Jump to content
Dogomania

Mc. Music zadyma wokół wygranej


Nasza Sfora

Recommended Posts

Witam Wszystkich.
Chciałbym skomentować w paru słowach, to co ostatnio się dzieje na forum.
Po ostatniej wystawie, gdzie wygrała "Mc. Music Nasza Sfora FCI" zaczęły się dziać rzeczy, które mnie zirytowały. Zostało wstawionych parę zdjęć nie najlepszych, a wiadomo że żaden pies nie jest przez cały czas prezentacji idealny - zwłaszcza długowłosy. Posiadam wiele fotek z wystaw innych psów nie tylko tej rasy i wierzcie mi, że można pokazać najlepsze pasiaki z innej strony. Wracając do tematu napiszę tak:
Sędzina stwierdziła, że suczka wygrywa ponieważ jej zdaniem jest potężniejszej i ładniejszej budowy. Jeżeli wystawczyni nie wie i nie słucha tego co się dzieje na ringu (choć była obok nie więcej niż metr), to cóż. Skoro dziewczyna uważa, że podanie ręki i podziękowanie za współzawodnictwo to gratulacje dla niej, kiedy chwilę wcześniej sędzina gratuluję zwycięstwa mnie, to jest chyba zamyślona ;).
Jestem człowiekiem, który zawsze stara się zachowywać taktownie. Mama wystawczyni miała okazję się o tym przekonać podczas kilku wystaw, gdzie mogliśmy sobie wzajemnie gratulować.
Sądzę także, że wypowiedzi niektórych Dogomaniaków na tym forum są drażniące (między innymi Diablicy, która nigdy nie widziała na żywo psów, o których się wypowiada).
Kończąc, chciałbym prosić abyście się wszyscy zastanowili, o co właściwie wam chodzi.
Z poważaniem:
Andrzej Główczyński.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nasza Sfora']Witam Wszystkich.
Chciałbym skomentować w paru słowach, to co ostatnio się dzieje na forum.
Po ostatniej wystawie, gdzie wygrała "Mc. Music Nasza Sfora FCI" zaczęły się dziać rzeczy, które mnie zirytowały. Zostało wstawionych parę zdjęć nie najlepszych, a wiadomo że żaden pies nie jest przez cały czas prezentacji idealny - zwłaszcza długowłosy. Posiadam wiele fotek z wystaw innych psów nie tylko tej rasy i wierzcie mi, że można pokazać najlepsze pasiaki z innej strony. Wracając do tematu napiszę tak:
Sędzina stwierdziła, że suczka wygrywa ponieważ jej zdaniem jest potężniejszej i ładniejszej budowy. Jeżeli wystawczyni nie wie i nie słucha tego co się dzieje na ringu (choć była obok nie więcej niż metr), to cóż. Skoro dziewczyna uważa, że podanie ręki i podziękowanie za współzawodnictwo to gratulacje dla niej, kiedy chwilę wcześniej sędzina gratuluję zwycięstwa mnie, to jest chyba zamyślona ;).
Jestem człowiekiem, który zawsze stara się zachowywać taktownie. Mama wystawczyni miała okazję się o tym przekonać podczas kilku wystaw, gdzie mogliśmy sobie wzajemnie gratulować.
Sądzę także, że wypowiedzi niektórych Dogomaniaków na tym forum są drażniące (między innymi Diablicy, która nigdy nie widziała na żywo psów, o których się wypowiada).
Kończąc, chciałbym prosić abyście się wszyscy zastanowili, o co właściwie wam chodzi.
Z poważaniem:
Andrzej Główczyński.[/quote]
Przepraszam Bardzo,ale skąd pan wie gdzie jestem na wystawach??To ze nie ma tam Carmela zgłoszonego nic nie oznacza...ehhh,juz sie nie odzywam bo mam DOSYC:diabloti:aaaa i proszę wstawić foty suczki foty najlepsze...czekam

Link to comment
Share on other sites

Witam !

Ja tu weszłam tylko po to aby SPROSTOWAĆ całą sytuację. Nie wiem jak Pan może pisać takie rzeczy jak sędzina jeszcze przy Panu mówiła, że Mania ma lepsze kąty, lepszy zgryz, lepszą szatę i lepiej się porusza. Moja Mania się nie zapiera i porusza się dynamicznie, z gracją. I niby Pan stał obok, a sędzina sama powiedziała, że jak byśmy jeszcze przebiegli 3 kółka to Mania by wygrała, ale ze względu na pogodę, no cóż.

Sędzina sama powiedziała, że Manie NIE JEST ZA DROBNA NA RASĘ, po prostu jest drobnej, delikatnej, suczej budowy, a że preferowała MOCNE Lhasa to nie moja wina. Ale chyba to, że Mania miała Mł. CH. w 3 tygodnie w wieku 10 miesięcy to chyba coś znaczy. Hmmm a spuszczony ogon ?? A wie Pani (teraz do Dzitki) co robił pies z Pani przydomkiem w klasie pośredniej ?? Ugryzł sędzinę i stał CAŁY CZAS ze spuszczonym ogonem, aż sędzina powiedziała właścicielce, że ma ten ogon zostawić. Jak Pani nie wierzy mogę na Forum albo prywatnie wysłać Pani zdjęcia z "wojny" na stoliku.

A wracając do Mani, wady anatomiczne ??!! A dotykała ją Pani !!?? Nie, więc proszę się nie wypowiadać na ten temat. Chce Pani wszystkie jej opisy ?? Ja chętnie napiszę, bo nie mam się czego wsydzić. Mania NIE RAZ została doceniona, potwierdza to BIS PUPPY w Toruniu '08, Mł. Zw. Kl. w Opolu (przypominam, że Mania pokonała Pani psy) i na tej samej wystawie finałowa 6 na BIS Junior (i tak było tylko pierwsze miejsce przyznane i zasłużenie). I tak jak już pisałam o tym Mł. Ch., a do tego NJwR w Bydgoszczy i jestem pewna, że to tylko początek sukcesów Mani, bo Mania to naprawdę ładna suka i wiele osób to potwierdzi, rónież sędziowie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=SeaGreen][B]Drodzy użytkownicy i użytkowniczki (w szczególności Dzidtka i Diablica),

Czy Wy zawsze musicie sie kłócić? Nie może być odrobiny spokoju? Czy mam rozdać kolejne punkty karne i tak do oporu aż będziecie zbanowane?

Jeśli macie jakieś problemy to je rozwiążcie a nie psujecie atmosferę na forum. Zrażacie do forum innych użytkowników, którzy nie mają ochoty brać udziału w tej farsie.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

między Waszą Manią a Naszą Kisi jest 1 : 1 bo przypominam Ci , że przegrałyście z nią w Głogowie
BISa szczeniąt w Toruniu każdy zainteresowany wie dlaczego wygraliście i to może zainponowac tylko tym kto nie wie, kto sędziował i jak było jednak oczywiście jeszcze raz Gratuluje, ale i jeśli chodzi o BIS szczeniąt i finały Kisi na razie wygrywa statystyki ;) mam nadzieję, że jeszcze nie raz te dwie suczki spotkają się na ringu, troche szkoda że mimo że byłyście, nie wystawiłyście Mani w Lesznie no ale myśle, że nic straconego

nigdy nie wygrywa się zawsze... ja też mogłam po Opolu skomentować wygranie Waszej suczki i dlaczego wygrała ( bo sędzina wolała długie kufy, których np ja nie lubie u lhasaków ) jednak nie komentowałam wyniku, wygrała Mania i już! i co tu komentować ? czas pokaże...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Co do wpisu Diablicy Zdjęcia będę wstawiał tam gdzie mam ochotę i na pewno nie na prośbę tak problematycznych ludzi .[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] Komentaż do Weronisi[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Co prawda sędzina wypowiedziała się że parę więcej kółek mogło by zmienić jej opinie ale podjęła taką decyzje a nie inną .[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Konkurujemy często nie tylko z Music i ja nie wypowiadam się że ten pies czy inny przegrał bo coś tam.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ludzie jeżdżący po wystawach wiedzą, że często na tak zwanych krajówkach sędziowie dają wiele rad wystawcą jak wystawiać.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kończąc to niektóre osoby muszą jeszcze się nauczyć godzić z werdyktami sędziów, ogłady i kultury (znasz mnie byłem u was, spotykamy się na wystawach jestem od ciebie starszy a ty nawet dzień dobry nie potrafisz powiedzieć)[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przykre jest zachowanie młodych ludzi, ale mają czas i życie ich jeszcze wiele nauczy.[/SIZE][/FONT]

Andrzej Główczyński

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']nie wiem jakie masz podstwy by podważać ocenę sędziego skoro ocena w innych klasach i wybór zwycięzcy rasy Ci się podobał, to troche bez sensu albo sędzia się zna i dobrze ocenia albo nie

[B] niektóre psy mimo pięknego, wypielegnowanego włosa nie będą wygrywać z powodu wad anatomicznych[/B], no ale to przecież wiesz i nie musze o tym pisać[/quote]

Jeżeli tak Pani sądzi ( i tylko Pani ), że Mania ma takie duże wady anatomiczne Pani zdaniem, to jestem ciekawa jakie muszą mieć duże wady psy z Pani hodowli skoro przegrywają z Manią (np. Opole).

A druga sprawa, na temat wystawy w Opolu, Mania miała super opis, z jednym zastrzeżeniem MOGŁA BY MIEĆ DŁUŻSZĄ KUFĘ. Nie widziała Pani opisu i nie słyszała wypowiedzi sędziny, więc niech się Pani nie wypowiada.
A jeżeli ktoś chce, to mogę nawet skan opisu z Opola wstawić.

A druga sprawa, na jakiejś wystawie zapraszam do nas. Może Pani ją spokojnie obejrzeć, bo każdy może jej w zęby zajrzeć, "obmacać" i wszystko sprawdzić. My nie mamy nic do ukrycia.

A co do sprawy Torunia, to chciałam podkreślić, że nasze psy wygrywają BEZ UKŁADÓW. I jeżeli chodzi o wystawy, to my jesteśmy uczciwi i nie potrzebujemy układów, żeby nasze psy wygrywały, w przeciwieństwie do Pani.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dla zainteresowanych BIS Puppy w Toruniu wybierała Pani Aleksandra Świsulska, z którą mieliśmy po raz pierwszy przyjemność mieć kontakt - drugi raz na wystawie w Bydgoszczy

Przegrywać jak najbardziej umiemy i nie byłoby tego tematu, gdyby nie ciągłe insynuacje Pani Dzidt.....
Żeby zamknąć temat wklejam skany ocen Mani z Opola Klubowej Wystawy, gdzie wyraźnie pisze "...trochę za krótka kufa..."
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/228/21abafeb800d3b75.jpg[/IMG][/URL]

i z Gorzowa
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/227/20e7493732fa1657.jpg[/IMG][/URL]

.....nie ma psów bez wad i Pani powinna o tym wiedzieć......miło mi, że Mania choć przez chwilę była tak "popularna" na dogomanii:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

masz w ocenie za krótka kufa ale to wina tłumacza, sędzina zdecydowanie sędziowałą "na kufy" i wyraźnie zaznaczyła Kisi jak i jej handlerowi, że przegrywa bo ma za krótką kufe, czy w karcie oceny nie wiem trzeba Maćka zapytać, zreszta ta sama sytuacja byłą w innych klasach

a Mania stała się sławna na dogo [B]tylko i wyłacznie[/B] dla tego, że nie potraficie przegrać i krytykujecie konkurencje a nie przez moje "ciągłe insynuacje"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']z Manią moje psy nie przegrały [B]NP[/B] w Opolu tylko [B]JEDYNIE w[/B] Opolu... to taki drobiazg/sprostowanie ;)[/quote]
upsss...sorry
[quote name='Dzidtka_Gl'] reszty postu komentować nie będę,
mama przestała pisać ze swojego konta i teraz posty będą podpisywane za/przez córkę ?[/quote]
bez obawy, jakby mama chciała to by pisała i nie musi sie ukrywac pod moja osobą.........napisałam co myślałam, mam prawo, tak jak Pani to robi i koniec.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']masz w ocenie za krótka kufa ale to wina tłumacza, sędzina zdecydowanie sędziowałą "na kufy" i wyraźnie zaznaczyła Kisi jak i jej handlerowi, że przegrywa bo ma za krótką kufe, czy w karcie oceny nie wiem trzeba Maćka zapytać, zreszta ta sama sytuacja byłą w innych klasach

a Mania stała się sławna na dogo [B]tylko i wyłacznie[/B] dla tego, że nie potraficie przegrać i krytykujecie konkurencje a nie przez moje "ciągłe insynuacje"[/quote]
Po prostu ręce opadają jak się czyta Pani wpisy......a co do krytyki konkurencji to nikt Pani nie pobije,,,,..jest Pani wyjątkowa w krytykowaniu innych i większość o tym wie........nie będę juz Pani odpisywac bo to jak odbijanie piłeczki od gumowej ściany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nasza Sfora']Witam Wszystkich.
Chciałbym skomentować w paru słowach, to co ostatnio się dzieje na forum.
Po ostatniej wystawie, gdzie wygrała "Mc. Music Nasza Sfora FCI" zaczęły się dziać rzeczy, które mnie zirytowały. Zostało wstawionych parę zdjęć nie najlepszych, a wiadomo że żaden pies nie jest przez cały czas prezentacji idealny - zwłaszcza długowłosy. Posiadam wiele fotek z wystaw innych psów nie tylko tej rasy i wierzcie mi, że można pokazać najlepsze pasiaki z innej strony. Wracając do tematu napiszę tak:
Sędzina stwierdziła, że suczka wygrywa ponieważ jej zdaniem jest potężniejszej i ładniejszej budowy. Jeżeli wystawczyni nie wie i nie słucha tego co się dzieje na ringu (choć była obok nie więcej niż metr), to cóż. Skoro dziewczyna uważa, że podanie ręki i podziękowanie za współzawodnictwo to gratulacje dla niej, kiedy chwilę wcześniej sędzina gratuluję zwycięstwa mnie, to jest chyba zamyślona ;).
Jestem człowiekiem, który zawsze stara się zachowywać taktownie. Mama wystawczyni miała okazję się o tym przekonać podczas kilku wystaw, gdzie mogliśmy sobie wzajemnie gratulować.
Sądzę także, że wypowiedzi niektórych Dogomaniaków na tym forum są drażniące (między innymi Diablicy, która nigdy nie widziała na żywo psów, o których się wypowiada).
Kończąc, chciałbym prosić abyście się wszyscy zastanowili, o co właściwie wam chodzi.
Z poważaniem:
Andrzej Główczyński.[/quote]

Andrzej!!!!
Nie byłoby tej "zadymy", gdyby nie stwierdzenie Twojej koleżanki Dzidt, że Mania przegrała, bo na pewno pod włosem ma ukryte wady anatomiczne...podważyła tym samy oceny kilku sędziów i wydała opinię nie dotykając nigdy suki....tym samym zmusiła nas do riposty.....
Wygrałeś z Music i O.K...my przegraliśmy i świat się nie zawalił....jeszcze nie raz przegramy i mam nadzieję, wiele razy wygramy....to samo tyczy się Twoich psów i pozostałych...a poza tym to stwierdzenie PRZEGRANA jest nie na miejscu.....mamy ocenę doskonałą i super opis........zresztą sam słyszałeś co mówiła pani sędzia i to właśnie mi się podobało, że wszystkie oceny motywowała....tyczyło się to wszystkich psów i porównań......
Moją córkę poniosło, ale nie dziwię się, bo pani Dzidt wiele razy już robiła zadymę w stosunku do wielu innych osób.....
Każdy z nas jedzie na wystawy z nastawieniem na WYGRANĄ ......
Tak jak pisałam wcześniej, mnie tutaj już nie będzie, ale chciałam jeszcze na Forum Tobie odpisać, żeby było jasne, jeszcze raz gratuluję wygranych i życzę Tobie i sobie, żeby nie wypisywano głupot o naszych psach
Z życzeniami wielu zwycięstw
Bożena

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diablica']Nie rozumiem jak [B]MC.MIUSIC Nasza Sfora mogła wygrać z Mania:shake:[/B]

A tak w ogóle to Mania jest superr:loveu::loveu::loveu:[/quote]

koleżanka Dzidt skomentowała ten komentarz a później powstawiałyście nieudane zdjęcia... ale to pewnie jakiś drobny, nie istotny szczegół...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diablica']Nie rozumiem jak [B]MC.MIUSIC Nasza Sfora mogła wygrać z Mania:shake:[/B]

A tak w ogóle to Mania jest superr:loveu::loveu::loveu:[/quote]

Ja tylko dlatego sie zalogowałem i napisałem to co napisałem bo zdenerwowało mnie na początku to co powyżej.

Tak ogólnie to szkoda że tu się tak dzieje w stosunku do tak pięknej rasy pochodzącej z najbardziej uciskanego i majacego tak spokojnych obywateli zkątka świata.

Pozdrawiam wszystkich piszących na forum oraz ludzi z zewnątrz.

Andrzej Główczyński

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nasza Sfora']J

Tak ogólnie to szkoda że tu się tak dzieje w stosunku do tak pięknej rasy pochodzącej z najbardziej uciskanego i majacego tak spokojnych obywateli zkątka świata.

[/quote]


Mądre słowa i wiele razy o tym sie pisało....szkoda

Link to comment
Share on other sites

myśle, że każdy chciałby by tu było miło, wysyłać fotki swoich lhasaków, wyniki wystaw, cieszyć się z sukcesów i maluchów, prawda ???
tzn ja mówie za siebie ja bym chciała, żeby tu tak było

żeby nikt nie atakował, wbijał szpil, czekał aż ktoś przegra, wstawi jak najgorsze fotki, krytykował...

owszem było tu przez jakiś czas przesłodko bo ja sie nie odzywałam ponad ROK i przez ponad ROK nie reagowałam na zaczepki ( a były średnio co 2gą -3cią strone przez ponad ROK ! :) ) jednak forum się rozrosło, może to że ja tu jestem ośmieli innych lhasakarzy jest już "Iwa" i Jagoda i Nasza Sfora.... mogły by się zrazić jak Aga od Bibi i Lorda ( przypomnijcie sobie jak "super" została tu przyjęta )

no cóż pewien monopol zostanie złamany ale to na prawdę nie takie straszne ! a jak ktoś chce miec własne forum, danej hodowli/psa niech je założy !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...