Jump to content
Dogomania

20.07.2008, KWPR Gdynia (CAC)


Agappe

Recommended Posts

[quote name='cropka']No są postrachem, choć Miyamoto jest łagodny jak baranek(kto go zna, ten wie :loveu:), co poradzę skoro są ludzie, którzy uważają, że moje słonko wygląda jak bandyta :diabloti:. Pan był pierwszy raz na wystawie i ogólnie był w szoku, dlatego nawet nie pomyslał, że ktoś chciałby obfocić psa, a nie tylko czubek jego głowy ;). Za to mój synek bawił się znakomicie leżąc w namiocie dla psa i od czasu do czasu kibicując swojej ukochanej rasie-jamnikom :p.[/quote]
Pan pewnie był zazdrosny ,że Misiu jest w zainteresowaniu anie on:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Izis']Dobrze pamiętasz INU. RYUU ma cztery lata :-)
Właśnie dostałam nowe zdjęcia jego maluszków. Zapraszam na stronkę :-)[/QUOTE]
Maluszki wisziałam! Śliczne! :loveu:
Z resztą, to chyba nie ważne, ile jaki pies ma lat. ;)

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie napisalam ze piecioletniemu a "prawie ze piecia letniemu".

Liczyc to ja jeszcze potrafie:mad: Ryuu urodzil sie 3.12. 2003 wiec rocznikowo pieciolatek jak w morde strzeli;)

Inu jak wdrazysz sie w wystawy i twoj Fukashi jako mlodziez wygra rase z takim utytulowanym championem to wiek konkurencji napewno nie bedzie ci obojetny. Czego ci z calego serca zycze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis']Mam nadzieję, że dołączysz do nas w Sopocie i pokibicujesz "staruszkowi" ;-)[/QUOTE]
Ja? To chyba oczywiste! I mam nadzieję, że i Ty będziesz kibicować Fukashiemu! ;)
[quote name='Akegata']Po pierwsze nie napisalam ze piecioletniemu a "prawie ze piecia letniemu".

Liczyc to ja jeszcze potrafie:mad: Ryuu urodzil sie 3.12. 2003 wiec rocznikowo pieciolatek jak w morde strzeli;)

Inu jak wdrazysz sie w wystawy i twoj Fukashi jako mlodziez wygra rase z takim utytulowanym championem to wiek konkurencji napewno nie bedzie ci obojetny. Czego ci z calego serca zycze.[/QUOTE]
Raczej nie ma takiej możliwości, bo w tym roku są tylko trzy wystawy, w których Fukashi może startować w młodzieży.
W tym jedna o Mł. Zw. Pl./Zw. Pl. ;)
Nie sądzie, żeby rodzice zechcieli tam pojechać. ;)
Dwie pozostałe wystawy są na drugim końcu Polski prawie. ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Revii[/B] widzę, że mój bambus też załapał się do galeryii :razz:
[B]Izisku[/B] jak wrzucę foty na kompa to podeślę ci te z wystawy
[B]Inu, [/B]a ciebie to bym chciała przeprosić, bo tak głupowato wyszło wszystko na wystawie. Normalnie aż mi wstyd :oops:. Poza tym twojego sms dostałam dopiero jak wróciłam do Nysy (ten co pisałaś w mamy komórki).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Balaska']
[B]Inu, [/B]a ciebie to bym chciała przeprosić, bo tak głupowato wyszło wszystko na wystawie. Normalnie aż mi wstyd :oops:. Poza tym twojego sms dostałam dopiero jak wróciłam do Nysy (ten co pisałaś w mamy komórki).[/quote]
Fakt, jakoś tak mało pogadałyśmy, ale kiedyś to nadrobimy. :evil_lol: Się nie obraziłam. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INU']Fakt, jakoś tak mało pogadałyśmy, ale kiedyś to nadrobimy. :evil_lol: Się nie obraziłam. :eviltong:[/quote]
Się nie obraziłaś, a mnie normalnie jest łyso ze wstydu :oops:
A nadrobimy w przyszłym roku, Fudo da wygrać Fukashiemu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...