taki co zwą go stanem zapalnym barku:eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Musha napisał:

"będzie się pieklić jak ta ru.. zołza :diabloti: :evil_lol: :diabloti: :evil_lol: "

[B]Krzysiu!:lol: [/B]kogo miałeś na myśli?;) :mad: :eviltong:[/quote]
a jak myślisz:eviltong: :diabloti: a twojej:mad: się nie boim,to raczej należy się tobie za telefon który obiecałaś wykonać

Link to comment
Share on other sites

[B]Asiunia02 napisała:[/B]
"[B]Matagi[/B] skad w Tob ie tyle złosci?? Mam pomysł jak wyładowac nerwy. wez aparat i polataj za swoimi akitkami a pozniej wstaw zdjecia na forum :smile: Bedzie to z korzyscia dla kazdego :smile: I co ty na to?? Bo tak troche pusto sie tutaj zrobiła, a w koncu jakby nie bylo to galeria."

Jestem osoba impulsywną,wściekam sie ,kiedy ktos pisze lub mówi coś ,o czym nie ma bladego pojęcia.Stąd moja gwałtowna reakcja na wypowiedź Piotra32.Zapewne napisałabym do Piotra 32 coś innego,gdyby napisał to,co napisał w formie pytania,a pytaniem jego wypowiedź nie była,inni forumowicze zinterpretowali to dokładnie jak ja.Byłoby inaczej,gdyby Piotr 32 używał znaków interpunkcyjnych-prościej sie wtedy czyta,nie ma niedomówień ani domysłów.Kilka miesięcy temu [B]prosiłam [/B]Piotra 32 / nie byłam w swojej prośbie osamotniona/ o używanie tych diabelnych znaczków,ale cóż......nie doczekałam się.Ja rozumiem,że sa osoby,które są dotknięte np.dyslekcją bądź dysortografią,ale wtedy mozna pisać w wordzie i błedy zostana poprawione.Ja również robię "literówki",niedokładnie przyciskam alt /brak ogonków/ ,ale mam nadzieję,że pisze w miare zrozumiale:roll: ;) .
I jeszcze jedno,bo to wszystko poszło hurtem:wystawiam psy na wystawach juz 19 lat,może przestałabym to robić,gdybym sugerowała sie wypowiedziami osób postronnych.Ileż to "znawców" mówiło,że wszystkie wystawy są przekupione,że to mafia,że robi sie to tylko dla pieniędzy,układy i sretetety.... .[B]Wiem[/B],że nie jest może do końca różowo:shake: ,ale nie bede się godziła na wypowiedzi laików.Niech oni pojeżdżą po wystawach,a później niech sie wypowiadają => i tak zrozumiałam post Piotra32!

A co do fotek....:lol: porobię,porobię,niech mnie tylko siniaki zlezą,niech no wylazę z domu do lasu,tam sa juz przepiękne zawilcowe dywany,tylko focić i wklejać tut,aj moment,poczekajcie ciutkę:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musha']a przyczepił się taki co zwą go stanem zapalnym barku:eviltong: :eviltong:[/quote]

Hmmmm,a cóżeś robił tym barkiem,cio?:eviltong: Gosia drzwi zamknęła?:evil_lol:
A poważnie,to szczerze Ci wspólczuję,to boli jak...:diabloti: ,przerabiałam,wiem...:-(
A zadzwonić ,zadzwonię,ale miałam problemy z tym "chytrym",Darek jest na urlopie i "chytrus" zamiast Darka jeździł do pracy:p .Wrócił dziś,ale lekko niesprawny,a Daruś ma nowa zabawkę-laptopa i jakos tak nie rozumie,że chytry chory,nic to,wezme na niego :mad: i wtedy zadzwonię:evil_lol: :lol: :lol: :lol: Nie zapomniałam...:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][B]Asiunia02 napisała:[/B]
"[B]Matagi[/B] skad w Tob ie tyle złosci?? Mam pomysł jak wyładowac nerwy. wez aparat i polataj za swoimi akitkami a pozniej wstaw zdjecia na forum :smile: Bedzie to z korzyscia dla kazdego :smile: I co ty na to?? Bo tak troche pusto sie tutaj zrobiła, a w koncu jakby nie bylo to galeria."

Jestem osoba impulsywną,wściekam sie ,kiedy ktos pisze lub mówi coś ,o czym nie ma bladego pojęcia.Stąd moja gwałtowna reakcja na wypowiedź Piotra32.Zapewne napisałabym do Piotra 32 coś innego,gdyby napisał to,co napisał w formie pytania,a pytaniem jego wypowiedź nie była,inni forumowicze zinterpretowali to dokładnie jak ja.Byłoby inaczej,gdyby Piotr 32 używał znaków interpunkcyjnych-prościej sie wtedy czyta,nie ma niedomówień ani domysłów.Kilka miesięcy temu [B]prosiłam [/B]Piotra 32 / nie byłam w swojej prośbie osamotniona/ o używanie tych diabelnych znaczków,ale cóż......nie doczekałam się.Ja rozumiem,że sa osoby,które są dotknięte np.dyslekcją bądź dysortografią,ale wtedy mozna pisać w wordzie i błedy zostana poprawione.Ja również robię "literówki",niedokładnie przyciskam alt /brak ogonków/ ,ale mam nadzieję,że pisze w miare zrozumiale:roll: ;) .
I jeszcze jedno,bo to wszystko poszło hurtem:wystawiam psy na wystawach juz 19 lat,może przestałabym to robić,gdybym sugerowała sie wypowiedziami osób postronnych.Ileż to "znawców" mówiło,że wszystkie wystawy są przekupione,że to mafia,że robi sie to tylko dla pieniędzy,układy i sretetety.... .[B]Wiem[/B],że nie jest może do końca różowo:shake: ,ale nie bede się godziła na wypowiedzi laików.Niech oni pojeżdżą po wystawach,a później niech sie wypowiadają => i tak zrozumiałam post Piotra32!

A co do fotek....:lol: porobię,porobię,niech mnie tylko siniaki zlezą,niech no wylazę z domu do lasu,tam sa juz przepiękne zawilcowe dywany,tylko focić i wklejać tut,aj moment,poczekajcie ciutkę:lol: :lol: :lol:[/quote]

Lila !
daj sobie na wstrzymanie ja również przeczytałem wypowiedzi Piotra pod tamtym adresem i też nie zgadzam się z jego wypowiedzią co dałem wyraz na tamtym temacie .
mam tylko zaliczonych ok.30-40 wystaw więc podejrzewam iż w tym temacie wiem troszkę więcej niż Piotr,ale mam nadzieję że i on zacznie wystawiać swojego pupila a wtedy być może zmieni zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piotr_32']Bardzo wszystkich przepraszam ale tylko tytaj mogę odpowiedzieć "Matagi" na jej wypowiedzi. Robię to po raz ostatni.
Wracając do polemiki jaką prowadziłem dziś rano.
Z czytaniem to prędzej Ty masz problemy, gdyż wyciągnięte z kontekstu czyjeś wypowiedzi na prawdę dziwnie wyglądają. Należy zaś dokładnie zaznajomić się z tematem w "Skandalach" do jakiego się przyłączyłem aby zrozymieć przytoczone zdanie. Co się tyczy odpowiedzi to tym bardziej Ty powinnaś je przeczytać (ja je przeczytałem).
W sprawie interpunkcji i ortografii, to nikt nie jest doskonały, no chyba, że jest doktorem habilitowanym lub profesorem zwyczajnym z filologii polskiej (np. pan prof. Miodek). A mniemam, po Twoich wypowiedziach, że taka wiedza jest Ci obca.
O tak, ubliżyć jest bardzo trudno osobie mądrej i inteligentnej, a za taką się podajesz. Lecz również osoba taka nie zbulwersowałaby się tak ogniście na moją wypowiedź. (Patrz odpowiedzi w "skandalach".)
I ostanie. Jeżeli ktoś kogoś przeprasza, to osoba kulturalna, a za taką Cię miałem, przyjmuje lub nie przeprosiny, ale nie gorączkuje się tak jak Ty.
Z poważaniem Piotr_32[/quote]

Odpowiedziałam Krzyśkowi,Joannie ,na deser odpowiem Piotrowi:

1.zdania wyciągnięte przeze mnie z kontekstu nie wyglądają dziwniej niż Twoje wypowiedzi,w których nie wiadomo czy twierdzisz,czy sie zapytywujesz;)

2.odpowiedzi innych forumowiczów w "skandalach" przeczytałam,zrozumiałam je-były napisane czytelnie,choćby post Justyny JK

3.oczywiście,że nikt nie jest doskonały,jeżeli chodzi o interpunkcje i ortografię,gdzie mnie tam równać się z panem Miodkiem,ale JA COS ROBIĘ w tym kierunku,choćby to,że u mego dziecka 5 lat temu stwierdzono dysortografię,wydano papierek,gdzie młoda miała taryfe ulgową w szkole.Dwa lata temu papierek trafił do kosza- pracowałam z Martyną według zaleceń Poradni,udało się,Martyna błędów już nie robi!!!!:loveu: Więc jakąś tam wiedze mam,miałam tez chęci,czego u Ciebie,Piotrze nie zauważyłam:shake: Ja po prostu wstydziłabym się,kiedy by moje dziecko kiedys tam ,napisało by np.swoje CV w takiej formie,jak Ty piszesz:oops: Więc "mniemaj" sobie do woli....:p

4.[B]Nigdzie[/B] nie napisałam,że uważam sie za osobę mądrą i inteligentną!:shake:
Ale co tam...:eviltong: ;) JESTEM MĄDRA,PIĘKNA,INTELIGENTNA I.....skromna;) :evil_lol: Zbulwersowałam sie ,bo mam ogniste włosy i ...charakter;) :eviltong: :evil_lol: To,czy uważasz mnie za osobę kulturalną ,czy nie ,jest mi całkowicie obojętne,mam swoje zdanie na różne sprawy i tego zdania się trzymam!

[B]Ps.[/B]Mogłam po prostu napisać :"nie chce mi się z Toba gadać";) ,ale to coś,czego,jak twierdzisz ,nie mam:eviltong: ,kazało mi odpowiedzieć:p
Nie ugotowałam sie również,jak sądziłeś!:eviltong:
A teraz [B]HOWGH [/B],jak powiadali starożytni Rzymianie!:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: :lol: :diabloti: [quote name='Matagi']Odpowiedziałam Krzyśkowi,Joannie ,na deser odpowiem Piotrowi:

napisałam,że uważam sie za osobę mądrą i inteligentną!:shake:
;) JESTEM MĄDRA,PIĘKNA,INTELIGENTNA I.....skromna, mam ogniste włosy i ...charakter :eviltong: :evil_lol: jak powiadali starożytni Rzymianie!:lol: :lol: :lol:[/quote]
ojejku Lila :loveu: jak ty wpadasz w samouwielbienie :evil_lol:
powiedz jak to jest być:angryy: tak skromną osóbką:lol: :evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A teraz [B]HOWGH [/B],jak powiadali starożytni Rzymianie!:lol: :lol: :lol:[/QUOTE]
Jeżeli już to tak odpowiadali indianie, a trohę kulturoznawstwa też się przyda.
To tak dla Twojej córki, bo chyba głupio coś niewiedzieć przy własnych dzieciach, dla których jesteśmy alfą i omegą.
A tak na marginesie czy teraz z moją interpunkcją jest już O'K.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musha']:evil_lol: :lol: :diabloti:
ojejku Lila :loveu: jak ty wpadasz w samouwielbienie :evil_lol:
powiedz jak to jest być:angryy: tak skromną osóbką:lol: :evil_lol: :diabloti:[/quote]

Hiiii hiiiii:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jak to jest?To Ty sie mnie pytasz,kochanieńki?:evil_lol: :eviltong: :evil_lol: :eviltong:
A w ogóle to mnie nie podpuszczaj.....:lol: :lol: :lol:
Lecę,grzebne jakąś fotkę,coby mod nam tu nie krzyczał strasznie,poczuwam sie do winy,tu galeria,a tu fotek neni:shake: /ooo,widzisz,Krzysiu,jaka ja spolegliwa jezdem:lol: /.Znajdę może jakąś Muszynę..../to takie cóś jak woda minerałowa:evil_lol: /.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Hiiii hiiiii:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jak to jest?To Ty sie mnie pytasz,kochanieńki?:evil_lol: :eviltong: :evil_lol: :eviltong:
A w ogóle to mnie nie podpuszczaj.....:lol: :lol: :lol:
Lecę,grzebne jakąś fotkę,coby mod nam tu nie krzyczał strasznie,poczuwam sie do winy,tu galeria,a tu fotek neni:shake: /ooo,widzisz,Krzysiu,jaka ja spolegliwa jezdem:lol: /.Znajdę może jakąś Muszynę..../to takie cóś jak woda minerałowa:evil_lol: /.[/QUOTE]
Jak ktoś gwary góralskiej nie zna to lepiej niech jej nie używa bo jakiś góral "obaczy" i z ciupagą przyjedzie.
Hiii, Hiiii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piotr_32']A teraz [B]HOWGH [/B],jak powiadali starożytni Rzymianie!:lol: :lol: :lol:[/quote]
Jeżeli już to tak odpowiadali indianie, a trohę kulturoznawstwa też się przyda.
To tak dla Twojej córki, bo chyba głupio coś niewiedzieć przy własnych dzieciach, dla których jesteśmy alfą i omegą.
A tak na marginesie czy teraz z moją interpunkcją jest już O'K.[/quote]

:laugh2_2: :roflt: hiiii hiiiii.......nie dam rady nic napisać.......więcej,dla mnie wszystko jasne!:evil_lol: :shock:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piotr_32']Jak ktoś gwary góralskiej nie zna to lepiej niech jej nie używa bo jakiś góral "obaczy" i z ciupagą przyjedzie.
Hiii, Hiiii[/quote]

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :roll: :roll: :roll: .....jasne.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img475.imageshack.us/img475/9769/dsc000349jn.jpg[/IMG][/URL]

malutki Muszyna,który usiłuje sie wkomponować w tło,a niedobry Kamil go podgląda:lol:[/quote]
Lilka ty zmoro powiedz jak to możliwe że wstawiasz zdjęcia tego kundelka a ja ich wcześniej nie widziałem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musha']Lilka ty zmoro powiedz jak to możliwe że wstawiasz zdjęcia tego kundelka a ja ich wcześniej nie widziałem[/quote]

Bo oprócz tego,że jestem:mądra,inteligentna,piękna,skromna:oops: :evil_lol: ,spolegliwa,to jestem tez grzeczna!:eviltong: Ty o tym może nie wiesz,ale sa tacy,którzy wiedzą i różności mnie daja w prezencie:eviltong: :eviltong: :eviltong: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jak mnie kiedys grzecznie poprosisz,to może jeszcze jakies nowości /dla Ciebie:evil_lol: / tutaj wstawię.....:eviltong: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piotr_32']Wielkie sorry za błędy ale jak już ktoś zauważył jestem dyslektykiem. Walczę z ty jak mogę nie zawsze wychodzi jak chcę[/quote]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19110&highlight=ortografia"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19110&highlight=ortografia[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Bo oprócz tego,że jestem:mądra,inteligentna,piękna,skromna:oops: :evil_lol: ,spolegliwa,to jestem tez grzeczna!:eviltong: Ty o tym może nie wiesz,ale sa tacy,którzy wiedzą i różności mnie daja w prezencie:eviltong: :eviltong: :eviltong: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jak mnie kiedys grzecznie poprosisz,to może jeszcze jakies nowości /dla Ciebie:evil_lol: / tutaj wstawię.....:eviltong: :lol:[/quote]
Liluś kochanie:loveu: ty moje :evil_lol: wstaw więcej zdjęć (tych nie znanych):lol: tego pręgowanego kundelka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musha']Liluś kochanie:loveu: ty moje :evil_lol: wstaw więcej zdjęć (tych nie znanych):lol: tego pręgowanego kundelka[/quote]

Oooo,jak ładnie mówisz:eviltong: :loveu: :lol: !Ślicznie cukrujesz:loveu: .Wstawie,wstawię,musze je tylko obrobić=>postaram sie to zrobic jutro!:multi:
A na koniec ....
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/7963/dsc000584kj.jpg[/IMG][/URL]
[B]jakby mówiła:"no co się pańciuńciu gapisz,to JA!!!"[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...