Jump to content
Dogomania

Izus


Izus

Recommended Posts

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy maltańczyków! od niedawna jestem posiadaczką szeniaczka wlasnie tej cudownej rasy! :loveu:jestem zachwycona waszymi pieskami! sa cudne! bardzo proszę o wyrozumialosć, jeżeli chodzi o jakieś informacje ktore bylu podawane wczesniej na forum, przeczytalam dopiero ok. 400 stron :roll: niecierpliwie czekam na odpowiedz
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Malta-GD , bardzo dziekuje , że tak szybko odpowiedzialaś. Piesek jest bez rodowodu. Wiem, że wszyscy są przeciwnikami rozmnażania piesków bez papierów, ale w moim wieku uzbieranie kilku tysięcy jest bardzo trudne ( i tak uzbierałam bardzo dużą sumę na mojego :loveu:piesia)
piesek jest bardzo żywy :) nie odstepuje mnie ani na krok. ma 10 tygodni i 1 jeden dzień. bardzo lubi gryżć wszystko co ja miałam wczesniej na nogach- skarpetki, kapcie.

pozdrawiam wszystkich Dogomaniaków

Link to comment
Share on other sites

Izabelo124 (moja imienniczko:)) zapłaciłam za niego 1035zł. Sama przez bardzo długo uzbierałam ponad 500 zł ( może to nie jest aż tak strasznie dużo, ale jak na osobę w moim wieku, ktora jeszcze nie pracuje i raczej jeszcze duzo lat uplynie, zanim zacznie na siebie zarabiac to duza suma).
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wiem jakie jest zdanie wiekszosci Dogomaniaków na temat psow bez papierow, ale ja naprawde mimo ogromnych chcęci nie moge miec psa z rodowodem. wiem, ze wasze pieski sa w 100% maltanami, a moj jest jedynie do nich podobny z wygladu, bo psy rodowodowe to psy w 100% zgodne z wygladem rasy, oraz ze piesek rodowodowy bedzie tez psychicznie ok. wczesniej na forum ktos napisal ( bardzo przepraszam, ale nie pamietam kto) ze jezeli wlasciciel zdaje sobie sprawe z tego ze jego piesek bez rodowodu bedzie sie roznil wygladem, zachowaniem od tego z rodowodem i wlasciciel bedzie sobie zdwal sprawe ze piesek bez papierow bedzie baardziej narazony na te wszystkie choroby , to wszytko jets ok, gorzej jest wtedy jak ktos bedzie mial pieska bez rodowodu i bedzie oczekiwal od niego tego samego pod wzgledem wygladu itp. co od tego z papierami.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Izabelo124, myslalam, ze mnie bardzo skrytukujesz za to ze mam psa bez rodowodu. ja wiem, ze moglabym wybrac inna rase i kupic pieska z rodowodem, albo wziasc psa ze schroniska. jednak tak bardzo pokochalam mojego pieska, ze nie zamienilabym go teraz na zadnego innego.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Izabelo124 juz dawno zobaczylam twojego cudnego pieska. fotoblog mojemu zrobie, tylko nie dzisiaj, tylko za jakis czas ( zreszta mam tylko kilka jego zdjec jak byl mlodszy. jak juz pisalam wyzej nie mam cyfrowki, zeby mu zrobic zdjecia).
a oto on jak mial 6 tygdni:
[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5153/photovm6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ryjek ma wedłyg mnie śliczny, teraz minął już miesiąc od tego zdjęcia, więc troszkę mu sie zmienil. wydaje mi sie, że na maltana wyrosnie, bo widzialam jego rodzicow wiec powinien chyba byc maltanem.a nawet jak nie, to i tak bedzie moja slodka kuleczka:)

Link to comment
Share on other sites

ryjek moze jest malo maltankowy, nie wiem, ja sie nie znam az tak dobrze, ale reszte cialka ma maltankowe. dla mnie to on jest cudny:) a jaki z niego rozrabiaka:)
mam pytanie: w jakim wieku wasze cudeńka nauczyły sie czystości ? :placz:

Link to comment
Share on other sites

szczrze mówiąc nie pamietam, ale było to raczej szybko...
teraz mała umie juz prawie na zawołanie xD
wiem że mój tata zawsze był z nią na dworze tak długo, aż się zlitowała i zrobiła chociaż małe siku...
poprostu stawiał ją na trawniku i mówił ' zrób, zrób, zrób zrób zrób...' i tak w kółko xD teraz sie przydaje, bo jak gdzies musimy jechac, a ona powinna zrobic siii przed naszym wyjazdem to jej porpostu mówimy 'zrób.'

no ale odbiegłam od tematu ^^
tak wiec było to dość szybko, ze względu że mamy ogród i czesto ją wypuszczalismy...

Link to comment
Share on other sites

no problem jest z czystoscia. jak sie go posadzi na wyznaczone miejsce, to albo zrobi siusiu w dobre miejsce, albo ucieknie i zrobi na dywan ( nakczesciej). a jak jest sam w pokoju to robi gdzie popadnie. Nie ma problemu jak wychodze, bo robi gdzie trzeba, albo czeka az ja wroce i wtedy robi na dywanik :)

Link to comment
Share on other sites

aha..
no każdy musiał przez to przejść, tak czy siak ^^
moja mała chyba zakochała się w sąsiedzie Yorku, bo taka rozmarzona chodzi ((:

To zadziwiające, jak zmienia się... mordka psa! Odrazu mozna odczytac jego uczucia, moja mala kazdego dnia ma inny wyraz mordki :D? Raz jest wręcz usmiechnięta, innym razem poważna.

śmieszna ta moja królewna <33

Link to comment
Share on other sites

P. Nesjanko, dziekuje bardzo za ten art., ale moj piesek wlanie robi na odwrot niz Pani napsala. krecic sie kreci, ale jak go postawie tam gdzie ma sie zalatwiac, to on ucieka miedzy krzeslami i robi na dywan. a jak klade miesce gdzie ma siusiac tam gdzie siusia, to robi obok. jedynie w nocy jak jest zakrecony robi tam gdzie trzeba. a na dwor jeszcze nie moze wychodzic :(

Link to comment
Share on other sites

Piesek nauczyl sie robic w dobrym miejscu !!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
czasem zdarzy mu sie zrobic na dywan ale razdko! cos tu cicho ostanio na forum......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...