Jump to content
Dogomania

Problemy ze skórą Bafiego


ewa5000

Recommended Posts

Witam,
ja mam ogromne problemy ze skórą Bafiego. Jest sucha i wrażliwa no i możemy zapomnieć o długim włosie bo się kołtuni. Najlepsze produkty jakie miałam to: 1 ALL Systems. Jednak miałam również BAYER od weterynarza spray nawilżający do skóry wrażliwej i jest jeszcze odżywka i szampon. Byłam bardzo zadowolona.

Bafio wczoraj był na plaży. Nie no słuchajcie co to jest za pies. Cierpiał strasznie...........bo nie dało sie podejść do każdego kto przechodził i się z nim wylewnie przywitać:) Jakaś pani zawołała swojego psa, na co Bafi wyrwał do niej święcie przekonany, że został wezwany:) To jest śmieszne z jednej strony, ale z drugiej uciążliwe bo nie mogę go spuszczać ze smyczy, a jak już go spuszczę to muszę ciągle patrzeć w jego stronę bo jak odwrócę na sekundę głowę -znika:):):)

Pozdrawiam

aha i zmieniliśmy karmę na Hill's
wygląda na to, że jest super

Link to comment
Share on other sites

;)Witam wszystkich miłośników i właścicieli Hawanczyków.Na naszym rynku karm jest wiele i naprzwdę wybór tródny tym bardziej że testujemy je na własnych psiaczkach,i wiadomo że dla jednego np.Hills jest super a dla drugiego nie,najlepsze są karmy które zawierają jak najmniej chemi polecam zajżeć do tego sklepiku są tu karmy specjalistyczne dla psiaków:lol: [URL="http://www.zooplus.pl"]www.zooplus.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...